Покоління курток_на_виріст


баба Ви напевно зустрічаєте їх кожен день, як і я. Дуже гостро і чітко усвідомив, що ця риса наче маркер – виділяє просто цілий поколіннєвий прошарок людей. Із схожими цінностями, способом мислення, своїм специфічним підходом до реальності. Їхнє ставлення до життя, до інших та до себе – дуже прогнозоване та заскорузле. І що найголовніше – із приходом осені – їх дуже легко відрізняти в натовпі. Вони усі одягнені у завеликі ‘на_виріст’ куртки, в яких виглядають трошки недолуго і місцями дещо незграбно. Наче фан-клуб ‘бравого вояки Швейка’.

По такій куртці ми одразу за кілька мілісекунд впізнаємо що на фото є представник Східної Європи, українець, росіянин або білорус, білий поверхово урбанізований селянин-християнин країни третього світу із подвіною мораллю і подвійним_усім.

Розмі курток пояснюється тим, що мовляв поживеш з моє і теж куплятимеш таку куртку, яка має нижче сраки опускатися і нирки прикривати від продування. А далі нанизується класичний набір освіта, стабільна робота. зв’язки-корупція …..і тра-та-та поїхали. 

Ну хіба не прекрасно, що їх можна так легко ідентифіковувати – наче слонів за бивнями?!

Гадаю, що коли ми навчимося розрізняти їх ще за багатьма ознаками зовнішніми – то стане легше взаємодіяти і комунікувати. Ми вже наперед будемо знати, що перед нами людина із конкретними цінностями та типом мислення. І на це можна буде робити скидку. Будувати свою аргументацію на зрозумілих і близьких їм поняттях.

Багато в кого з нас – саме такі батьки.

Може і ви помічали якісь характерні деталі?

чол

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s