Розвиваю одночасно 4 міста в 4-ох аналогічних іграх


Ці ігри поза очі називають time-вейстерами, або тайм-спендерами. Бо сіль їх  у тому, щоб розвиватися через послідовні систематичні апгрейди будівель, веж, воїнів, які з кожним рівнем тривають все довше. Від 5 хв до 4-6 днів.

Коротше кожну ніч наводжу будильники, щоб робітники даремно не простоювали. І одразу ставлю їх апгрейдити нові будівлі.

1. Clash of Clans

2. Castle Clash

3. Tribal Battles

4. Battles of Zombies

5 thoughts on “Розвиваю одночасно 4 міста в 4-ох аналогічних іграх”

  1. зазвичай такі ігри лиш певний період часу якось затягують і здаються цікавими,а відносно скоро думаю ти втратиш до них інтерес,короче фігня це все,вони того не варті

  2. Вже більше року граю в подібну штуку, тільки з максимально реалістичним інтерфейсом. Мегаполіс називається. Давно вже набридло, але шкода закидати))) 86й левел маю)

  3. мда… докотилися. ось що робить з людиною відсутність нормальних ігор і інтернету. жалюгідне видовище. нагадує ігри вконтакті. спрацьовує рвотний рефлекс.

    1. ось що ігри з високопіксельною графікою роблять із людьми. Вони стають категоричні у судженнях, і зовсім не залишають права іншим індивідам мати власні смаки. А мені подобаються схематичні, хай навіть мультяшні міні-флеш стратегії чи просто маленькі ігри, які можна грати в метро на зупинках, в туалеті, загалом заходити по декілька хвилин декілька разів на день. Не всі мають час годинами сидіти за робочими станціями із усіма умовами для ігор. Треба ще й гроші заробляти.

  4. Хех, а я почав в Memrise гратись (http://www.memrise.com/)

    Суть в тому що ти повторюєш слово спочатку кілька раз на хвилину, потім раз на 5 годин, потім раз на день, потім раз на тиждень, і так поки не пам’ятатимеш його дуже довго. 🙂 Мотивує, бо є очки і рейтинг.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s