Перший вірш 2017го


Лист до коханої шмати, що може стати половинкою.
****
Можу зіграти симфонію на арфі твого клітора оркестром своїх пальців. І ти забудеш як звали твого діда, в потім – батька. А далі просто розчинишся у моїй музиці. Цю мелодію я написав для тебе. Стогнатимеш нотами – аплодисментів сліди на піску змиватимуться літрамичасу. Крізь пальці витікатиме саме життя.
Буду твоїм китом. Легіон твоїх безіменних вагін зсуне мою парадигму. Ми станемо шахами: я метелик, а у тебе вогка….. червоточина тепла із легіоном світів. Запліднивши демоном пристрасті утробу життя мого – грішно відтрахаєш. І відшльопаною відбудешся як перша самиця, альфа. Моя персональна ЄВА. Зречуся себе тричі ще до першого blowjob.
Пошлю бригаду своїх пішаків у копальню твою. У штольні пече вогнем ядра твого, о матір Земля. На поверхні шахти лоно твоє колоситься пшеницею 32-33-го. Розмір мого кохання – 7 млн жертв. Бо ти розпинаєш мене як питаєш: як сильно любити тебе я можу?!
Ти зсучишся ще до того, як я вознесусь заради тебе. Не спіши, бо циферблат трісне на твоєму годиннику. Крізь бетонну тріщину дивитимешся як я віддаляєтимусь геть, подалі від сліпої твоєї недолюбові. Ближче до себе. Після того як поперу шкарпетки – воскресну. Бо воскресіння не має смердіти. Та й Олексій навчив мене важливості мити ноги в дорозі. Інакше згниєш через 30 метрів після старту. Життя довжиною у 26 кроків/метрів/років. А якого розміру у тебе сандалі, припортова жрице самотності? Відпусти і спущений будеш. Презервативом як куполом накриється твоє міровозрєніє. І почнеться голод. Здитинієш до бидла…цінності виживання. І саботаж. Імміграція імітації – сморід – міцний як мухи у секторі Гази. Лізь мені ув обличчя – я хочу осліпнути від пальців твого кохання, шкапо. Руками-граблями мене кохай. Моя ракета уже запущення. Добудовуй свій волохатий тунель із гіперчутливими сенсорами. І ….. Повоюєм, зрадлива бестіє із заплаканими очима 🙂

2 thoughts on “Перший вірш 2017го”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s