Вкурюєм Різдво і його фішки


Чашка-самобранка, вилка-дрелька, шкарпетки-сандалі, банкоматілка. Самі такі несподівані і незвичайні подарунки я перейшли у мою власність під покровом і приводом мого першого  англійського Різдва. Не знаю як вас, а мене такі побутові міні вдосконалення рвуть, піндосять і просто надихають.

1) чашка що сама намотує язик розмішує цукор

2) Вилка що намотує для тебе спагетті, а потім ти для неї

3) Скарпетки, які нагадують тобі що ти в сандалях що все у цьому світі лиш Симулякр

4) Електронна копілка, яка рахує і сортує людей на грішних і праведних копійки

image

image

image

image

П.с.  Здається я почав вкурювати сенс-о-кайф подарункового божевілля, презентової срачки і різдвяних сюрпрИзових приємностей Англо-Саксонської культури.
Хоча можливо не так оте все шо я наговорив на мене вплинуло, як те, що я зрозумів що до фанатизму дурію від побутових винаходів. Такий собі битовушний стімпанк, чи то пак електронопанк….  нанопанк 🙂

До речі, якщо хтось знає ще про такі міні-винаходи – розказуйте в коментах. Буде цікаво послухати про бризки людського генія.

5 thoughts on “Вкурюєм Різдво і його фішки”

 1. тільки щойно помітив, що ця тема дуже гарно вливається у контекст попередньої

  1. так, дуже прикольна штука. Щойно закінчив її перший тест-драйв. Виявилося що у банці з-під Прінглс я назбирав аж 67 фунтів. Єдина проблема яку виявив – це замалі розміри пробірок для монет. Дуже не вистачало місця для монет номіналом 1, 2, 10, 1 фунт. Оскільки вони є найвживанішими. Тому доводилося перезаряджати.

   А чашка працює шикарно. В емоційному плані починає складатися враження, що світ працює на тебе, а зовнішнє побутове середовище вже наділене інтелектом, а надворі 22 століття.
   Що ж до виделки що накручує вермішель, то тяга доволі слабка і я не зовсім впевнений, чи зможе вона накрутити пристойну копичку, гідну того, щоб засондолити її до рота 🙂

  1. Тема жіночої присутності білою ниткою пронизує історію німецьких земель із самого середньовіччя. Чому доросла тьотя приходить в хлопчачу пісочницю і починає там всі замки і солдатиків впорядковувати?

   Так, є один їжачок, який знає що я люблю носити на спинці найбільше. І я його люблю. А він в той час зовсім в іншому кублі, та ще й нахабно свого носа запихає в моє сіно.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s