ЗАДУШИ (в собі) ПЕНСІОНЕРА


….сучасний справжній українець – ще з 13 років мастурбує, щоб хоч трохи сублімувати свій гігантських творчий потенціал.  Далі як тільки з’являєтсья можливість вже до весілля активно трахається веде здорове сексуальне життя і подекуди займається спортом. Знає як мінімум 3 мови і ще трохи розуміє білоруську та польську. Після к-кох років анонізму, знаходить кращий інструмент для сублімації – і всеціло входить у вірутальний світ, одразу ж вливаючись у   творення україномовного веб-простору –   завдить блоги, створює сайти, дописує Вікіпедію, заливає книги, музику, фільми щиросердно плекаючи піратство, бо бачить у ньому рух до соціальної рівності. Разом з цим а ще і з університетом і виходом з-під батьківської спідниці(впливу) приходить переусвідомлення нав’язаних і сповідуваних по-інерції цінностей та світоглядних матриць. Далі часто еволюціонує в агностика, а то й атеїста. Сфокусовується на саморозвитку(йобаний індивідуаліст) та іноді на громадських справах(проектах для спільноти)….

Якби мав зараз з собою кобзар, то насрав би на нього, замотав у шаровари з салом і виклав на ютуб. В знак протесту. Символічного. І вже через тиждень мене б каменували якісь пенсіонери(як бузину), закидавши хату коктейлями молотова і куштурами. Саме через більшість наших батьків, дідусів і тіток ми ходимо по інерції в наніц здеградовані НЕДОцеркву, НЕДОшколу, а далі в РЕТРОГРАДНІ університети і йдемо на роботу до аналогічних ситих, корумпованих, догматичних і лінивих жлобів, голосуємо за недодепутатів у недопарламент.  Вони сформували   цінності, культуру і структуру суспільства в якому ми зараз існуваємо.

Вже дістало жити в Україні, створеній старшим поколінням(найгірші з найгірших), совковим бюрократичним біоматеріалом, якому вдалося вижити після голодоморів, геноцидів, УПА, того, як всіх найкращих повбивали.  Ця біомаса як ракова пухлина паразитує на суспільстві, гальмує його і невідворотньо засмоктує в ніщо. Через цих совкових пенсіонерів, якими напхані університети,  жеки і взагалі всі держустанови нова генерація змушена страждати, пробувати боротися, впадаючи в безнадію і відчай і врешті тікати закордон, або ж самій братися гниллю чи до кінця життя бути голодним, божевільним ідеалістом-невдахою.

Саме через створених таких ідолів як Шевченко, Українка….. багато напрямків так і не були визнані та поціновані, а багато письменників приречені на забуття. Саме через богоподібне ставлення бабульок і вчительок до т.зв. ‘корифеїв і патріархів укр літератури’ ми маємо таку воістинно убогу і плаксиву шкільну програму. Старші витравлюють в дітей індивідуальність і будь-яке оригінальне, творче, самобутнє мислення. Саме тому школа виховує шаблонізованих вузьколобих овочів, що вже навіть не здатні цінувати і насолоджуватися авангардними мистецькими течіями. Ці рагульо-випускники через своє гіпертрофоване невігластво зверхньо називають гімном усе, що не здатні осягнути і зрозуміти у своєму чорно-білому світі вищої інстанції. А якраз авангардне мистецтво культивує ідею духовної свободи від традицій і соціальних умовностей і що тільки вільна людина може творити нову епоху і нову мову. Вільна від цивілізаційних і культурних табу і шаблонів.

Далі ці окремі рагулізовані одиниці урбанізуються і у містах накопчується біомаса, яка самовідтворюєтсья і деградує ще більше. Так ми отримуємо російську попсу в укр. шоубізнесі,  шансон, обрання януковичів-тимошенків, корупцію, кумівство і блат, неякісну освіту і медицину, бездушну бюрократію маленьких ‘БОГІВ’ навіть у маленьких ЖЕКах, безвідповідальність і хуторянство, ядерний егоїстичний індивідуалізм, тотальну рагульську недовіру до Іншого, примітивну шароварщину.

До самих яєць дістало життя у архаїчному, корумпованому суспільстві бидла, міщанського жлобства і  упрощенства, шароварщини.

Доки ми, як молода генерація не присадимо старих пердунів, – доти житимемо у OLDFART -суспільстві

______________________

Надихатися ще   і ще

Читати ще по темі

Хайби вже хлопчик та дівчинка собі секелялись, а то й дівчата з дівчатами! Ще й гаразд і їсти не тямлять, а вже сучі діти й шморгають ся одне з одним. Лізе одне на одне, як поросята ті. (…) Позаголюють ся обидві та повзають одне на одному”. Для дівчат мастурбація також називалася “шморганням” (“пальцем сами себе шморгають”).

7 thoughts on “ЗАДУШИ (в собі) ПЕНСІОНЕРА”

 1. Щодо Кобзаря. Ви його якось неправильно читаєте 🙂
  Якщо подивитися, він мало чим відрізняється від останніх постів у блозі Свиноматки (ну, римований, написаний на пару сотень років раніше, стилістика всередньому м’якша, відео нема, але то все фігня, обумовлена часом), а так — ті ж репорти про масові згвалтування та заклики почати свій власний джихад. Вибір ворогів, зрозуміло, інший. Якщо ви бачите в Кобзарі те, що бачите, то тільки тому, що читаєте його очима «пенсіонера в собі». До пенсійного віку Шевченко так і не дожив, до речі — просто чувак, який дофіга п’є, в 40 років здебільшого виглядає як Шевченко на картинах. Маю підозру, Тарас Григорович не відмовився б насрати й на Біблію чи щось там іще авторитетне для пенсіонерів його часу, але не стверджуватиму — ютюб тоді ще не запустили.

  Коротше, тремтіть і ждіть, ваша писанина рано чи пізно буде сприйнята пенсіонерами майбутніх поколінь саме в тій формі, в якій їхні сучасні колеги бачать Кобзар сьогодні…

  1. я цього й хочу. До цього й закликаю. Я без трепету сталюся до того, що пишу. Готовий, щоб максима моїх вчинків стала всезагальною. Тому ніц нового.

   І ще ви заплутали пенсіонерів із шевченком. А там все структуровано: інерція і невігластво у старшому віці призводять до обожествлювання минулого і впізнавано-знайомого. Так народжується культ особи. ШЕва крутий чувак, але не варто довго на ньому зациклюватися – так пропускаєш значно крутіших чуваків. Чомусь в укр літ на минулі епохи виділяється більше часу, ніж на сучасність. Так само і в історії: новітня історія – це 5-6 сторінок в кінці книжки. та шозайобанамать?!

 2. Так, згоден з відношенням до Шевченка та незнанням інших авторів. Та взагалі багато з чим згоден у цьому пості.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s