Якби українську вікіпедію редагували лише 100 людей | візуалізація


Давайте змоделюємо ситуацію, за якої зі всієї України вікіпедію редагують лише 100 людей. При цьому зберігши тепершні реальні пропорції кількості користувачів із кожної області.

Таке спрощення дасть нам дуже гарну демонстрацію вкладу різних областей у розвиток Української ВІкіпедії станом на 2013 рік.

100 людей вікіпедію

10 thoughts on “Якби українську вікіпедію редагували лише 100 людей | візуалізація”

 1. цікаво чому житомир так слабенько. Можливо там нема якісних вишів і взагалі таких про-українських тусовок інтелектуальних. І до Києва близько, звідки мабуть колишні житомиряни і пишуть почасти вікіпедію

  1. Рома, есть тут ВУЗы , даже гуманитарные – а вот про-украинских тусовок, и правда, нет.

  2. і я думаю, що Київ відбирає своїм тяжінням багато з тих, хто редагує вікі, але вже числиться як в Києві. а великий відтік до Києва житомирян? і цікаво, як сприймається Житомир – як далекий супутник Києва, чи просто сусідній обласний центр?)

  3. а як це зрозуміти як далекий супутник Києва? Наведи приклади міст з тої і з іншої категорії. А то щось таке кострубате запитав.

  4. наприклад Бориспіль, Бровари, Ірпінь – супутники Києва. майже до нього приєднані. і вважається що жити там, майже що в Києві. а може і краще.
   От мені стало цікаво, чи часом в Житомирян завдяки близькості до Києва (130 км по потужній житомирській трасі, що означає півтори години на авто) нема такого відчуття близькості до Києва -як до свого обласного центра. Ну наприклад як Червоноград до Львова. адже Червоноград близько до Львова і в межах області. і їхати 70 км розбитою дорогою = 130 км швидкою.
   Іншими словами, чи Житомир не розслабився що до Києва близько і не забив на власний тусовочний, інтел і інший розвиток.

  5. відноситься. Суди сам, незважаючи на добряче розбиту дорогу і 70км відстань, до Львова йдуть кожні 10 хв автобуси Еталон або Шаолінь. місткість десь 30 сидячих.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s