прінтскрін – голосування закінчено


Новини проекту → Голосування закінчено!    19:20, 16 квітня 2012

Подача проектів та голосування у конкурсі завершено 15-го квітня о 23:59:59. Всі голоси та активності, які були здійснені після цього часу, не враховані. Реєстрація на сайті продовжується – проект буде і надалі розвиватись, про що ми розповімо згодом.

Розгляд робіт та обробка результатів почнеться вже завтра, 17-го квітня. До 21-го квітня будуть оголошені переможці за результатами рейтингу найактивніших учасників, а також стануть відомі дати захисту проектів у присутності членів журі. Підсумки конкурсу проектів будуть оголошені до 15-го травня.

Лідер рейтингу активних користувачів Денис Руденко офіційно не бере участі в конкурсі. Зважаючи на те, що йому 27 років, за правилами конкурсу, він не претендує на заохочення з призового фонду. Але, як ми вже писали, завдяки активності, яку Денис демонстрував протягом конкурсу, він отримає заохочувальний приз від організаторів.

Як вже неодноразово зазначалось, забезпечення чесності конкурсу – наша головна мета. Зміни у механіці сайту допомогли покращити умови участі та відновити справедливість у рейтингу.

Але ми хочемо врахувати усі можливі методи накрутки, які могли використовуватись, тож до кінця тижня ми уважно проаналізуємо результати голосувань, щоб уникнути помилок і вибрати дійсно найкращі проекти і найактивніших учасників. Якщо ви помітили ще якісь порушення, напишіть нам, будь ласка, на we-need@your-idea.com.ua та опишіть їх у листі.

Переможуть лише ті учасники, які правильно застосували потужність свого мозку і чесно відстояли своє право на перемогу.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s