DAS ORDER {організація простору в майстерні}


Доторкнувся до проблеми організації робочого місця. Спершу робочого стола з ноутом, потім складання одягу на стелажі і шафки в кімнаті, далі офісі. Пізніше справа дійшла аж до майстерні. Виявляється це динамічний процес – і немає сталості. РОбоче місце має постійно еволюціонувати. Це візія тих гуру з ютубу, з США, яким уже за 40 і в яких найкрутіші обладнані і впорядковані майстерні на планеті. Тому регулярна і постійна еволюція впорядкування речей  – це маст хев.

09.05.16 - 1

Продивившись пару відосиків – заходився і собі гніздо мостити. Ось фото-звіт що з того вийшло. Може хтось теж цікавився впорядкуванням інструментів та іншого хламу і порадить цікаву літературу англомовну чи блоги?!

09.05.16 - 5.jpg

І взагалі – цікава ця тема – інвестиція в організацію власного простору. 2 стеліжі обійшлися мені в 1920 грн. Поскладати всі інструменти – вийшло десь 4 год. Загалом уже виходить що 20% простору і інструментів та хламу впорядковано.

09.05.16 - 4.jpg09.05.16 - 3.jpg

Найскладнішим завданням – буде посортувати по категоріях кріплення, шуруби, гайки – всі оті витратні матеріали  і комплектуючі. Це просто кожну дрібну детальку треба просортувати. Цікаво що тут може пришвидшити процес?09.05.16 - 2.jpg

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s