Символічне викрадення студента Могилянки {мої перші акції спротиву}


Акція була проведена на 4 здається курсі. Чи третьому? Хз.

Це театралізоване викрадання студента є символічною маніфестацією викрадання майбутнього кожного студента. Це голос волаючого в пустелі покликаний звернути увагу та змінити ситуацію. Ми прагнемо, щоб думка студентів була важливою, щоб вони могли оцінювати якість викладання усіх предметів і таким чином впливати на вибір викладачів. Адже нехтування та ігнорування однієї сторони не може викликати нічого окрім взаємності, а це аж ніяк не відповідаю духу нашого славетного Університету.

Цим відчайдушним актом ми намагаємося привернути увагу до проблеми відсутності зворотнього зв’язку між адміністрацією та студентами.  Відсутність здатності оцінювати працю викладача наприкінці курсу призводить до погіршення не тільки якості освіти, а й до втрати конкурентоспроможності  та іміджу Могилянки. Коли зарплата викладача не залежить від якості роботи – зникає мотивація до старанності та самовіддачі. Найоб’єктивніше ж оцінити застосування професіоналізму в дії можуть тільки самі студенти, як взаємоневід’ємна ланка існування самого навчального процесу.

Ми знаємо, що формальні  дії щодо зміни становища застрягають у бюрократичному процесі і не приносять успіху. Тому з безвиході ми вдаємося до нестандартних дій артикуляції волі студентської спільноти.

Дбаючи про імідж ‘Києво-Могилянської академії’ як оплоту студентської свободи; як елітного закладу із надзвичайно високими стандартами, найнаближенішими до Європи; як найбільш демократичного, студентозорієнтованого та безкорупційного прозорого універиситету,  ми не хочемо виносити цю внутрішню проблему назовні через залучення засобів масової інформації. Адже це дуже негативно відіб’ється на образі Могилянки як унікальної святині. До того ж у такий скрутний час, коли довкола так і кишить ‘акулами’, які тільки чекають слушної нагоди, тиснучи і риючи з усіх боків.

_________________

А ще була перша акція

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s