24 год підряд серфити в і-неті зберігаючи продуктивність | рецепт-секрет


Винайшов нині випадково для себе один класний побутовий трюк, що підвищує продуктивність, лікує застуди і погані самопочуття і примушує автоматично регулярно давати очам спочинок від комп’ютера.

Отож, рецепт такий:

1. Перед початком або в процесі(неважливо коли, головне зробити) ЗАВАРЮЄТЕ ЧАЙ У ВСІХ ДОСТУПНИХ БАНЯКАХ, РИНКАХ ТА інших HUGE-ємностях. Конвеєрно засипаєте всюди цукор, лимони, ще хто що там додає до чаю(мажори – мед!). В принципі як показала практика на людину(чол) вагою в 64 кг достатньо 4 ринки по 2 л кожна. (це щоб не розводити бюрократію та надмір ринок і громіздкий процес)
3. Встигаєте незабувати(можна постивити будильних на кожні 3 хв) – пити чай і заварювати-2. наморожуєте так багато льоду як тільки зможете у

спеціальних ємностях, або виготовлених вручну, щоб можна було кидати в чай і одразу робити його придатним до пиття. Завдяки цьому не треба чекати і чай можна пити гектоЛІТРАМИ.

поповнювати пусті ринки. А ще краще, просто йти пити, перед тим як йдеш в туалет. (в процесі розігріваєшся до такого обміну речовин, що ходиш в туалет кожні 7-10 хв). І потім знову п’єш в туалет.
Можливі проблеми:4. регулярно робите мікроперерви і зберігаєте продуктивність цілу ніч за монітором, серфлячи чи створюючи контент в інтернеті

Болить живіт від завеликої к-кості рідини. – з цим нічого не поробиш. треба якось балансувати, щоб не розтягнути собі брюхо наніц.

важко дихати від розбухлого чаєм живота – це з часом проходить. Хіба що ви товсті – ну тоді вже не

знаю. треба досліжувати питання і ставити експерименти.

Через к-ка годин ритуалу може хотітися блювати від смаку чаю – тому треба міняти смак чаю, кидати більше або менше солоду. додавати якісь сиропи, екстракти. головне щоб він був смачним.

Коментуйте, діліться своїми спостереженням. Чекаю вражень, відгуків.

6 thoughts on “24 год підряд серфити в і-неті зберігаючи продуктивність | рецепт-секрет”

    1. Кожному своє. Хоча під Кінець я таки перейшоі на воду побоюючись гіпертонусу через великий літраж чаю.

  1. Ще можна елутерокок – http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=4844 . але він може серце посадити. треба в першій половині дня пити. Він в нас коштує 4 грн

    ще можна лимонника насіння настойка – щось схоже. це мій сусід з кімнати п’є – він роздупляється добре в цьому всьому у стимуляторах природніх.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s