Перший cycling в житті


Від дому до роботи – чуть чуть більше 13 км. Сьогодні вперше на спорт-байку, вперше на ровері в Лондоні з лівостороннім рухом мені вдалося подолати цю відстань на 5 хв швидше за автобус із аналогічним маршрутом.(я приїхав за 1 год 10 хв) Правда коли їхав назад, то заблудився, звернув не туди, потім знов не туди, а далі в такі дебрі. Коротше карта(A to Z) не сильно допомогла. Дістався додому  через 2.5 год після виїзду. Думка, що завтра знову треба їхати – аж страхає. Дорогу я запам’ятав дуже погано.

тепер пунктики:

1) сиклісти в англії дуже привілейовані особи. вони мають більше прав за водіїв, а ще й нахабніють. Коротше на вулицях Лондона коли ти на ровері – ти не на ровері – ти В СМЕТАНІ ПИРІГ. Водії всюди пропускають, чекають поки ти розженешся. Коротше комфорт одним словом.

2) в Лондоні будинки мають лише номери – назви вулиць пишуться тільки на перехрестях. Так що заблудитися – як крізь зуби сикнути.

3) Лондон доволі горбисте місто, але якщо байк дорожчий за 300 фунтів, то зі зростанням ціни – висота горбів зменшується. (Чим тонші колеса, легкіший сплав, обтічніст….)

4) Порівняно з Бельгією в Англії дуже мало велосипедистів, але все ж у 4-5 разів більше, ніж в Україні.

_________________

це вже не стосується теми: цікаво доки можна покладати сили на вівтар свого щастя, якщо часу на нього залишається все менше. Скільки можна жертвувати чимось меншим заради чогось більшого, якщо в процесі покладання зусиль – втрачаються бажання.

3 thoughts on “Перший cycling в житті”

    1. Гарний пост! і цікаво що ти на байк сів, але питання таке: чому 13 ти їхав 70 хв? це не забагато? чи там просто купа світлофорів і перехресть? нема коротшого шляху? кинь десь свою карту подорожей на велику)

    2. тому що я дуже сильно заблудився декілька разів. також десь 10-15 хв пішло на часті зупинки і звіряння з картою. Багато разів повертався назад. сьогодні доїхав уже за 55 хвилин. так на світлофорах загалом стояв десь хвилин 10. Інакше штраф 50 фунтів. Коли вивчу дорогу – буду доїжджати за 45. швидше не вийде тому що дуже горбисто – на горб їду десь 3-5 км\год, а з горба лечу 30-35, але мало бо зразу світлофори і доводиться гальмувати. Коротше по місту повільніше набагато ніж по рівній трасі.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s