Вчора зробив ремонт у підвалі – сьогодні починаю варити мет | DIY


Після повернення з Британії моя спрагла душа тягнеться до праці в своє задоволення, на самого себе. І що цікаво, з’явився тоненький, але як цівка металу – потяг до чогось технічного. Душа бажає майструвати щось руцями.

К-ка місяців тому батьки купили підвал. Ось як він виглядав до ремонту:

Звичайна комірчина 3 до ремонтум. кв. в підвдо ремалі з цегляної перегородки

 

 

 

 

у

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спочатку було СЛОВО, …..хоча ні, – СВІТЛО. В загальному коридорі уже було підведене. Тому я просто просверлів у стіні маленьку дірочку і легенько приглистився від лампочки. Січення кабеля було 1,5. Цього цілком достатньо для лампочки сотки і однієї розетки. Розетку поставив британську, оскільки весь електроінструмент із британськими вилками.

розетка

світло

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отож, опісля далі закріпив з братом дверну коробку і вставив двері, щоб безпечно могти зберігати всередині будматеріали. В нагоді стали старі двері від колишньої квартири. Виглядають доволі стильно. Оббиті металом та м’якою тканиною. Мають оченько (т зв. ”глазок”). З ними підвал виглядає лігвом маргінальної тусовки підозрілих елементів. Або просто якомсь бомжебарлігом із ПМЖ-мешканцями.

двері збокудвері зверху

 

Опісля ЦК СРДіДБ(Сімейної Ради Дубильовськй із двох Братів) було прийнято рішення заливати стяжку, оскільки полички будуть заважати це робити. А ще перед цим будівельним клеєм були зашпакльовані щілини між дверною рамою і стінами.

Відразу після цього до стіни став монтуватися каркас поличок. Далі ручною циркуляркою і електролобзиком викострубатили фанеру і оп-ля.  Отож, врешті після кількох годин сопіння-потіння:

полички 7 полички 6 полички 5 полички 4 полички 3

Єдиною серйозною проблемою була низька якість цегли і довелося
по декілька разів пересверлювати дірки, бо дюбелі просто випадали. По-перше тому що цегла була пустота – а в неї доволі тяжко кріпити будьщо. По-друге, забудівники економили на ростворі. По-третє, поклали криво і довелося використовувати дуже багато підкладок і пакерсів. По-четверте, в підвалі використали якусь перепалену, дешеву, низької якості цеглу – а тому вона кришилась і тріскалаполички 2 - Copy (2)

 

4 thoughts on “Вчора зробив ремонт у підвалі – сьогодні починаю варити мет | DIY”

  1. Круто, вітаю вдома!

    І слухай, я тут якраз хочу репетитора сантехніка знайти, а то звичайні сантехніки по суботах не працюють, а мені інколи треба… Ти б не погодився навчити? 🙂 Винагорода обговорюється.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s