Відгук на книжку Дяченків ‘Печера’


печера  Низькоякісне чтиво. Сюжет плоский, простий, примітивний. Всього 3 герої, між якими не відбувається жодних захоплюючих перипетій. Герої взагалі не пророблені, локації взагалі без деталей, описів та атмосфери.Текст не багатий ні на метафори, ні на якісь цікаві ідеї, ба навіть сама задумка твору швидше нагадує примусову розминку авторів, під дулом інвесторів. Таке враження що текст писався знехотя, штучно поспішаючи аби вкластися у терміни контракту із книговидавництвом. Чесне слово, ніби якийсь диктант читаєш.

Це не твір, а інформаційний шум. У кого виникне бажання почитати  – краще посидіть вконтакті, або ФБ. Подивіться смішні відео, няшні фотки. Така книга просто краде час вашого життя і нічого не дає натомість. Окрім стерильного присмаку. Навіть середній твір Кокотюхи значно сильніший.

Намагання зачепити конфліктом свобода-безпека ну взагалі не знайшло відгуку ніде в середині.

А останні 20 сторінок дочитував в агонії нетерплячки кінця: кожні кільканадцять секунд відволікався, змінював пози, трусив ногами, перевіряв скільки ще сторінок до кінця, зіжмакував волосся у кулак. Коротше, давно уже не читав книгу, добити яку і звільнитися, хотілося б так нестримно сильно.

Оцінка: 3/10.

Висновок: Краще почитайте плейбой, або інші долугіші і доладніші твори цих авторів. Пандем, наприклад у 100500 разів сильніший твір.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s