Україна – Англія | братва підтягується до стадіонів


Вже напевно збігають перші хвилини матчу Україна – Англія. Якщо ви думаєте, що українських вболівальників буде мало – поспішаю вас запевнити – можливо навіть більше, ніж англійських.

Вже перед завершенням моєї вечірньої велопрогулянки з вивчення сусіднього району я натрапив на одну із груп вболівальників, яку кучкуються за місцями компактного проживання. На футболі також обоє моїх сусідів по квартирі, а також к-ка колег по роботі та ще к-ка знайомих.

Їх було чути ще здалеку. Горланили: ‘Україна – чемпіон!!’, ‘Олє-олє-олє’ і всяке там інше-різне тематичне. У всіх настрій настільки святковий, наскільки в мене вже давно не був. А що тут скажеш – Такі події для зраненої ностальгією заробітчанської душі відбуваються вельми рідко. Тому легко розумію їхній шал і ентузіазм. На роботі про це поговорювали ще за 3 місяці до початку.

Що ж, вони дуже спішили тому навіть імейлом обмінятися не вийшло, але живемо ми точно по сусідству. А тим більше – таких життєрадісних дівчат – я точно відшукаю. І будемо творити діаспору, вечорниці, будем ламати в пабах киї об шиї поляків, англіків, бабаїв, негрів і всіх сусідів хто буде ладний до драйвової Грінфордської потосовки.

Я не є палким футбольним фанатом, а такий спосіб є один із найпростіших і найлегших, тому я радше зекономлені гроші змеценую на якісь стрьомно-дивакуваті україномовні мистецькі проекти. Добре що є і такі, …це взагалі добре, коли є різні і з них виникає баланс. А зараз піду варити бульбу собі на завтра на роботу -ланч буде.

7 thoughts on “Україна – Англія | братва підтягується до стадіонів”

  1. я якраз думав як ти там будеш під час матчу, знав що не на стадіоні, але мабуть біля телевізора точно. ми всі в гуртожитку біля плазми великої були прикипіли. Гарна гра була, навіть фанів наших показали на стадіоні оператори. а в тебе класний репортаж. наймайся якось на ВВС – будеш там спецагентом…)

  2. Молоді всі люди – шо ж вони там всі роблять? Заробітчанством займаються. О так і втрачує Україна свої руки та інші частини тіла. Тут в Запоріжжі валом молоді дівчата та хлопці – до Канади, Франції, Німеччини і т.д. Йопт!

    1. Та треба хоч на зброю заробити, а то нічим державний лад валити. Треба нові нові гралі, щоб Ореста- ОЛІГАРХА вбити:)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s