Гра ‘Виконання бажань  | 100 найсокровенніших’


Бажання бувають небезпечними. Завжди. Тому бажати потрібно дуже обережно. Про це нам розказує ще спозадревня міфологія, де кожне бажання джин таки виконує, але воно може мати негативні наслідки, а точніше кожне бажання має другу, темну сторону.

Тієї ночі ти стала моїм джином, зробивши мене, своїм джином. Ти попросила мене скласти список 20 найсокровенніших бажань. Проте, на той час ні ти, ні я навіть і близько не уявляли собі яких обертів це може набрати. Якщо ти це читаєш, то наші стосунки уже під загрозою. Це через бажання. Я дуже довго ламав голову, бо бажань у мене було мало. Я не знав чого хочу, а насправді виявлилося, що я просто заборонив собі хотіти багато, бо прийняв як аксіому те, що ти не зможеш дати мені багато і виконати щось складне. Але нещодавно у моїй психіці стався невеличкий пролом.(у позитивному сенсі) І тепер я вважаю тебе готовою і

стіна бажань.JPG

(на фото: стіна обожнювання, одне з бажань)

здатною власними зусиллями  не тільки створити баланс обміну у наших стосунках, а й зробити ці стосунки набагато довершенішими і складнішими і прекраснішими, аніж у всіх довкола.

Наші стосунки під дуже сильною загрозою. Ти, можливо сама того не розуміючи(бо я тоді точно не мав цього розуміння), запропонувала мегаскладний проект – проект ‘Виконання Бажань’. І великий ризик якраз і полягає в тому, що коли бажання з’являються – вони прагнуть, щоб їх виконали. Вони про це нав’язливо повторюють, а потім кричать, а потім ти більше не можеш терпіти їхнього невиконання, бо ти божеволієш. Завдяки цьому проекту наші стосунки можуть стати найкращими і найбагатшими і найдовершенішими з усіх мені відомих, або можуть розпастися у випадку якщо не зможуть такими стати. Точніше, якщо ми не зможемо їх такими зробити. Якщо нам не вистачить сміливості, працелюбності, енергії чи ще якихось рис задля перемоги  у цій страшенно складній, але страшенно цікавій та корисній грі ‘Виконання бажань. 100 найсокровенніших.’

кохаю.JPG

(на фото: графіті-зізнання, одне з бажань)

Можна сказати, що ідея переросла творців. Тепер це вже щось більше, ніж та пропозиція, яку ти озвучила в гімнастичному залі, щось незрівнянно масштабніше і глибше. І якщо поки що ти не зовсім розумієш ‘до чого він все це тягне’, то вже через лічені секунди ситуація набуде ясності.

І ще одне,  я страшенно щасливий і вдячний тобі за таку ідею. Ти унікальна і значно вивищуєшся над усією масою дівчат із якими я кожного дня маю справу. Дякую за те що ти є. І таку тебе,  нестримну я нестримно люблю і міцно, драйвово обожнюю. Ми їх порвемо, маленька! Ми це зробимо, мила!

З нами Бог!

(…з архіву) 3 лютого 2015

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s