Свиноматка перегнала Дамітріанство


Станом на 22:42 за Лондонським часом к-кість переглядів блогу Свиноматка –  60,890, а Дамітріанства – 60,397.

Звісно ніхто ні з ким не змагався і не змагається. Це швидше такі собі уявні планки, які мусять в нас бути аби ми бачили, що рухаємося.

19 thoughts on “Свиноматка перегнала Дамітріанство”

  1. ні. обгрунтуй!

   просто пам’ятаю що ти писав – челендж нот ексептед. Тому й написав 🙂

 1. Обгрунтовую.

  По-перше, форма. Почитай сам, як ти починаєш: “Станом на 22:42 за Лондонським часом…”. Бракує лише фрагменту на кшталт “…коаліційні війська світла і добра перейшли у контрнаступ на фортецю Саурона”. В тому, ЯК ти написав, відчувається, що для тебе ця “лише чергова планка” має якийсь занадто вже епічний характер. Відтак змагання особисто для тебе все одно відбувалося і в цьому змаганні ти героїчно когось переміг, хоча цей хтось тобі ясно дав зрозуміти, що не вважає змагання доцільним взагалі.

  По-друге, кредібіліті. Цим записом ти продемонстрував, що тебе мій блог гребе, хоча колись ти казав мені, що я дуже нетворчо підходжу до виконання роботи. Відтак зараз ти тішишся, що твій (“креативний” і “прогресивний”) блог обійшов мій (“некреативний” та “нудний”) блог за кількістю хітів. Це алогічно. Це так само, якби я тішився, що мій (інтелектуальний та пізнавальний) блог обійшов (банальну та безсенсову) сторінку якоїсь дєвочьки, яка постить свої ахі-вздохі.

  По-третє, суть. Ця “планка”, точніше – це змагання, в якому ти переміг того, хто з тобою не змагався, ні про що не говорить. Ти мене обійшов на 500 чи скількись-то там хітів. Стівен Кінг продав на скількись-то там більше книжок, ніж Паланик. Але чи це має бути втішенням/досягненням/планкою для Кінга? У цих двох письменників різна кількість книжок і дуже різні аудиторії. Можливо, якби Паланик написав стільки, скільки написав Кінг, у нього були би більші продажі. Себто я веду до того, хочеш мірятися піпіськами – є різні способи міряння (співвідношення коментарів до записів, максимальна кількість відвідувань за один день, середня відвідуваність запису і т. д.) і те, що ти переміг в одному способі заміру, ще нічого не говорить.

  1. Я не публікую записів, де я когось обігнав.
   І я не публікую записів, де я когось обігнав, хто мені ясно дав зрозуміти, що він не має наміру брати участі у перегонах.

  2. Богдане, мені немає більше про що з тобою спілкуватися. Ти повівся негідно, коли з тобою повелися чесно.

  3. Добре, хороший поліцейський. Я просто нафів цифри які будь хто зміг порівняти перебуваючи у цій реальності.

  4. …і які без тебе навряд чи хтось би став порівнювати, бо наші аудиторії перетинаються за найоптимістичніших припущень десь так на 5-10%.

   Богдане, говорю вже геть максимально просто:
   1. хочеш змагання – тоді видали це твоє самовозвеличення і давай домовлятися про час (коли він у мене буде, звісно, а буде він у мене нескоро), щоби це було справедливо. Цілком очевидно, що якби я міг писати так часто, як ти, картина могла би бути іншою. Виділимо з тобою, скажімо, два тижні, і хто здобуде більше хітів або лайків – будь ласка, той і напише: я пафосно переміг автора отого-то блогу.

   2. якщо ти змагання не хочеш, а це для тебе просто особиста планка – тим паче, видали цей запис або напиши інший – що ти просто досяг позначки у 60К, 70К чи скількись там іще хітів.

   3. якщо ти хочеш наді мною понасміхатися – лишай, але пам’ятай тоді, що ти мені винен змагання, про яке тебе не питатимуть і щодо участі в якому у тебе не буде вибору, і умови якого будуть не на твою користь.

  5. у відповідь на на твої аргументи скажу лиш, що ти почав бложити на багато місяців раніше за мене.
   + якщо мій пост такий абсурдний і невтуди двері – то до чого весь твій кіпіш. Розслабся-непарся. Посміхнись чуваче :0

 2. 1) Ну будь-яке повідомлення має бути красиве, із використанням відповідного офіційно-пафосного стилю.
  2) Ти надто драматизуєш щодо Мордору 🙂
  3) Бачу розмір моєї піпіськи таки зачепив тебе і ти хочеш замірятися ще товщиною, твердістю та ін. 🙂
  4) Я не вважаю твій блог ‘банальною і безсенсовою …дефочьки’, а ставлюся до нього із повагою. Там є багато цікавої і стильно написаної інфи. В певному сенсі він для мене був завжди прототипом для порівняння і точкою відліку.
  5) А втішився я нарешті, що пройшов точку відліку.
  6) Девчому решта з тобою не згоден, де в чому згоден.
  _____________
  Підсумовуючи скажу, що не думав, що це тебе так зачепить.

 3. Бодя , молодець! Вітаю;) я думаю, з такими темпами постомодерні блогері досить скоро обісруть застарільщину. Битва титанів вордпрессу бачу… В коментах

 4. +1 Прокопчуку.

  Хоть он и занудный пацан, но его иногда интересно читнуть. Есть какие-то моменты, хоть и нету однозначной тематики блога.

  А тут все время только какая-то срань, контент ради контента. Один пост про “как всю ночь пить чай и не слезать с толчка чтобы висеть в инете и писать там всякую ахинею” чего стоит.

  Блогер, да :))

  1. ахахаха. Про толчок, – дякую чуваче, я аж себе зацінив. До речі, моя дівчина хоче від тебе дитину за цей комент. Вона теж так вважає. Мушу на купу фронтів воювати – як УПА.

 5. Ого, не думав що тут таке…

  А тут рецензія порно-сайту певне дає половину переглядів, тому ви напевне все таки в різних вагових категоріях. 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s