Свиноматка переїхала в Лондон


За останні 4 тижні в моєму житті сталося багато змін. Автор так би мовити виїхав в Британію на заробітки. 21 рік, кинув Могилянку не довчившись пів року до диплому і поїхав в Лондон підсобником(лейбором по їхньому) на стройку. Маю тепер зарплату 1200 фунтів на місяць. Половина йде на житло, їжу і проїзд. Житло і проїзд крейзідорогі. Працюю важко по 10-12 год 6 днів на тиждень. Але поки воно мені того варте.

 

1) В Лондоні десь 80% це індуси, пакистанці, нігери, поляки і тд. Англіків в самій столиці практично немає.

2) дуже важко без піратської продукції – тут ігри і фільми коштують від 10 фунтів. А це 120 грн.

Далі буду трохи писати по вихідних, коли буду менш втомленим. Будуть питання-  ставте – якщо сподобаються -відповім.

13 thoughts on “Свиноматка переїхала в Лондон”

  1. щоб не тривожити батьків. У моєї мами слабке здоров’я і нерви. Тому всі мали знати, що я їду пізніше. А тим часом я поїхав типу ‘до Львова на к-ка днів’, а потім вже подзвонив з Лондона і заспокоїв, що переїзд пройшов нормально і я вже поселився.

 1. Безумовно досвід життя в глобальному світі пійле на користь. Звісно потрібно повертаттся і закінчувати Могилянку, хіба що перевестися в англійську школу статусом не нижче. Повертатися потрібно тоді, коли зрозумів ю, що кольорові лондонці в більшості корінні англійці і коли перестане бракувати піратського продукту.

  1. ібо не знаєш що говориш, особливо про корінних лондонців. В автобусі хінді. На вулицях – хінді.Коротше це треба бачити. Як правило в автобусі або один я білий ,або ще 2-3 людини. Якось не дуже комфортно себе почуваєш.

  2. О, я знаю, що говорю 🙂 живу в не менш мультиетнічному меґаполісі. Так от кольорові народдені в Лондоні чи Ванкувері цілком цивілізовані, принаймні не менше і не більше ніж англійці в десятому коліні.

  3. згоден. але тут декілька мільйонів тих, що недавно приїхали. Від них смердить, вони поводяться як мавпи, смітять в автобусах, дуже голосно говорять.А ти де живеш?

 2. А інша половина на що йде? На фільми і ігри?

  І що сталось з тиражем звиздоболіда і “таємною кімнатою” в гуртожитку?

  1. іншу половину відкладаю на власний бізнес. тираж звиздоболіда чекає до кращих часів. Таємна кімната припадає пилюкою. На жаль. Остання зима. Тонкого світла час. (с) Морозов.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s