Відеоблог після 48 годин без сну | Відео-роман


Strange days guys. – Strange indeed!

про мене як людину, про мої плани, думки, ставлення. Я зазняв його по-дорозі в спальню, так до неї і недійшовши і застрягши у ванній на 41 хв. Подейкують що відеолог справляв на відео деякі потреби дуже наїіно і непаливно. (до речі, рутуб дозволяє завантажувати великі файли до 5 Гб). Коротше запис відбувся після 10 виснажливих годин створення фантасмагоричного тексту про ’48 інструментів Бога’ і після довгого неспання.

http://rutube.ru/video/aa056b1508a8f49205ed378b7526fc4f/

 

 

Ось власне, текст, про який згадується у відео:

продовження ’48 інструментів Бога’   (початок читайте тут)

і-11 – Білосніжка і ‘йоптвоюмать’шепотом

Скляний прозорий грібі із подачею пального як у скатерті-самобранки, із 7-м’ю гномами –прислужниками.

і-12

Джин із пістолєтом. Можливість завойовувати ангелів охоронців у людей і таким чином продовжувати своє фізичне існування.

і-13

Гандон із наворотами, з якого можна народжувати будь-яку істоту, зображення якої досі невідоме людській уяві. Працює за принципом тамагочі. Пікає, какає, плакає, треба вигулювати. Повністю знищує самотність.

і-14

знайомство із чуваком що створює смисли із власних домислів. опісля коли вже у ситуації, що нікуди вішати чергову сокиру. Відкриваємо двері і виходимо пробздітися у нічну лють і сяйво місяця.  Ми кличемо його ‘Тварець’. Опісля приходите, ви, як власник інструменту і отримуєте пакунок із запискою, де у деталях розповідається як саме займатися коханням із лощадью із заплющеними очима.

Нащо вам така навичка? А хулі знаєш що  буде завтра. Придурків хватає, та й всяке може пргодитися. (більше відповідей знайдете у книзі А. Волошина ‘про галичан і їзні звички’)

і-15-  ——– 7-ий піт

Апгрейд на систему потовиділення homosapiens. Тепер у вас є привілей – пропуск на олімпійські ігри паралізованих даунів-кентаврів. Відповідно змагання проходять у колізеї стіни якого із  мармеладу із вкрапленням золотих злитків густиною 8кг на кв км. Суть гри – переможе той, хто швидше стане найбагатшою людиною на Планеті Земля, використовуючи 7-ий піт. Сьомий піт дозволяє абсолютно концентруватися на поставленій меті і не відволікатися ні на що аж до самої смерті. Після смерті ваш екаунт із записок гри з’являється у рейтингу гравців.

і-16

‘Збожеволій і я тебе доїм.’’ Система навігації для канібалів. Людське м’ясо пробуджує найстрашніші із взагалі можливих снів. Відповідно для поціновувачів хоррорів та усіх, хто кохає страх – інструмент потрібен як гребінець. Саме так і виглядає інструмент. Збожеволій і  я тебе доїм – це напис на на одному із його зубчиків(Отримає той, хто відшукає цей гребінець)і розгадає таємницю напису.

і-17

Пластмасова вітрянка із запахом сніду та лілей. Цей інструмент – це тату із зображенням вищепереліченого. Набивається на дні ока(сітківці). Після цього людина бачить запахи як у повному

стерео та кольорі. Відповідно можна слідкувати за мертвими і іншими потойбічними утварями.
_________________________________

ліричний відступ: скільки залишилося до межі адекватного сприйняття світу. ще декілька кроків і ти відчуєш вільне падіння. для тих, хто все ще з нами , хто все ще в наших рядах і не впав на коліна.Хто слухає нашу радіохвилю – Присвячується: пристебність паски, натягніть пальто міцніш!(Show Must Go ON-OFF) You know – just switch, it`s your turn to choose – to be or die, or be immortal.
ТЕМРЯВА.

РЕАЛІСТИЧНИЙ ВІДСТУП: автор щойно всрався у штани. Не буду давати на зуб, але ви всеодно мені вірите. не багато звісно, але трошки так пішло поміж сідничками. Здається я один із тих, кому вдалося повернутися побувавши за межею божевілля.
Якщо я продовжу писати, то можу швидше за все зблюватися, тому що фізіологічно у мене зараз дуже критично-важкий стан. мене всього теліпає все сильніше, заспокійливе не допомагає. Є реальний страх що я може померти. просто мотор не витримає.  кажу все на повному серйозі 😦
______________________________________

48 ___________

вгадай, що то таке. Припущення висилай на bodiadub@gmail.com. Авторам найхимерніших версій розріжу сраку ковзаном, наллю кока-коли і подивлюся що буде. Після цього – подарую найслабший інструмент, який є умоїй колекції, яку я встиг винести із каптьорки Бога. Хто вірно служитиме мені 3 місяці – покажу де вхід у портал(самі знаєте про що мова….далі сміх як у Мардж Сімпсон після нятку гомера на сьогоднішній вечірній секс).
Карочє, моє пуповина обладнанам гінздами для  77 форматів співпраці із Вами. Варто лише смикнути за ниточку. І підемо крізь зливу власних днів…
Іржі Томан на поле бою –  swinomatka.wordpress.com
самотній сум в бібліотеці
один читач у вихідні на протязі
протягом дитинства, юності, зрілості

Розповісти вам, що таке шаблонна свідомість. Показати натомість що таке неформат?Дивіть, самі усе зрозумієте:
– що ти курив?
– це ж скільки треба випити!

НЕФОРМАТ був перед цим

– сестра, відведіть цього дебіла назад у палату, хай не обписує лайном свої стіни. Помийте і прив’яжіть до ліжка!!!
– та ну на Януковича (закреслено) постмодернісзм, від сьгоодні тільки класика!
– здається сублімація має свої межі у стінах монастиря(с. монах що не дрочить)
– Брехунам – поросячу смерть.! Сипте бісер, нумо-камон-давай. 2 відра муки, їбанутий лисий папугай.
– вгадайте у кого залізні яйця: постмодернізм чи класика. ХТо всупереч усім негодам продовжує писати жесть, наповнюючи смислом кожну дірку, ворочачи контестами навиворіть і вспять.
– яка різниця між небелицями і ложкою маку. 2 км до відділку, а потім смерть дубінкою в сраку.
– як залишитися живим після 2 діб неспання? Маю проблему назавтра. Все вирішує ванна чаю, тазік зусиль і гектари похоті, пошесті, пристрасті. У ніч, де сходить зоря пасіонарності ми прославляємо прийдешнє немовля із калашами на вулицях Каїру.

Я Проголошує себе батьком українського сюрреалістичного футуризму.
внуком листів із підсвідомості.
отприском колективного підсвідомого.
тьощею абсурдистського кубізму у фрірайтінгу
та домашньою свиноматкою кількох їбанатів(закреслено) патріархів чорного гумору)( підкреслено.
окрім того, я перший на Планеті Земля зауважив, що дві дужки другим боком сжохі на сраку.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s