Місто і секс | Будівельна компанія ВамБуд і її конкурс МАФів


Про що це взагалі. Місяць тому компанія-забудовник у Франику оголосила про конкурс на найкращу ідею облаштування прибудинкової території.

конку

Не знаю як у кого в голові, але моя точно не може повірити і переварити такий рівень гласності і відкритості конкурсу, коли результати оприлюднюються отак.

Тому я з певністю можу сказати, що результати підтасувалися, а кількість учасників прибрехалася.

Конайте з сорому, ВАМбуд!!!

вамбу

Курва-бляха! Та викладіть усі роботи у вільний доступ. Залийте їх хоча б на дропбокс. Це зовсім не тяжко – 2 хв роботи. Зате усі знатимуть, що конкурс віддбувся чесно, зможуть порівняти свої роботи із конкурентами. Поосмислити-переосмислити.

Мокра репутація тепер у Вас і Хулі ще хтось візьме участь у якомусь вашому наступному конкурсі.

4 thoughts on “Місто і секс | Будівельна компанія ВамБуд і її конкурс МАФів”

 1. Прочитавши цю смішну статтю мені стало зрозуміло чому голова автора не може переварити “такий рівень гласності і відкритості конкурсу” і чому результати оприлюднюються отак.
  Я як один із учасників конкурсу, який не переміг, потрачу трішки часу і поясню тобі
  і не тільки (можливо ще є якісь обурені невігласи), чому саме результати конкурсу були оголошені “отак”.
  Моя субєктивна думка слідуюча – конкурс був оголошений будівельною компанією “Вамбуд” для облаштування прибудинкової ділянки свого будинку, в першу чергу для людей котрі будуть жити в їхньому ж будинку. І їм як виконавцям даного мафу і одночасном його спонсорам, вирішувати котра із пропозицій буде втілюватись. І мабуть вони не зобовязані оприлюднювати всі подані роботи для загального судження і тим паче визначення переможця.
  Я як зацікавлена сторона і учасник, поцікавився і дістав відповідь які роботи перемогли і чому. І чому саме мій варіант їм не підійшов. І на своє здивування отримав грунтовну відповідь.
  Тому не можу зрозуміти звідки в автора така певність на рахунок підтасування і прибріхування результатів. Напевне він один з тих незедоволених переможених, котрий субєктивно вважає свою роботу найліпшою. Або він просто один із багатьох обурених мешканців міста, котрий принизившись чиєсь самостверджується і припіднімається тільки в своїх очах. Тому “конати з сорому” за подібні статті мабуть потрібно тільки автору.
  А ось це: “і Хулі ще хтось візьме участь у якомусь вашому наступному конкурсі” мене змушує сильно і голосно сміятись.
  Оскільки не від даних дрібязкових статтей і думок кількість слідуючих конкурсантів “Вамбуд”у буде зменьшуватись.

  1. Не плутайте грішне з праведним.
   1) покруч ‘слідуючий’ краще не вживати у мові 🙂
   1.1) зменшуватись пишеться без ‘ь’ 🙂
   2) Прозорість – це прозорість. Вона не забирає права у організатора вирішувати хто переміг і тд.
   3) Я не можу вважати, що мій проект був найкращим чи найоптимальнішим, бо взагалі не маю з чим порівняти. Я жодного не бачив. І тут якраз випливає чи то совковість чи то недосвідченість чи то вже якісь мутки організаторів.

   Головний акцент – на архаїчності і непрофесійності – про що ясно свідчить непрозорість і непублічність. Треба тоді було відразу оголосити що проводиться ЗАКРИТИЙ конкурс проектів.
   Якщо вже до громади звертаються, то треба подбати і про певні стандарти. А ваша репліка загалом дуже відгонить провінційним підходом і бажанням варитися у своєму соці.

 2. Я в їхньому конкурсі вже точно не братиму участі. Краще працювати на закордонні конкурси. Гроші більші, а перемагають-найкращі. Можливо вони вибрали саме ці роботи тому, що їх найдешевше реалізувати. Всім успіхів у подальшій праці))) Натхнення.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s