Прекрасний жіночий збудник-Blue Wizard | мистецька реклама


рекламний пост

Та що не дає… та інші

Випадково(чесне слово) натрапив на ось такий продукт, коли оплакував свій вкрадений велосипед у гуглі і дізнавався чи вигідно пересилати на Україну з Британії горіхи, арахіс, кеш’ю та фісташки ящиками(плата за перевезення – 1.3 фунта\кг). Коротше вийшло що арахіс смажений підсолений у 2.5 разів дешевший у Лондоні. Так от, натрапив на класну рекламу продукту: Ви лише подивіться як гарно описано.

 

  Жіночий збудник Синій Майстер (Blue Wizard) – починає діяти через 15 хвилин, у дівчини може з’явиться легке запаморочення на пару хвилин, але воно пройде …)) Дихання частішає, особа покриває рум’янець … після прийому, і дівчина починає хотіти віддатися насолоді .. перестаючи контролювати себе … через годину вона вже не знає .. що з нею відбувається .. разова доза 1/3 пляшки. Китай. Доставте їй і собі насолоду. Без кольору, без смаку, без запаху.

Коротше, наскільки я зрозумів, то хлопці таке використовують у нічних клубах, на побаченнях, випускних ….. різних вечірках, щоб затягнути збуджених дівчат(уже самиць щойно перетворених чудозасобом) у ліжко і там їх безсоромно і сладострастно трахнути. Ну так чи не так? Ну і ще звісно для вже старших пар, які вже в’яло одне одного збудждують – тоді на вечерю салатик, пілюлі для обох – і нумо ПЛОДЮЧИТИСЯ!!!

А також це буде корисно усяким прищавим уродам, у яких узагалі нема за життя шансу чпокнути щось окрім вівці. Та й взагалі, на селі можна таким чином половину дівах законотопити за ретельно складеним планом у переривах між тракторно-бухарськими буднями.

Коротше у всіх скривджених і знедолених невдах тепер з’явився шанс. BLUE WIZARD.

Just chpok it

5 thoughts on “Прекрасний жіночий збудник-Blue Wizard | мистецька реклама”

  1. І ще якщо треба можу підказати таблєтки для чоловічої потенції. МОМЕНТАЛЬНІ. Встає за 5 хв після ковтання. Не відмовляйте собі у 10-разовому сексі за ніч.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s