Збірка тактичних ідей для майдану – 19.02.2014


Озброївшись мобільним телефоном і правильною тактикою, одна людина може зараз зробити для Майдану значно більше, ніж озброївшись бруківкою. Якщо подобається – поширюйте далі:

У матеріалі нижче про таке:

 1. Формування локальних груп
 2. Точкова діяльність поза майданом
 3. Знешкодження працівників силових структур від влади
 4. Збройний захист
 5. Заходи безпеки для тих, хто вдома

 

1. Формування локальних груп
Люди, які мають мінімальні організаційні здібності можуть збирати групи із знайомих та сусідів по кілька десятків людей, групуватися в сотні де потрібно.

Немає сенсу рухатися кудись поодинці. Люди бояться іти кудись самі, але їм значно простіше зважитися на таке рішення у групі однодумців. Дзвоніть друзям, просто проходячись по телефонній книжці. Ідіть по під’їзду обдзвонюючи сусідів. Десятки і сотні мають координуватися через телефонний зв’язок, попередньо вибравши десятників, сотників та їх заступників.

Доручайте кожному із спільників організовувати їх знайомих подібним чином. Якщо десятеро активістів зберуться і кожен організує по десятці зі своїх контактів – це вже сотня. І так далі. Гуртом Яника легше бити.

2. Точкова діяльність поза майданом
Зараз центр подій на майдані, але і локально можна організовувати локальні акції та диверсії. Такі акції можуть бути з одного боку, психологічно безпечніші за майдан (всі основні сили влади зараз в центрі, там максимум 30 000 ВВ + 7 000 беркуту, а людей значно більше ), а з іншого боку – тактично корисніші:
– Зачищати блок-пости ДАІ та КПП на в’їздах до Києва і в центрі міста.
– Стягуватися під райвідділки міліції, куди звозять затриманих. Штурмувати відділки, звільняти заручників, захоплювати зброю та амуніцію.
– Брати владні структури в інших регіонах, як це зробили у Лівівській, Франківській, Луцькій, Тернопільській, Рівненській та ін. областях.
 Визволити Юлію Тимошенко. група з кількох сотень активістів у Харкові може спробувати  – це мало би великий символічний зміст і могло би також дати опору лідера, якого йому не вистачає.

3. Знешкодження працівників силових структур від влади
Здається люди не знають, що робити із захопленими силовиками. Їх потрібно знешкоджувати, але не хочеться вбивати. Дієвим способом може бути перерізання сухожиль на ногах – нелетальна травма, це повністю відновлюється, але виводить людину з ладу на кілька місяців.

4. Збройний захист
У кількох західних областях були захоплені склади зі зброєю і амуніцією СБУ. У Києві є 400 000 одиниць зброї на руках громадян. Цей арсенал потрібен на передовій захисній лінії Майдану. Українці не звикли до збройного спротиву, але зброя не завжди означає постріли. Вже лише її присутність є вагомим аргументом. Зброя має знаходитися у руках тих, хто пройшов строкову службу і знає, як із нею поводитися.

Право володіти зброєю – така сама свобода, як і право володіти іншою власністю. Чому ми дозволяємо владі узурпувати право на зброю? Сьогодні всім українцям потрібна зброя, щоб захищати свої життя і свою свободу.

5. Заходи безпеки для тих, хто вдома
Запасайтеся їжею, водою, сірниками, продуктами першої необхідності. Якщо ви не берете участі у спротиві і маєте можливість виїхати з міста – робіть це, ви залишите більше їжі для тих, хто чинить спротив.

No pasaran!

п.с.: Залишайте свої ідеї у коментарях, ми будемо оновлювати блог новими записами.

3 thoughts on “Збірка тактичних ідей для майдану – 19.02.2014”

 1. 4. Це необхідно. Більше того, в нинішній ситуації це неминуче. Але.
  Чи вистачить зброї, яку можливо дістати? Стволи, які на руках у киян — це, я так розумію, цифра з урахуванням травматів та іншої фігні, яка вбиває лише за сприятливих обставин. Також мисливська зброя, частина з якої вбиває кабана (а отже, й людину), але все одно програє перед скорострільною зброєю назразок калаша (навряд чи його дозволили б мати кожному — саме з цієї причини). Автомати, кулемети, бойові гранати — щоб ця зброя з’явилась у населення масово, треба брати склади зброї (які охороняються, тому зброю треба мати вже. Ну або влаштовувати майдан коло кожного арсеналу). Натомість, силовики її мають вже. Необов’язково задіювати солдатів в операціях проти мирних протестувальників — достатньо видати зброю зі складів підсмаженим беркутам (можна переодягти їх у тітушок — це не принципово, вони кластимуть людей так само ефективно). Ставлячи автомати проти рушниць, можна зробити достатньо ефективні розміни, щоб фізично знищити бійців самооборони ціною порівняно невеликих втрат беркутні (набагато більших, ніж уже є, але менших, ніж отримає супротивник). Автомат сильніший за рушницю, як і рушниця — за шаблю, шабля — за палицю, і т.д.

  Питання: де взяти достатньо ефективну зброю в достатній кількості? Навчитись її виготовляти самим у домашніх умовах з допомогою дрелі й напильника? Право носити зброю без самої зброї нічого не дає.

  Далі. Що робити зі зброєю, коли не буде за що воювати? Правильно, треба буде вести справедливі війни на чужих територіях (на яких?). Війна район на район чи справедлива помста тупим однокласникам — не варіант.

 2. Звісно що процес боротьби буде довгий і дуже виснажливий. І справді зброя у нас слабша і її менше. Але це не причина відмовлятися від боротьби. Нас більше у сотні разів. Це й стане вирішальним аргументом. Аж ніяк не потрібно фізично знищувати особові склади усіх спецслужб. Достатньо дістатися до ключових людей, командирів, які дають розпорядження. Ось уже завдання і спростилося.

  Де взяти? – Можна друкувати лібератори.
  Виготовляти самопали.
  Багато диверсій можна робити і без вогнепальної зброї.

  А що потім робити із зброєю? – Дуже просто. Легалізувати. І кожена сім’я зможе себе захистити і виконувати свій громадянський обов’язок. А служба мєнтів стане нарешті справді ”и опасна и трудна” як і має бути і вони не будуть відгодовувати свої жирні задниці і зловживати службовим становищем.

 3. Це все теорія. Зараз реально вбивають людей. Я мав рацію 😦
  Де-факто, закони мирного часу вже не діють, тому дозвіл чи недозвіл носити зброю не має значення — якщо в тебе зброї нема, то її нема, дозволяти її запізно. І якщо ти не снайпер, то снайпера на відстані пострілу ти просто не знімеш. Власне, зброя як захист працює лише тоді, коли нею достатньо погрожувати (або коли ти гарантовано вб’єш усіх, хто інакше вб’є тебе). Погрожувати вже пізно — тепер можна лише вбивати й сподіватися, що в відповідь не вб’ють тебе.

  Для друку лібераторів треба попередньо надрукувати достатню кількість 3D-принтерів, інакше це утопія :-\

  Щодо останнього. Зараз не на часі, але. Людина зі зброєю проти людини без зброї має більше шансів вижити. Але в конфлікті двох беззбройних шанси вижити в кожного з них вищі, ніж якби вони обоє були озброєні. Світ без зброї чи майже без зброї був би майже ідеальним. Якби не те, що ми бачимо сьогодні, коли це «майже без зброї» раптом зникає.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s