Стройка в Лондоні зсередини | фоторепортаж


Є багато відмінностей у як у сфері будівництва так і у сфері внутнішніх ремонтів між Україною та Британією.

По-перше, зазвичай англіки будують тільки зовнішні стіни – всередині ж замість несучих стін йде металевий каркас. А всі стінові перегородки між кімнатами робляться із дерев’яного скелету(решітка з брусків 2*3 дюйми).

2) Пустоти відповідно заповнюються скловатою. Завдяки такій дерев’яній конструкції – дуже легко кидати кабелі та вести подальше перепланування кімнат. Все є легко збірним і розбірним. Потім життєвими просторами дуже зручно маніпулювати. По-швидкості, така решітка дуже часомістка і дорога порівняно із цегляними стінами.

Наступний етап – обшиття гіпсокартоновими плитами(120*240). З коридорів відповідно звукоізолюючими(синіми), у ваннах гідроізолюючими(зеленими), там де метали вогнетривкими(червоними) і звичайними простими(білими). Подекуди це відбувається у два-три шари.

 

Дійство відбувається з використанням дрельок на батарейках, які майже не використовуються в Україні через дуже високу ціну. У мене наприклад ось така правда із повним набором сверл по дереву, металу, бетону; біт(насадок для викруток)

 ось точнісінько моя:

Далі відбувається пластирування. Це типу шпакльовка, тільки тут це досконаліше – стіни одразу стають дуже гладесенькі. проте все ж далі багато разів перетираються до ідеальної рівності.

Далі звісно пейнтери(малярі) 4-5 разів малють і багато-багато разів перетирають допоки все не буде по-англійськи ідеальним. Десь між цим бігають електрики, вгризаються в стіни-стелі, тягають свої павутини кабелів. Також вирівнюються підлоги – заливаються самовирівнювачем.

І насамкінець, ізюминка – гіперреалістичний туалет на нашому сайті(об’єкті), що в підвалі:

 

6 thoughts on “Стройка в Лондоні зсередини | фоторепортаж”

  1. От я читав Бодріяра і так і не зрозумів що таке гіперреалізм. Можеш пояснити чому той туалет гіперреалістичний? 🙂

    1. тому що це втілений в життя симулякр, який в практичній реальності швидше за все міг би бути тільки на штучній фотографії. (це не по бодріару, – я його не читав нормально)

    2. ясно. гіперреальність це щось чого насправді не повинно б бути.

  2. дякую за нарешті-репортаж чим ж ти там займаєшся;) а то все пишеш про урбан, про штучки-дрючки, про мистецтво, про ровери і так далі, ніби ти в Лондоні живеш заради бугемної заробітчанської атмосфери і відсутності цензури з боку яника. зізнався ж чим на хліб насущий заробляєш! Туалет справді… заворожує…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s