В Івано-Франківську вночі щось смердить


 Оця стаття нагадала мені, як я у 10-11 класах школи в Івано-Франківську страждав від смуги страшенного смороду, коли здійснював свою ранкову пробіжку від будинку до міського озера, навколо нього і назад.(7 км). Ця смуга починалася раптово при наближенні до М’ясокомбінату що на вул. Довженка здається.

Отож у мене Є версія, що жлобське керівництво економить – і вивозить тельбухи(нутрощі забитих тварин) набагато рідше, ніж того вимагає санепідемстанція. Звідси ранкові бігуни, ті хто з слабших, час від часу збльовують вранішню каву на тротуар і клумби. Через це раз на к-ка днів страшенно смердить весь район навколо м’ясокомбінату (Сорохтея-Коновальця-Чорновола-Дожена вул.)

Ось записи про це в ЗМІ:

Франківчани скаржаться на сморід від місцевих підприємств

Мешканці обласного центру продовжують скаржитись на сморід

‘В ніч з 13 на 14 серпня служба оперативного реагування міського виконавчого комітету Івано-Франківська отримала 8 скарг щодо смороду місцевих підприємств. Франківці скаржаться на ВАТ “Івано-Франківський м’ясокомбінат”, на завод по глибокій переробці яєчних продуктів ТОВ “Імперово Фудз” і на ВАТ “Івано-Франківське шкіряне підприємство “Плай”.’

 

_________________________________________

”Всупереч забороні санстанції, ця продукція і далі продається у відкритих коробках, до яких мають вільний доступ усі покупці й, відповідно, можуть на це печиво пчихати, кашляти й перебирати його брудними руками…..Під час нашого другого візиту у відділі на вагу було порожньо. Чути було лише цвірінькання горобців, які кружляли високо під стелею супермаркету. Аж раптом одна пташка взяла різкий курс на пониження. Горобець на мить завис над смаколиками і… всівся на одну з коробок і почав дзьобати печиво. Дзьобав десь зо хвилину, поки не з’явилися покупці. Що б сказала санстанція? Адже птахи там, де їдять, там і “слідять”.(порівняльне журналістське розслідування якості продуктів у супермаркетах Івано-Франківська)

2 thoughts on “В Івано-Франківську вночі щось смердить”

    1. це вул сорохтея – єдина що я зміг знайти в неті – так що піди трохи пофотках франківськ, а то навіть нема що в блог вставити.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s