Александр Никонов ‘Хуевая книга’ – рецензія


хуева Оцінка: 1/10.  Не стив би читати навіть будучи безсмертним. Якщо ж ви смертні – навіть мастурбація буде цікавішим проведенням часу. Примітно, що навіть статтю у вікіпедії помістили у список пропонованих на видалення.

Автор: Ніконов Александр Петрович

Дебют: це перша книга автора, написана через декілька років після універу. Тому звісно більшість художніх прийомів попросту ще не розвинена, м’язи художнього стилю взагалі ненакачані. Текст нагадує радше спробу дистрофіка-початківця підняти 120 кг штангу в жимі стоячи.

Сюжет: студентські роки технаря в Росії кін. 80-их – поч. 90-их. Уривчасто і дуже фрагментарно описується спілкування, посиденьки, практика у колі 3-ох друзів.

Стиль: гіперболізований, емоційний, хаотичний, неструктурований – як і сам настрій і поведінка пубертатного юнця. Напевно багато і дуже надміру матюків на той час були дуже новаторськими і протестно виглядали як виклик цнотливому совку, але зараз це виглядає як уривок із щоденника гопника. Нецензурщина вживається недоладно, зовсім без художнього смаку. До Подерев’янського йому як до Бога.

З теперішньої точки зору: з нічого робити і неможливості знайти інфу про якісну організацію дозвілля і загалом студентського життя – хлопці скочуються в пиятику, вульгарні неглибокі підліткові розмови про єблю і кого би поїбати. Придумують собі клички, розробляють легенду. Намагаються хоч якось фантазією скрасити ебалубогість студжиття, аполітичного на захолусті в часи застою. Впевнений таку книжку спокійно можуть написати 5/10 тітушок та пересічних люмпен-громадян із вишшим образованієм із промислового сходу України.

Висновок: книга вкотре дала гірке розуміння, що в багатьох людей все так убого і сіро. І яким ущербним був світ без інтернету. Якби у мене був такий Golden Age – я би зробив собі евтаназію в кукурудзяному полі.

2 моменти які сподобалися:

1)Розробили доволі убогу, але на той час непогану класифікацію грудей, сосків і дуп.

2) Трахалися наспір. І щоб довести – давали нюхати пальці, задіяні в піхві під час любощів. Це оригінальніше, на мою думку аніж якісь фотопідтвердження чи трофейні труси. Доволі навіть стильно і смішно.

Думки інших читачів:

Ось що пише один із блогерів про книгу:

Я к тому, что треть книги прочитана, а содержание – полнейшая хуета. А точнее содержание этих страниц можно с успехом заменить одной емкой фразой (которая там присутствует) и книга ничего не потеряет:

“Ебал я в рот тебя, читатель. Хуиная твоя голова.”Чем дальше читаю, тем больше убеждаюсь, что и остальные 200 с копейками страниц также взаимозаменяемы этой фразой без потери качества книги.

інший відгук:

Мат ради мата. Не умеет автор материться художественно.
Оценка: нечитаемо

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s