Ляпсус на книгу Булгакова ‘Майстер і Маргарита’


майс   Це не рецензія – їх тони і мегабайти просто усюди. Я хочу своє Фе! сказати. Повторилася історія як із Гаррі Поттером.

Як для школи – твір класний. Вигадливий. Але бляха, після усього побаченого – серіали Надприродне, Всі жінки відьми, Баффі губителька вампірів і т д. Ну в Булгакова просто примітивізм. Твір і персонажі зовсім не глибокі, діалоги простесенькі, проблеми лише заторкнуті без драматизму, без хвилюючих поворотів і кульмінацій. Я просто не розмію чим усі так захоплюються. Як можна взагалі перечитувати цей твір. Він плоский. Реально! Як папір катком розкатаний. Люди, що ви знайшли в тому творі, підкажіть?!

Я вже навіть вікіцитати читав – та вони прості як двері, як уривки із звичайних діалогів у поїздах чи кафешках. Може на 1930-ті це було щось з чимось чи коли він то писав, але не зараз. Він з цим твором взагалі не попадає в теперішні високі стандарти якості, глибини, динаміки, комедійності, вигадливості, містичності.

І ще мене дивують відгуки типу це елітарний твір і не для всіх, що дехто не може сприйняти шарів усіх і т д. Про які шари може йти мова. Дуже мало гіперпосилань. Діалоги і описи дуже однозначні. Та вже стараєшся там щось вишукувати – але дзуськи.

Коротше отримай Булгаков моє ФЕ! Твір не раджу до прочитання. Краще дивіться серіал Надприродне. Він набагато крутіший.

А ну і ще, я читав у перекладі українському дуже класному із правописом 28 року. Дуже елеґантсько. Якби не він – то взагалі.

9 thoughts on “Ляпсус на книгу Булгакова ‘Майстер і Маргарита’”

  1. Ну, я сприймаю виключно як сатиричний зріз суспільства. І ця сатира прекрасна. А вся дияволіада для художності і бекграунду.

  2. Коли я читала перший раз – якось байдуже поставилася до твору. А потім перечитала – і мені сподобалося) Тому не згодна з критикою) Твір дійсно дуже крутий.

  3. Це один з моїх найулюбленіших романів, який я знаю чи не напам’ять, бо перечитую постійно. Це абсолютно і цілком геніальний роман і у ньому прекрасне все. Найбільше подобається лінія Понтія Пилата і Ієшуа. Кожне слово кожного діалогу.

  4. >>>Краще дивіться серіал Надприродне. Він набагато крутіший.
    і ця людина критикує Булгакова

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s