Робота електрика у фотографіях (19)


Для тих хто ніколи не копирсався викруткою в розетці, буде цікаво привідкрити завісу, так само як і для тих, кого ніколи не сіпало током.

Розруха епату закінчення демолюшину(стадія демонтації усього непотрібного: стін, сантехніки, підлоги…..)

Тимчасова розетка, від  якої живитимуться усі інструменти в процесі подальшого ремонту. Це перше, що робить електрик, після того, як повідключає напругу в усіх розетках, світильниках та ін.

Майже фініш. Процес другого фіксу. Вся робота електрика поділяється на 1-ий і 2-ий фікс. Перший – це вирізання жолобів у стінах, стелі, підлозі і прокладання ними кабелів, а також вирізання виямок для боксів розеток і їх закріплення. Після цього стіни зашиваються фанерою, а кімната пластируєтьс(схоже на нашу штукатурку). Далі другий фікс – це вже чистове кріплення розеток, світильників, підключення усього до щитка.

Розетка уже підключена, але ще не закріплена. Закріпиться після того, як помалюють стіни.

Панель управління кухнею. Обов’язково у кожній кухні є таємна тумбочка, в якій розміщуються запобіжники та рубильники, якими можна перекрити подачу електрики до будь-якого окремо взятого великого кухонного приладу.(Waste – це штука що знаходиться в тумбі під раковиною умивальника і подрібнює всякі відходи, сміття. А в деяких фільмах і руки)

Ось і сама кухня. Важливо не забути протягнути кабелі на смок-детектор.(пищить коли щось горить, димить, ба навіть якщо багато пилюки від різання болгаркою стін). Цікаво, що уся техніка вбудована, а зверху йде ворк-топ – мармурова плита, яка слугує робочою поверхнею для куховарських процесів. Дуже зручно.

ПІдсвітка у шафі. Шафи також вбудовані. Усі меблі загалом вбудовані, а не як на Україні донедавна – мебльовані стінки.

Працює за принципом світла в холодильнику. Відкриваєш двері  – світло загорається. Для цього треба дуже рівно закріпити спеціальну кнопку-вмикач.

Щитова. Матка усієї електро-репродуктивної системи. Святая святих. В даній квартирі сюди ще вирішили запхати пралку і сушилку.

Внизу за панельками сховані кабелі для інтернету, телефону, кабельного ТБ, різних підсилювачів тощо. Якщо в Україні на інтенет пускають один кабель, а далі роутер. То в Британії  на квартиру йде 8 інет кабелів. Для перестраховки і щоб у кожну кімнату йшли. А раптом комусь захочеться переробити квартиру на офіс 🙂

Типовий TV-point. Тобто точка підключення телевізора у даному випадку у спальні. А також телефон, інтернет, перемикач радіатора для рушничків, перемикач витяжки в туалеті. До речі, у кожній спальні є душ-туалет, деколи також і гардеробна кімната.

Головний коридор із 8-ма спотлайтами.

ТБ-точка у вітальні.

Посередині дуже маленьких спалень йде ліжко, з обох боків якого передбачені розетки для настільних або напідложних ламп, а також додаткові вимикачі світла в кімнаті. Щоб не вставати з ліжка, аби вимкнути світло. Достатньо сонно потягнутися трошки рукою.

Цікавий момент. У коридорах під’їздів і на усіх сходах застелені м’які грубі коври. Тому коли хтось ходить по коридорах  – це відбувається взагалі не шумно. Ну і ступати по такій м’якості дуже приємно. І смітити, а тим більше сцяти – зовсім якось не хочеться. Ось вам і теорія розбитих вікон.

Типовий набір інструментів однієї людини, яка працює на будові в лондоні. В даному випадку столяра. В Україні цим інструментом може працювати ціла бригада, а то й дві.

3 thoughts on “Робота електрика у фотографіях (19)”

  1. Дуже цікаво. Видно, що ремонти в Британії на іншому рівні, ніж у моєму Запоріжжі. Давай ще!

  2. якісно! видно що ти вже там втягнувся – рік пройшов. бо колись якось неохоче щось показував, а тут бачу в тебе аж охота мінімальна до роботи крізь фотки проявляється. Але мене дуже вразили штукатури на ходулях. це справді винахідливо. і те що ми бачили в могилянці – тепер в практиці за межами театру.

    А ця хата з репортажу – якась мажорна? бо там багато місця. чи то багато кімнати в багатоквартирному будинку?

    Тобі самому подобається все, чи щось би ти краще зробив?

    і останнє, чи реально робити вбудовану кухню в маленькій хрущівці, бо моя мама хоче нові меблі купити і десь 12 000 грн оцінив їй бюджет дизайнер. Наскільки я розумію це буде щось квазі-вбудована, бо все буде гармоніювати, але нічо не буде довбатися.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s