Хто такі офіцери в проектному менеджменті та громадській д-ності


Коли я починав один із якихось своїх чергових проектів. Завжди стикався із найгіршою і найбільшою стратегічною броблемою, бомбою вповільненої дії, ціллю якої була єдина жертва – моя мотиваці і послідовність.

Щоб не втратити інтерес до продовження проекту, треба щоб хоч іноді вас вражали і дивували просування і розвиток, зініційований кимось із вашої команди. Бо якщо все тримаєтсья лише на вашій ініціативі, такі проекти швидше за все приречені. Хіба що ви винятковий 1 на мільйон маніяк із неадекватним сприйняття дійсності. Тоді у вас вистачить терпіння і мотивації вести проект роками без реальних результатів, та віддачі, без навіть мінімальної реації суспільства.

Офіцерами я став називати тих, хто залучений у проект і є волонтером 2 рівня, або вже навіть не волонтером, а членом команди який починає все частіше проявляти в розбудові проекту власну інціативу. Потім до вас доходить інфо, що він знайшов партнерів у Петербурзі, Полтаві, а завтра у вас пресконференція у Львові, про яку ви вперше чуєте. І ще до речі, за мин тиждень розкупили 300 примірників 4-го випуску вашого журналу.

Це як правило люди, які мають дуже сильну мотивацію у проекті, або їм платите гроші або просто вам дуже пощастило.

такі люди мають як правило багато знайомих, комунікабельні, активні, є спеціалістом у якісь сфері, часто й не одній, вже десь працюють, мають чіткі, зрілі і сформовані погляди і підходи до життя і ведення справ. часто втручаються і зміннюють ваші первісні ідеї і завдання і навіть саму концепцію і місію організації.

продовження читайте тут

5 thoughts on “Хто такі офіцери в проектному менеджменті та громадській д-ності”

    1. Дуже класно, що тобі прийшло в голову дописати. Колективне творення текстів – це та практика, яку потрібно ширше і частіше втілювати. і взагалі варто різним блогерам і авторам пропонувати таким займатися, дописувати їх тектси іт д

  1. Що це таке – дописувати тексти? Це як колективне підсвідоме як автор? Я думаю, ліпше за дискусію форми не знайдеш. Дебати. Обмін думок. Трекбеки на статті в блогах – ось це нормальний варіант.

    1. йде мова про комунальне творення тексту, чий остаточний варіант не закріплений в часових рамках і є динамічним.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s