ПО КУС КАХ


Я переважно дуже відмовлявся від всілякого смаження ковбас або ще чогось – бо дуже не люблю коли одяг відразу просмерджується смажениною. Це жахливо і дуже відштовхує мене у дівчатах.

Будова її тіла виявляється ідеальною для доґґі-пози. У неї вишукана і неймовірно гарна широка дупця, яка просто фантастично контрастує із вузькою талією. Вона невисока і дуже гарно прогинається, тому мені було навіть зручно одночасно тримати її за груденята. Це неймовірно круто. Вигляд її впокореної ззаду, силуети її квіточок, ледь відчутні очерки грудей, талії, лінії тіла у присмерковому світлі ночі. М’яке і пашіюче тіло.

Та й взагалі телефонні дзвінки я не квотую/практикую. Це якось надто інтимно, серйозно, треба з мушлі вилазити, і водночас так симулякризовано і безтолково – мені якось психологічно складно комусь дзвонити чи відповідати на дзвінки.

До мене стукається у важкі дубові потріскані двері мокре від сірого середньовічного дощу слизьке розуміння як приходить хандра і депресуха. Все починається із маленьких деталей, які псують мою облаштованість і комфорт.

Я починаю розуміти, що долати побутові труднощі мені зовсім не цікаво. Це мене розбиває, дуже швидко зношує емоційно. Які завгодно непересічні труднощі – тільки подавайте. Але тільки не рутину, не побут. Це мене вбиває і швидко заганяє патиком у мушлю. Де затишно, завжди серіали, ігри, фільми, книги і можна уникати телефонних дзвінків і нікуди не виходити гуляти.

 

One thought on “ПО КУС КАХ”

  1. Вибачте, я довго не могла второпати, де у ковбаси дупа, а де груди 😀
    (в процесі виконання 11 пункту)
    Потім виявилося, що назва – переважно завжди – спойлер.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s