Urban Space 100 | негатив на прецедент громадського ресторану


Є шалено багато всякого позитиву про цей проект. Це справді унікальне явище – з нуля ініціативна група зібрала 100 тис. дол і відкрила в Івано-Франківську ресторан, прибуток якого ітиме на різні громадські проекти та ініціативи. Для України це явище зовсім нове. Можливо через публічність і прозорість процесу запуску цієї кафешки – але в багатьох сформувалися дуже високі очікування. І цей пост саме про те, як вони не справдилися.

Отож писатиму тільки про негатив, якого бракує аби був баланс. Про позитив гугл на видачі завалить вас 🙂

Отож:

урбан унітаз

1) Унітаз видно з багатьох столиків. Тобто ти собі вмостився, налагодився смачно поїсти, сидиш…жуєш і тут в поле зору потрапляють привідчинені двері туалету і унітаз. Цей пейзаж прострілюється з багатьох столиків. Ти просто їж і бачиш як люди туди заходять, з якими обличчями виходять, як вони миють руки, як колупаються в носах у дзеркалі і тд. Тому що умивальник і дзеркало знаходяться при виході з туалету і немає дверей між їдальною зоною і вмивальною. Ніби в радянській комуналці.

1.1) Загалом проблема нерозподілу простору на зони є центральною. Туалет слід було заховати якимсь коридорчиком чи прегородкою. Так само із входом. Ти сидиш і поруч одразу люди входять, роздягаються, вішають одяг. Все в одному приміщенні. Гардероб, прихожа, туалет – єдиний суцільний зал. Не знаю як кому, але це трохи неличить, коли там де їж – висять стелажі з одягом на продаж і просто людським. Інші заклади, навпаки стараються вішалки максимально непомітно вписати в ансамбль інтер’єру, щоб вони не муляли очі.

урбан вішаки

2) Душогубка на 2 поверсі. витяжка працює недостатньо, та ще й  верхній ярус розміщений над кухнею. Тому там здеібьшого задушливо і пекельно.

3) Офіціанти часом підходять швидко, а часом вперто не помічають численних жестів. І підходять через 15 хв. Дехто може уже півменю вивичити напам’ять.

4) Галімі меблі. Стільчики незручні, столи також. Очікувалося, що там захочеться збиратися аби просто посидіти, обговорювати якісь штуки. Але весь дизайн і атмосфера сприяють тому аби чимскоріш поїсти і забиратися звідти.

5) Освітлення непродумане. Голі лампочки разять в очі, особливо спрямовані світильники які просто цібашать в пику.

6) Негарні серветниці. Ці горнятка з супермаркету геть не пасують до інтер’єру і меблів. Вони справді убогі. Чи може це натяк на громадськість. На колективне муніципальне убоге.

7) Блякла форма офіціанток. Як же ж було гарно в білих сорочечках, або в спідничках. Натомість якісь кремового кольору футболки.

8) Другий раз коли я прийшов в урбан – мій сендвіч несли 1 год. Виявилося що вони просто забули. Клас!!!!

9) Коли нарешті принесли сендвіч. Не принесли сіль і перець. Не знаю чому. Може я просто не сподобався офіціанткам?!

Також офіціантка не запитувала чи напої принести вже, а чи після основної страви. Ок. Спишемо це на установчий період – і що не всі че навчились і запам’ятали послідовність. Що ж, у кожній бочці меду має бути своя ложка. Хай це буде вона.

One thought on “Urban Space 100 | негатив на прецедент громадського ресторану”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s