Особливий статус | пацанська фі-я


Надаючи окремим подіям, практикам, вчинкам, ритуалам, поведінці особливого статусу – ми тим самим структуруємо власний життєвий габітус. По-пацанськи говоря, спочатку не було нічого і лиш лиса тьма. І тут пацан вирішив тусні із сємками біля під’їзну надати особливий статус. Зробити це почьотним і чьотків врямяпровожденієм. Таким чином у лисій тьмі почали формуватися неясні, мутні тєні(шейпи), образи. Тьма все розсосувалася і розсосувалася і ОП!

сформувалася неба і земля певна структура, схема життя. З’явилися певні конструкти поведінки, чіткі структури. Які можна вичленити. Тепер життя чимось наповнене. А значить ми можемо аналізувати його. Змінювати. Опредметнювати. Ставати суб’єктом і керувати ним.

Вся фішка у владі і контролі.

Виходить вносячи нові елементи у свій денний розпорядок – ми збагачуємо власний габітус. А з цього, експансія нашого життєвого і віртуального простору поширюється на інших людей. Так зростає соціальність, людськість. Заводиться дружба, з’являються такі поняття як  кохання, прив’язаність, залежність. Звісно дещо впливає на нас не тільки позитивно, але ХУЛІ? Шо ми не пацики із франика?

Запитання, пристипу? Хтось ще бажає виступити по даному питанню?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s