Український клуб в Лондоні | ре-пор-таж


Епіграф:      мін. з\п укр. заробітчан в лондоні 1000 фунтів у місяць

Коротко по суті: Класична радянська їдальня 90-их. Тьмяне пивничне(там де бульбу тримають) освітлення, дешеві дерев’яні столики, убогий із к-кома напоями бар. Десь вкуті томляться два ледве живих ОУНівці, продавщиця – класична тьотя Зіна за 50 із стрижкою під мальчика в голубому сарафані в горошок. Решта завсідателів – купка зістарілих заробітчан, до яких навіть не хочеться шукати тем. Будь-яка пересічна кав’ярня Івано-Франківська на декілька класів комфортніша, затишніша, сучасніша, врешті приємніша. А це маленьке приміщення дуже нагадує ретроградне кафе ‘Кристал’ що на стометрівці в Франику. Мені здається у кожному місці є такі кафе, де 2000-ні так і не наступили.

Нещодавний ремонт має аналогічний стиль як і приміщення київської філії ОУН(м)(Ф-ція Ольжича). А меблі тепер такі можна знайти тільки на п’яному базарі у стареньких пиячнків. Коротше тотальна атмосфера заскорузлості, закостенілості, застою що не гірший за зістарілу ЦК КПРС. Коли заходиш у всіх деталях аж смердить пенсіонерами, застарілістю, закинутістю.

Мені звісно легко критикувати, але наприклад  публічний простір ‘Циферблат’ у Києві є просто далекою фантастикою порівняно із в Лондоні наявним завєдєнієм.

Мені звісно легко критикувати, бо скажете ‘сперва добейся’, але другий раз в таке місце не хочеться приходити. Такі клуби може мати нація, яка схожа на солодке смердюче болото, що часто булькає і подекуди на ньому виростають дуже красиве латаття. Проте на 99% – це гнила твань і багнюка.

Я готовий віддати 100 фунтів на розвиток Українського Клубу в Лондоні, але це буде всього-навсього страшний пук в болото, де ніжаться старпери, тому краще буду вкладати у творчу молодь, мрійників, максималістів, анархістів, просто сміливців.

7 thoughts on “Український клуб в Лондоні | ре-пор-таж”

  1. та там можна зашибенні кліпи знімати, бійки влаштовувати, махачі. глянь но тільки яка стилістика. я вже туди захотів піти подивитися:)

    1. десь 70 хв тому був там.. Фота не звідти, бо фотіка з собою не мав. але я знайшов дуже близьку за інтер’єром і атмосферою світлину.

  2. Найперше шляхетне бажання інвестувати в коммюніті… це вже дуже сучасно і правильно,. .по-англійськи правильно. Я таких ресторанів бачив українських, польських, грецьких, мароканських десятки, а мо сотні від Атлантичного до Тихого океану в півн Америці. Кожен з них мені нааааабагато дорожче ніж розфуфирені з припаркованими Лексусами або без парковки на брущатці десь в Києві або Львові. Бо мені не доводиться просити молоду білявку “А можете для мене вимкнути шансон на 5 хв?” (і вимикали ж 🙂 ) Так от, я просто насолоджуюся цими вогкуватими генделиками, як газетою 1957-го року. Мрію, що колись десь побачу естетично комфортний і сучасний український клуб, сам дещо паивно, але намагався створити такий. Можливо колись я його знайду, можливо створю, можливо зайду у Ваш.

  3. http://www.ukrcenter.com/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC/26854/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%9A%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%9B%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%BD-%D1%81%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BC-%D1%96-%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%8C%D0%B1%D0%B0 – здається в 90-их там взагалі був притон. Перші відгуки на форумах вражають гостротою і трагічністю.

  4. Добрий день, моя донька має бути два тижні у січні у Лондоні по запрошенню в гості.Скажіть, будь ласка, яке вона може відвідати місце в Лондоні аби знайти собі друзів,котрі би могли їй показати Лондон може би пішли з нею на екскурсії,бо особа до котрої вона їде дуже зайнята тай дитина у неї маленька.Теж думала може вона відвідає Український клуб і там знайде собі друзів ,але чомусь засумнівалася.

    1. Очевидно донька вже доволі доросла. Тому раджу списатися із якимись цікавими людьми із Лондона зі спільноти couchsurfing.org. там можна знайти бага о добровольців, друзів і просто приємних і творчих людей. Український клуб для таких справ давно мертвий. А донька знає ангійську?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s