59 друзів Оушена | класифікація друзів & категоризація знайомих


social capital golden CUT EDITION 

Епіграф: Уявіть що вам треба зібрати на безлюдному острові команду із найкрутіших своїх знайомих для розробки проекту побудови УТОПІЇ(ідеального суспільства). Хто б туди увійшов? Кожен має бути чимось цінним. Це мають бути люди із великим потенціалом, які втім не обов’язково мають бути з вами у хороших стосунках, проте Ви би змогли їх умовити.

Дуже крута стаття про ідеальний розір команди наштовхнула мене на інші сфери життя, де можна використовувати такі дослідження.

От скажімо Я хочу організувати посиденьки із найкращими своїми друзями в якійсь арт-кав’ярні. Скільки людей мені запросити, для того, щоб кожен отримав максимальну насолоду від проведеного часу. Щоб було максимально весело, цікаво, ніхто не відчував себе ущемленим у часі спілкування. Щоб кожен зміг самовиразитися і отримати підтримку, визнання, схвалення і конструктивні критичні пропозиції стосовно своїх запитань.

Стаття каже, що 10.

Отож я вирішив назбирати свою золоту десятку, але експеримент вийшов із підконтролю, я профільтрував свою пам’ять і соцмережі і в мене вже назбиралася ціла компанія із 59 друзів оушена. В принципі, єдине що об’єднує всіх цих людей – я би зібрав їх усіх на острові для розробки і втілення плану наприклад якоїсь там революції, суспільних реформ, якогось грандіозного світового проекту, державного перевороту. Це так би мовити самий сок мого соціального капіталу. Максимально крута команда супергероїв із усіх кого я знаю для побудови УТОПІЇ НА ЗЕМЛІ. З моєї точки зору 14 січня 2013 року. Я вибирав людей за к-кома критеріями:

 

– легкість на підйом    – потенціал радикальних дій    – максималізм(мрійництво…)

– потужні організаційні навички.   – схильність діяти, а не сумніватися і розпіздяйнічати

– сміливість  – креативність  – вміння не падати духом …….

коротше кожна людима має якусь свою фішку, як то супергерої(супермен, бетмен….)

і сила цієї фішки дуже сильно розвинена порівняно із середностатистичними показниками людей загалом. Наприклад знаю одного чувака, який просто володіє мега почуттям гумору.

____-______Точно знаю, що десь із 10-20 людей забув, по мірі пригадування буду дописувати.(людська пам’ять не ідеальна, але з часом можна багато згадати:)

Отож, мої 59 друзів Оушена:

Рома Мельник Віка  Буник  крайзіблогер  Ковбас   ПітухА    Горбачевський    Вока Дуб   Мислінський(блогер)

Діма міщенко   Прокопчук Веселов    Женя малих  ДегтярВалекс   Яворський Міша  Вогник

Фокша  Гандзулька_Справжня   Тарас_Булига Тарас_Кавка     Пітух_В   Karmin Кукурудзяк

Денис_ВЕликожон   Олександр_Оськін(школа з пр людини)  Ільків   Чумаков  Йостап-Яриш

ВІктор-Кушик   Макс Федорчук  Петр Охотін(мольфар)  Костя Шейгас  Іра Божик

Микита_Артемчук    Сашко_Кульчицький  Ігор Савченко  Команданте Че    МІша_Пихальський

Настя_Гаріджук    Герман_ніколаєнко  Орест_ЛЮтий   Хаммерман_Знищує_Віруси    Юзьо_Винничук   Кисельов   Руслан Коцаба

___________

прудиус   пащук    костеж сергій  Галина Янченко   Олег Яковенко  Іван Кішка Оля_Ціперко

Вікторія Фріда   Дмитро-Грудінін   Оля_Ворожбит  Квінтесенція_Шок(настя з Калуша)

Сергій_Молчанов   Тарас_ландяк(міші друг)  Рома_Філ   Роман_Іванів   Оленка_Сидорак Марія_Миколаївна  Христина_Ярославівна   Ігор_МОсін(7) Пероганич

 

Список вийшов більший, ніж я очікував. Тепер напрошується класифікація. Можна скласти окремі списки: 10 людей для кафешки, 59 для розробки і старт-апу побудови УТОПІЇ, 5 штатних і 14 нештатних для організації і ведення роботи УКРАЇНСЬКОЇ СИЛІКОНОВЇ ДОЛИНИ.

Це поки що дуже сирий проект, експеримент. Я збираюся, якщо вистачить снаги, часу та інших ресурсів і факторів – візуалізувати у вигляді нейронної мережі, такої собі інфографіки-павутини

___________

мені здається, що у нашому світі бракує щирості. Цією публікацією дамо старт зміні балансу.

Мені здається, що якщо розказувати людям які тебе оточують більше, і взагалі, якщо розширювати сферу меж комунікації, то це виллється у заснування нових небачених ідей та проектів. Що ж, сноу маст гоу он!

7 thoughts on “59 друзів Оушена | класифікація друзів & категоризація знайомих”

 1. Напевно, правду кажуть, що у випускників (або майже випускників)))) могилянки зовсім інший стиль мишлення, вільний від шаблонів, догм та стереотипів…

  1. не знаю, з боку видніше. до речі, мені дуже сподобалося слово ‘мишлення’. по моєму воно чіткіше фонетично передає процес течії думок ‘шшшшш’. Круто! Помилки як простір для розвитку. Мені здається, що кожен бачить те, що хоче бачити. принаймні якщо володіє достатнім рівнем самоусвідомлення і пробує втручатися у мимовільний перебіг процесу думок про самого себе.

 2. Ми трєбуєм продолженія банкєта! Мені здається, що тобі потрібно більше писати саме про свої плани, ідея, події та менше сьорфити інетом та висвітлювати чуже. Бо останнім часом склалось враження трохи сухого контенту, з останнього поста про наносекунди в каптьоріці та після цього поста відчувся позитивний поштовх

  1. згоден. проте треба шукати баланс. Мені приносить кайф читати інших, розширювати своє пізнання. насолоджуватися естетикою слів наприклад деяких твоїх постів, та сотень інших блогерів з усього світу. Коротше вихід один – менше спати, розробляти технології пришвидшеного життя, вдосконалювати і мінімізувати час на всі обов’язкові процеси, які не приносять результатів.
   Коротше я веду до того, що треба більше праці, більше зусиль, менше сну, більше голодного ненаситного азарту і пристрасті у пізнанні світу і власному крику.
   Більше сильніше краще! треба писати, працювати, дихати глибше.
   А ще існують обов’язки, потреба грошей на їжу …..
   тому кожен як може із різними успіхами веде свою боротьбу. дехто об’єднується. і це дуже правильно. тому треба більше спілкуватися і об’єднуватися для спільних проектів. Так ми швидше станемо жити краще і комфортніше. проста математика. більше працюєш – краще живеш, більше організовуєш – тим краще організований твій простір. Банальні речі, але вони працюють так само як день змінює ніч.

 3. Скільки людей мені запросити, для того, щоб кожен отримав максимальну насолоду від проведеного часу. Щоб було максимально весело, цікаво, ніхто не відчував себе ущемленим у часі спілкування. Щоб кожен зміг самовиразитися і отримати підтримку, визнання, схвалення і конструктивні критичні пропозиції стосовно своїх запитань.

  =)))
  це unreal
  хіба самому посидіти=)))))

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s