переніс пости свиноматка орг | вітротурбіни, котеджці, оциліндрований брус, дизельгенератори


За 14 днів спливає термін проплати домену swinomatka.org. Оскільки потреба у ньому відпала і продовжувати його я не збираюся, то доведеться перенести звідти усі потенційно корисні пости. Кількість докладених зусиль до яких досі не залишає мене байдужим до деяких із них.

1) Розрахунок куб м дерева на кв м житла

http://dezent-wheels.com.ua/yak-rozraxuvati-skilki-koshtuvatime-vash

класний сайт – коробки, матеріали – будинки з брусу

http://guzulmauster.com.ua/material.html

2) 2500 євро за 200л гарячої води\добу (60 С)

http://fly-tech.com.ua/gelio.html

3) Вітровий насос $ Вітрова електростанція $

для котеджа 150 м кв, де живуть 3 людини – росхід електрики  300 кВт•год.\місяць

4 котеджі*300 = 1200 кВт\міс

батареї повинні заряджатися із швидкістю  1200:30:24=1.(6)кВт\год   з піковим навантаженням 12 кВт з номінальною потужністю 4.(9) кВт\год  + дизельний генератор на 15 кВт- Мінімальний варіант

Дизель генератор витрачає     40 кВт\день           1200\міс               $342= 2940 грн                              В рік –  $4102= 35 280 грн

За  6 років генератор Euro Wind 10 кВт(25 000$ – разом з усім, 13 500 – без інвертора, батарей, контролера) окупляється і починає                                                       приносити прибуток – 4102$  за рік порівняно з дизель-генератором і $535 як центр. електропостачання

Як проводяться обрахунки

Вітрогенератор (з акумуляторами) і резервний дизель-(бензо-)генератор.
У разі відсутності вітру і розряді акумуляторних батарей відбувається автоматичний запуск резервного генератора. Щоб не купляти АВР – можна встановити ручний рубильник.

Вертикальний генератор можна доповнити маленьким горизонтальним. Це класне доповнення, бо горизонтальний – хоча  і менш потужний, проте працює на малих швидкостях вітру.

адреса компанії в Києві

технічна література і усі тонкощі

Ветрогенератор FLAMINGO AERO 0,8-3,1 шт. 1670 євро

1 с выходной мощностью 1 – 3 кВт и среднемесячной выработкой 120 – 250 кВт•ч.

Можна поставити 4 таких генератори=6680 євро + установка. Проте окрім цього треба мати дизельний генератор – для резерву.   Окупиться за 4 роки (138 $\міс)

—————————————————————-

FLAMINGO AERO 1,6-4,4  –      3420 ЄВРО
Выработка энергии (средняя в месяц): 400 кВт*ч
Мощность номинальная: 1,6 кВт
Стартовая скорость ветра: 2,5 м/с
Расчетная скорость ветра: 7,5 м/с
Максимальная эксплуатационная скорость ветра: 50 м/с
Диаметр ветротурбины: 4,4 м
Рекомендуемая высота мачты: 17 – 21 м
 2 таких вітряки окупляться за 6 840 євро окупляться за  4 роки.
————————————————————————————————–
Ветрогенератор ВЭУ-4 (4 кВт)  – 6700 євро (без учёта инвертора, контроллера и аккумуляторов)
 В Украине среднегодовая скорость ветра около 4 м/с, следовательно, номинальная должна быть не более 8 м/с. При такой скорости ветра установка развивает номинальную мощность 4 кВт
За год ВЭУ способна выработать:
Qгод = 8760 х Nh х Киум = 8760 х 4 х 0,3 = 10521 кВт/час,
• Nh = 4кВт, номинальная мощность;
• Киум – коэффициент использования установленной мощности, т.е. это время работы установки с полной мощностью.
В месяц, соответственно, 877 кВт*часов. В день – 30 кВт*часов.
—————————————————————-
Ветрогенератор W8 (10 кВт) – 10 130 євро без електроніки

минальное напряжение: 240В (встроенный выпрямитель)

Масса генератора: 387 кг     Диаметр ротора: 8 метров  Количество лопастей: 3 шт.

Стартовая скорость: 2 м/с Номинальная скорость: 10 м/с

—————————————————

 Детальна технічна інфо і розрахунки: 

одна і та ж вітроустановка на щоглі 20 м в порівнянні з 5 м дасть енергії в 1.52/0.66 = 2.3 разу більше. Крім того, вітроустановка на вищій щоглі створює менше шуму.

Весь прайс

 Вітер 2-20-2,4 450* 2,4 8 Eurowind 2 з розтяжками 9м 200Ач, 8шт. 2,4кВт 220В 6 110 5 805$
 Вітер 2-20-3 450* 3 10 Eurowind 2 з розтяжками 9м 200Ач, 10шт. 3кВт 220В 6 935 6 588$
 Вітер 2-20-5 450* 5 16 Eurowind 2 з розтяжками 9м 200Ач, 16шт. 5кВт 220В 9 190 8 731$

4)  Автономна каналізація

ТОПАС. термін експлуатації > 30 років

ТОПАС-10  обладнання – 3819 євро,    монтаж – 1462 євро =  5281 євро

дуже варто розділити стічні фекальні води від побутових. Це значно дешевше виходить.

http://garantus.at.ua/index/avtonomna_kanalizacija/0-145

Автономна каналізація

.

При індивідуальній забудові ми прагнемо створити найкращі умови для проживання та відпочинку. Для цього в процесі будівництва необхідно виконати низку санітарно-гігієнічних вимог, зокрема забезпечити можливість видалення стічних вод (від раковин, унітазів, умивальників, ванн, душових і т. д.). Простіше кажучи, в будинку і на ділянці повинна бути влаштована система побутової каналізації.

Санітарні прилади та приймачі стічних вод

Для приймання стічних вод у приміщеннях використовуються каналізаційні труби з умовним проходом від 25 мм і більше. Застосовувані при влаштуванні внутрішньої системи каналізації труби та фасонні частини повинні задовольняти санітарним нормам, відповідати технічним умовам і держстандартам.

Для миття рук і тіла використовують умивальники різних форм і конструкцій. У ванних кімнатах встановлюють чавунні або сталеві ванни завдовжки 1,5 або 1,75 м. Зручні в користуванні сидячі ванни, особливо якщо в будинку є люди похилого віку. Забудовники із солідним достатком можуть придбати дорогі ванни типу «Юкон», «Джакуззі» і т. п. Унітази обладнуються індивідуальними змивними бачками і сидіннями з кришкою. Для зручності в туалетній кімнаті можна встановити настінний пісуар, а для особистої гігієни – біде.

Труби

Для каналізаційної системи застосовують легкі сталеві оцинковані труби (з умовним проходом 25-65 мм) та чавунні (50-100 мм) з фасонними частинами. Для безнапірних трубопроводів використовують азбоцементні труби діаметром до 100 мм, пластмасові та вініпластовие труби з умовним проходом від 10 мм і вище, а також полівінілхлоридні та керамічні (у більшості випадків у системах виробничої каналізації).
Прокладка каналізаційних труб

Відведення стічних вод передбачається за закритими самопливних трубопроводами. Ділянки мережі прокладають прямолінійно. Зміна напрямків прокладки трубопроводів і приєднання приладів роблять за допомогою фасонних частин. При цьому не можна допускати зміни ухилу прокладки на ділянці відвідної (горизонтального) трубопроводу. Для приєднання до стояка відводів у підвалі використовуються косі хрестовини і трійники (див. рис. 1). Для закладення стиків труб застосовують оброблені деревної смолою луб’яні волокна – клоччя.

Рис. 1.
Трійник косий 45 ° чавунний

Спосіб прокладання мереж

За способом прокладки мережу каналізації може бути:
відкритою – у підпіллі, підвалі або в допоміжному приміщенні з кріпленням до конструкцій будівлі (стіни, перекриття) або на опорах;
прихованою – труби закладають в перекриття, укладають під підлогу (в землю або канали) або в приставні короби біля стін, в підшивні стелі, під плінтуси в підлозі і т. д.

Не можна допускати прокладання внутрішніх каналізаційних мереж під стелею, у стінах і підлогах житлових кімнат, в електрощитовій будинку, під стелею кухні (відкрито чи приховано). Якщо ви будуєте 2-3-поверховий будинок, а стояки побутової каналізації розміщуються у верхніх поверхах і проходять через кухню, то слід передбачити оштукатурений або облицьований кахлем короб. Ревізію в коробі можна не встановлювати.

Вентиляція мереж

Мережа побутової каналізації, що відводить стічні води в зовнішню каналізацію, повинна вентилюватися через стояки, витяжна частина яких виводиться через покрівлю на висоту 0,5 м. виведену вище покрівлі витяжну частину стояка слід розмістити на відстані не менше 4 м (по горизонталі) від відкриваючих вікон і балконів. Не можна з’єднувати витяжну частину каналізаційного стояка з димарем. Діаметр витяжного стояка повинен бути рівний діаметру стічної частини стояка (див. рис. 2).


Рис. 2. Витяжна труба на стояку
1 – каналізаційний стік

Установка ревізій

Для прочищення побутової каналізації встановлюють т. н. ревізії. Якщо на стояку немає відступів, то ревізії розташовують на нижньому і верхньому поверхах будинку, якщо ж відступи є, то ревізії встановлюють і над ними. Відстань між ревізіями (або прочищення) при діаметрі труб 50 мм приймають від 8 до 12 метрів. Встановлюють ревізії в доступному для обслуговування місці.

Невентильовані каналізаційні стояки

У будинках невеликої поверховості каналізаційний стояк можна влаштовувати і без витяжки. У цьому випадку стояк повинен закінчуватися прочищенням, яка встановлюється в розтруб прямого відростка хрестовини або трійника на рівні приєднання до цього стояка найбільш високо розташованих приладів.

Ухил трубопроводів

Найбільший ухил трубопроводу не повинен перевищувати 0,15. Виняток становлять відгалуження від сантехнічних приладів довжиною до 1,5 метра.

Випуски каналізації

Діаметр випуску мережі каналізації повинен бути не менше діаметра найбільшого з стояків, що приєднуються до випуску. Приєднується випуск до зовнішньої мережі під кутом не менше 90 градусів по відношенню до напрямку руху стічних вод (див. рис. 3).

Рис. 3. Випуск з будівлі
1 – ревізія; 2 – до септик

Перетин випуску зі стіною

У місці перетину випуску каналізаційної мережі зі стіною підвалу в сухих грунтах між трубою і будівельною конструкцією необхідно залишити зазор не менше 20 мм. Отвір у стіні при цьому закладають водонепроникним еластичним матеріалом. У вологих грунтах застосовують спеціальні сальники.

Місцева каналізація

Відведення стічних вод від індивідуального будинку можна робити в місцеву каналізацію, фекальні води в цьому випадку очищаються, проходячи крізь грунт. Стічні води з каналізаційного стояка, розташованого в будинку, надходять в трубопровід, прокладений у дворі ділянки, а потім в колодязь або септик.

Септик

Обсяг септика для сім’ї з 8-10 осіб достатньо прийняти в 2,5-3 куб. м. Опади з септика необхідно видаляти два рази на рік. У септику опади освітлюються і через дренажну мережу йдуть у грунт. Септик розташовують на відстані від 5 до 20 м від будинку (див. рис. 4).

Рис. 4. Схема пристрою місцевої каналізації

Дренажна мережа

Дренажна мережа розташовується на такій відстані від будинку, щоб стічні води не могли розмити грунт під фундаментом і не затопляли підвал будинку або льох. Дренаж влаштовують нижче місць водозабору питної води у напрямку течії грунтових вод. На суглинках септик повинен знаходитися не ближче 20 м від водозабору, дренажна мережа – не ближче 30 м, а при влаштуванні септика в піщаних і супіщаних грунтах – не ближче 50 м.

Прокладка труб

Трубу для стоку каналізаційних скидів закладають нижче глибини промерзання грунту. Для запобігання замерзання води в трубі і розриву труб останні утеплюють шлаком.

Конструкція септика

Септики виконують з цегли, бутового каменю, бетону або залізобетону. Внутрішні поверхні кам’яного або цегляного септика обштукатурюють цементним розчином, а потім виконують залізненням. Дно септика покривають бетоном. Із зовнішнього боку септик добре ізолюють, укладаючи під дно і по стінах шар жирної глини – не менше 20 см для бетонних і залізобетонних, а для кам’яних і цегляних стін – не менше 30 см.

Перекриття септика влаштовують із залізобетонних плит або дерев’яних просмолених щитів, зверху покривають толем або руберойдом. Поверх ізоляційної прокладки насипають землю шаром 20-50 см, залежно від температурного режиму місцевості. Товщина стінок септика повинна бути не менше 25 см. Краща форма для септика – кругла.

Лотки і трійники

Лоток від будинкового стоку повинен бути вище лотка труби, по якій вода стікає з септика в розподільчий колодязь, не менш ніж на 5 см. Стоки надходять в септик і виходять з нього через трійники діаметром 100 мм, які встановлюють на підвідних і відвідних трубах. Верхні кінці трійників лишають відкритими, а над ними обладнають прочищення.

Діаметр труби з прочищенням повинен бути рівний діаметру трійника, причому розрив між ними повинен бути не менше 5 см. Довжина нижніх кінців трійників з приєднаними до них трубами вибирається таким чином, щоб вони були на 40 см нижче розрахункового рівня води в септику.

Вентиляція септиків

Септики підземної фільтрації вентилюються через стояк внутрішньої каналізації будинку, який виводиться вище даху на 1-2 м.

Матеріал труб

Каналізаційні труби від будинку до септика і від септика до найближчого розподільчого колодязя виконують з чавунних, азбоцементних (ø 100 мм) або керамічних (ø 125-150 мм) труб. Ухил становить не менше 5 мм на погонний метр труби.

Розподільні колодязі

Діаметр колодязя круглої форми з цегли (у світлі) приймають не менше 40-45 см. Висота колодязя від верху труби – 40 см. Зовні колодязі ізолюють жирною глиною, а з внутрішньої сторони обштукатурюють і потім виконують залізненням. Зверху колодязь закривають залізобетонної або дерев’яної просмоленому кришкою, на яку укладають руберойд або толь і засипають землею шаром 20-40 см.

Відводи

Залежно від напрямку стоків колодязі влаштовують з одностороннім, двостороннім або тристоронньою відведенням (див. рис. 5). Щоб вимкнути дренажних труб, регулювання подачі води або ремонту в колодязі встановлюють засувки.

Рис. 5. Схематичне розташування
дренажних труб у розподільних колодязях

1 – дренажні труби ø100 мм;
2 – дерев’яний шибер

Укладання дренажу

Всередині колодязя труби переходять у відкриті бетонні лотки висотою, що дорівнює діаметру найбільшої труби. Дно їх має перебувати на рівні лотка труб. У піщаних грунтах ухил дренажної мережі від розподільчого колодязя складає 1-3 мм на один погонний метр, а в супісках і суглинках труби укладають горизонтально. Довжина гілок дренажу не повинна перевищувати 20 м. Використовують керамічні або азбоцементні труби, попередньо просвердливши в них отвори. Діаметр труб – від 75 до 150 мм, в залежності від кількості стоків.

Укладання труб в грунт

При пристрої дренажу з керамічних труб між ними залишають зазори до 10-15 мм, а стики зверху перекривають неразмокающім і нержавіючим листовим матеріалом або виконують бетонні накладки. У азбоцементних трубах, в їх нижніх половинах, на глибину близько половини їх діаметрів через кожен метр виконують пропили шириною 10-15 мм (або свердлять отвори, як зазначалося вище). Отвори в трубах необхідні для рівномірного видалення стоків у грунт.

Траншея

Траншея виконується трапецеїдальної форми. Дно траншеї засипають щебенем або гравієм розміром 15-20 мм на товщину до 10 см, надають цьому шару необхідний ухил, укладають на нього труби і насипають з боків і зверху гравій або щебінь шаром не менше 5 см завтовшки, а поверх цього – раніше вийнятий грунт . Чим товщі шар гравію або щебеню, тим краще будуть очищатися каналізаційні стоки.

Дрени

В залежності від грунту, в якому розташовується септик, на певній відстані від нього влаштовують два або більше розподільних колодязя, від яких йдуть паралельні гілки (дрени). У піщаних грунтах мають в своєму розпорядженні два дрени довжиною по 18 м з відстанню між ними в 1,5 м. Площа поля фільтрації при цьому – близько 70 квадратних метрів (див. рис. 6).

У супісках встановлюють п’ять дрен по 19 м завдовжки з відстанню між ними 2,5 м. У цьому випадку площа поля фільтрації – 230 кв. м (див. рис. 7).

У легких суглинках – сім дрен по 18,5 м завдовжки з відстанню між ними 3 м. При цьому площа поля фільтрації – 495 кв. м (див. рис. 8). Для притоку повітря на кінцях дрен встановлюють стояки з азбоцементних труб ø 100 мм.


Рис. 6. Площа фільтрації в піщаних грунтах

1 – септик;
2 – розподільчий колодязь;
3 – дрени (2 шт.);
S п. ф. = 70 м2

Рис. 7. Площа фільтрації в супісках1 – септик;
2 – розподільчий колодязь;
3 – дрени (5 шт.);
S п. ф. = 70 м2
Рис. 8. Площа фільтрації
в легенях суглинках
1 – септик;
2 – розподільчий колодязь;
3 – дрени (9 шт.);
S п. ф. = 70 м2

 

Локальні системи з використанням автоматики

У цьому випадку стічні води також самопливом надходять в септик, де відбувається їхнє попереднє відстоювання і анаеробна стабілізація утворюються опадів (див. мал. 9). Пройшовши першу камеру, частково відстоянна стічна вода в самопливній режимі надходить до блоку повної біологічної очистки, де встановлено камеру аерації, яка об’єднує завантажувальний матеріал, аератор і аерліфт. Застосування такої установки дозволяє реалізувати метод біологічного очищення стічних вод в аеробних умовах.


Рис. 9. Локальна система зовнішньої каналізації

Основа методу

Діючий системі локальної каналізації метод біологічного очищення заснований на використанні мікроорганізмів, які споживають для свого харчування органічні забруднення, що знаходяться в стічній воді.

Переваги методу

Основна цінність методики полягає у відсутності необхідності додавання будь-яких реагентів або витратних матеріалів. При цьому ефективність очищення води від органічних забруднень складає 95%, а від зважених речовин – 92%. Для забезпечення життєдіяльності мікроорганізмів необхідна постійна подача кисню. З цією метою застосовується спеціальний компресор, який встановлюють у будинку. Потужність компресора невелика – всього близько 50 Вт. Вода, яка пройшла повну біологічну очистку в самопливній режимі, надходить у фільтр доочистки, а потім автоматизованим способом (за допомогою насоса) відкачується в дренажний колодязь.

Показники системи

Продуктивність системи складає 3,5 куб. м на добу і забезпечує комфортне проживання до 12 чоловік. Очищена вода повинна містити не більше 3 мг зважених часток в одному літрі.

Вибравши і влаштувавши на своїй дачній ділянці один з перерахованих вище способів пристрої каналізації й очищення стічних вод, можна домогтися створення умов проживання, цілком порівнянних з міськими.

 

5) Дизельний електро-генератор – $138\міс за світло

13 000 євро GECO

http://www.all-generator.ru/geko/all-geko-disel-hight-power.shtml

Дизельний, синхронний, однофазний, 32 кВт,  з рідким охолодженням, має володіти макс. ресурсом і працювати на понижених 1500 об\хв — може без поломок працювати до 40 000 год. генераторы класса Pacifik (7 – 30 кВА) и Montana (от 40 кВА)

Середня роздрібна вартість “дизеля” становить 10,27 гривні за літр. Максимальна – 10,65 гривні за літр, мінімальна – 9,8 гривні за літр.

Середня витрата палива ДЕС на 1 кВт дорівнює 200-240 гр.   1кВт = 2.45 грн

день        –    місяць    –   вартість

40 кВт           1200                $342= 2940 грн     В рік –  $4102= 35 280 грн

Однофазные электростанции на 220 В применяются при использовании однофазных электропроводок и электроприборов.

Трёхфазные электростанции на 380 В применяются как в промышленных целях, так и для коттеджей, с трехфазной разводкой сети. Кроме того, следует учитывать, что между нулем и фазой Вы снимете 220 вольт (что Вам и нужно), а между двумя фазами – 380 В.

http://www.aktin.ru/article.aspx?art=146&gr=160

Розхід електроенергії: 

Освітлювальні прилади, телевізор, відеомагнітофон 0,7 кВт
Комп’ютер 1,3 кВт
Мікрохвильова піч, праска, електрочайник 2,0 кВт
Електроінструменти 3,0 кВт
Пилосос, електропила 4,0 кВт
Електронагрівачі 6,0 кВт

Мета використання генератора (приблизна потужність)
Садовий ділянка 2-5 кВт
Магазин, кафе 5-6 кВт
Будівельні роботи 7-8 кВт
Котедж 10-30 кВт

Бензиновий генератор має сенс купувати, якщо ви будете його використовувати в якості аварійного джерела електроенергії під час перебоїв енергопостачання на постійній електростанції. Такий тип двигуна має більш низькою первісною вартістю, але більш доріг в експлуатації.
Якщо ви припускаєте використовувати майбутній генератор в якості основного безперебійного джерела електроенергії, Вам вигідніше купувати дизельний генератор. Маючи більш високу вартість, дизельні електрогенератори значно дешевше бензинових в експлуатації. Якщо передбачувана експлуатація дизельного генератора становить близько 500 мотогодин в рік, має сенс купувати високочастотний генератор (частота обертання вала 3000 об / хв). Якщо передбачається більш інтенсивна експлуатація, рекомендується купувати низькообертовий генератор, що володіє зниженим рівнем шуму і збільшеним ресурсом.
Для додаткового захисту від шуму роботи автономної електростанції (якщо це необхідно), ми радимо Вас купувати генератор в шумозахисному кожусі.

Фазність автономної електростанції
Однофазні генератори-застосовуються при використанні однофазних електропроводок і електроприладів.

Трифазні генератори – застосовуються як у промислових цілях, так і для котеджів, з трифазною розводкою мережі.

Синхронні та асинхронні генератори
З точки зору класифікації, генератори бувають синхронними і асинхронними.

Синхронні генератори – менш точні, але, тим не менш, вони придатні для аварійного електроживлення офісів, холодильних установок, обладнання заміських будинків, дач, будівельних об’єктів.

Асинхронні генератори забезпечують підтримку напруги в мережі з високою точністю, тому дозволяють підключати до них апаратуру, чутливу до перепадів напруги (наприклад, медичне обладнання, інші електронні пристрої).

Тип запуску для генераторів
Розрізняють ручне включення, наявність електростартера, блок контролю та автоматики.

Ручне включення увазі, що двигун потрібно завести, а потім підключити електростанцію до мережі.

Моделі, забезпечені електростартером, запускають, повернувши ключ запалення.

Блок контролю та автоматики з програмованою системою автозапуску дає можливість бути повністю незалежним при відключенні основної живильної навіть у випадку повної відсутності людей в будинку або офісі.

Автозапуск просто незамінний, якщо в будинку є люди, не розбираються в тому, як запустити аварійну систему енергопостачання!

Місце встановлення автономної електростанції
Встановлювати генераторну станцію краще в окремому приміщенні, далеко від житла при дотриманні норм пожежо-і електробезпеки.Перед установкою генератора необхідно провести попередню роботу: підготувати приміщення для установки електростанції, систему відводу вихлопних газів, з’ясувати питання сполучення домовик мережі з електростанцією.

У кого купувати генератор

Солідні компанії, як правило, дають повну і правдиву інформацію про свій товар. На тлі, скажемо м’яко, не зовсім правдивих заяв деяких продавців реальні цифри виглядають інколи менш привабливо, ніж красиві обіцянки. Звертаючись в різні компанії залишається тільки дивуватися – один і той же агрегат в різних організаціях і шумить по-різному, і потужність має різну, і палива споживає по-різному …
А вже на ринках (якщо вірити продавцям на слово), продаються просто диво-агрегати з сотнями тисяч годин ресурсу. І, головне, недорого. Будете всьому вірити?
Ось кілька параметрів, за якими варто вибирати генератор: – потужність генераторної установки: може вимірюватися в кіловольт-амперах (кВА) або в кіловатах (кВт). Зазвичай для генераторних установок має місце співвідношення 1 кВт = 0,8 кВА. Іноді продавці видають потужність в кВА за потужність в кВт, тим самим завищуючи корисну потужність електростанції. Враховуйте це, оцінюючи потужність купується електростанції, так як споживана побутовими електроприладами потужність звичайно вказується в кВт. Японські виробники вказують номінальну і максимальну потужність, які відрізняються один від одного (близько 20%). При цьому на максимальній потужності такий генератор може працювати всього кілька секунд, інакше буде перевантаження, тому звертати увагу краще тільки на номінальну потужність. Для запуску потужних електродвигунів (напр.) – рівень шуму в децибелах: часто не вказано, на якій відстані дано значення (стандартно прийнято вимірювати шум на 1, 4, 7 і 15 метрах).

– Напрацювання на відмову: статистична середня цифра часу безвідмовної роботи до першого капремонту. Нормальні цифри для бензинових двигунів, простих і дешевих – 500 годин, для напівпрофесійних 1200 годин, професійних – 3000 годин.
Для дизельних двигунів з повітряним охолодженням – близько 5000 годин, а з рідинним охолодженням (володіють максимальним ресурсом і працюють на знижених 1500 об / хв) – до 40 000 годин. – Споживання палива: одні виробники наводять дані при навантаженні 75% від номінальної, інші – при номінальній (100%-ної) навантаженні. При експлуатації установки на навантаженні менше номінальної витрата палива знижується, але не більше, ніж на 30-40%.

Выбор бензинового двигателя импортной миниэлектростанции

При покупке миниэлектростанции с бензиновым двигателем основное внимание следует обратить на его ресурс.

Двигатели с алюминиевым блоком цилиндра и боковым расположением клапанов характеризуются невысокой стоимостью, но и ресурс их невелик – порядка 500 часов.

Двигатели с чугунной гильзой цилиндра и боковым расположением клапанов ресурс – 1500 часов. Промышленные двигатели с чугунными гильзами цилиндров, верхним расположением клапанов и подачей масла к деталям под давлением (их ресурс приближается к ресурсу дизельных двигателей – 3000 часов, они характеризуются низким расходом топлива и пониженным уровнем шума).

 

6)

Ціни на дерев’яні будинки з оциліндрованої колоди

Діаметр бруса Площа, м2 Ціна грн./м2
180мм 100 1400
150 1200
200 1100
300 900
200мм 100 1600
150 1400
200 1300
300 1150
220мм 100 1800
150 1600
200 1500
300 1300
240мм 100 2000
150 1800
200 1700
300 1500

 

профільований брус

Ціни на дерев’яні будинки з профільованого бруса

Перетин, мм Площа, м2 Ціна грн./м2
висота – 140
ширина – 160
100 1800
150 1700
200 1600
300 1500
висота – 140
ширина – 180
100 1900
150 1800
200 1700
300 1600
висота – 140
ширина – 200
100 2100
150 2000
200 1900
300 1800
висота – 140
ширина – 220
100 2200
150 2100
200 2000
300 1900

 

Дикий зруб

Ціни на дерев’яні будинки з дикого зрубу

Діаметр бруса Площа, м2 Ціна грн./м2
250 – 300 мм 100 2240
150 1920
200 1760
300 1600
300 – 350 мм 100 2400
150 2000
200 1920
300 1760
350 – 400 мм 100 3200
150 3050
200 2900
300 2750
400 – 500 мм 100 дог.
150 дог.
200 дог.
300 дог

7) Бюджет пейнтбольного клубу(6 коплектів і все решта)

ремонт маркера Tippman 98 – 10$

Балон 12 літрів –                63$

Балон 5-8-10 літрів   – 56$ (8.6-12.4-15 кг)

Задути балон 10 л(азотом) – 8

заправочна станція  – 65

регулятор – 40

Резиновые шары, многоразового использования. – 105

_____________345$

Комплект Tippman Tango – 215  * 6(штук)

________ 1290 $

Ящик куль Ammobox(2000 шт) – 40

___________ 40;

Декорації – 50$

ВСЬОГО____ВСЬОГО____ВСЬОГО____  1725$  = 13 800 грн.

 

Маркер, фідер, маска, балон – BT4 Combat Kit   – 300

Маркер  Tippmann 98     – 186$   детальніший огляд

Фідер – 8

Маска – 25

Майданчик(декорації) –

Саморобні балаклави – десь 50 грн

список гарних(наповнених) магазинів

1) http://paintball-shop.com.ua

2) http://playpaintball.com.ua/

3) класна теорія(матчасть) про балони заправку і т д

4) багато оглядів  і технічних деталей http://playpaintball.com.ua/technichka.html

дослідження щодо апгрейдів і точності – http://playpaintball.com.ua/t1.html

 

 

8) Пейнтбол у Києві (порівняльна байда – ціни і все таке)

Пейнтбол у Києві (порівняльна байда – ціни і все таке)

http://paintboll.com.ua/kievpain/ – по ходу всі, що є в Києві.

ФАЛЬКОН http://falcon.kiev.ua/

Стоимость пейнтбольных игр

http://paintball-kiev.com клуб ’ПЛАНЕТА’ +38 (050) 469-65-85

75 грн\чол   – 200 кульок, 90 хв |    100 шт – 35 грн,     пачка(2000) – 600 грн

прокат обладнання – 55 гррн(+20 -маска що не запотіває)

 

ГЕПАРД http://gepard.ua/ – 100 шт. = 30 грн. 098 111-99-11

Пакет «Ограниченный»Будни: взрослые, дети/студенты – 25грн.

Выходные, праздники: взрослые, дети/студенты – 40грн.
В пакет входит: Время игры – 90 минут, возможность сыграть на двух из семи площадок клуба, аренда камуфляжной формы, маски, маркера, инструктор, судья на 90 минут, заправка баллонов воздухом, общее место под навесом или в армейской палатке. Шары оплачиваются отдельно.

Стоимость игрового дня (3 часа игры):

*В комплект проката входит: Камуфляжная форма, перчатки, маска, оружие (АКМ или М-15), 500 шариков.

Пакет «Неограниченный» 80 грн АКЦИЯ – 7 площадок за 59 грн.!

Будни:  дети/студенты – 49грн.
Выходные, праздники: взрослые – 59грн., дети/студенты – 49грн.
В пакет входит: Возможность сыграть на каждой из семи площадок клуба, аренда камуфляжной формы, маски, маркера, инструктор, судья на весь день, заправка баллонов воздухом, отдельное место под навесом или в армейской палатке. Шары оплачиваются отдельно.

Будни Выходные/праздники
Дети/Студенты 180грн. 180грн.

9)

10)

5 thoughts on “переніс пости свиноматка орг | вітротурбіни, котеджці, оциліндрований брус, дизельгенератори”

  1. Читав, читав, і так і не вичитав, куди переїжджаєте. Привідкрийте завісу таємничості, плз.

    1. та нікуди не переїжджаю. Я просто мав ще один стенделоун блог – свиноматка.орг, але на наступний рік проплачувати домен більше не буду 🙂 то й переніс деякі пости(робочі) звідти сюди

    1. Ви не зрозуміли. Звідси ніхто не переїжджає, переїжджає сайт swinomatka.org

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s