500 км\міс пробігу | ровером по Льондоні


На моєму велокомп’ютері цифра пробігу сьогодні перетнула позначку 500 км. Щоб приблизно уявити скільки це скажу лиш, що за місяць тут в Лондоні я проїхав на велосипеді більше, аніж за все своє попереднє життя(21 рік).

Нагадаю, що їздити на велосипеді в Лондоні дуже комфортно. Вулички вузенькі, трафік – щось середнє між як в Івано-Франківську і Львові. Водії ввічливі і обережні – завжди пропускають велосипедистів, навіть якщо вони мають їхати.

Також передусім cycling – для мене – це підтримка спортивної форми, ранкова зарядка та заряд бадьорості на перші дві години на робті. Коротше – турбота про здоров’я та хороше самопочуття(настрій). + кожен день економлю 45 хв (пізніше лягаю, пізніше встаю), ніж якби їздив автобусом

+ економлю на місяць 72 фунти

+(це вже стратегічно): підготовлюю грунт для масштабного велопоходу-мандрівки якимось маршрутом  із більш ніж 1000 км(особливо якимись країнами Європи, де мало трафіку і гарне покриття)

+(ще більше посилилась мрія-план, після приїзду в Україну встановити в рідному Франику – 20-30 велопарковок по всьому центру на відстані 200 м одна від одної)

Коротше, як не крути – а віскі з льодом – завжди краще, аніж без 🙂

___________

Також ще одна пікантна деталь – бабаї(індуси, пакистанці …. чомусь дуже люблять підбадьорювати-стібатися із велосипедистів- до мене вже разів 5). Також я вже встиг пробити і поміняти собі камеру. Тепер вона в мене за 9 фунтів – самонакачується, якщо пробивається. Там коротше якась хімія-рідина-клей, яка одразу ж залатує пробоїну. Звичайні камери в 2 рази дешевші. А ще кожного ранку зустрічаю по дорозі(протягом 15 км) в районі 10-12 таких самих як я в кислотно-зелених майках, що їдуть на роботу. З цього можете судити про розвиток і популярність велоруху на Туманному Альбіносі.

4 thoughts on “500 км\міс пробігу | ровером по Льондоні”

  1. пощо тобі скіпетр й корона..віза??
   май серце царське, будь сковордою
   іноді й без бумажок ти не букашка, а людина, Максе!

 1. Нормально так. Виходить 25 км/день. І найголовніше що регулярно.

  А то коли я літом сідаю і пробую зганяти 40 чи скільки там кілометрів до Надвірної, то натираю такий мозоль на дупі що наступного дня ледве ходжу.

  А ще цікаво, ти з рюкзаком їздиш? Спина не потіє?

  1. Просто купи собі велошорти такі блискучі, чорні облягаючі. Там є товстелезна підкладка, типу памперса. Із цим жодних мозолів при навіть значно більших кілометражах. Так, з рюкзаком, там запаска, міні-насос і шина+ ланч, курта і ще всяке там. (3-4 кг) Як коли- переважно в Лондоні похмуро або дощить, тому ні. Але все залежить від твого темпу – якщо рвеш і під гору – то весь потію.
   + якщо б велосипед був із грубими колесами і вдвічі важчий(як на Україні) то полюбому б потіла.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s