1-2 аптеки, 2-3 банки | Cука тікай!


В Івано-франківську(в Україні, – кожен приміряй на себе) на 1 середнього розміру вулицю точно припадає як мінімум 1 – 2 аптеки і 2-3 банки. Про що це свідчить.

Недавно мені відкрилося.

Це свідчить про те, що 9 з 10 банків не поміняють вам англ. фунти, бо екстемумом їх компетенції є лише євро, рубль і долар. На щось специфічніше у них не вистачає – клепки, умінь, бажання,____підставити потрібне)

У 8\10 аптек ви не знайдете ліків, які не вписуються в перелік найбільш вживаного ширпотребу: протизастудні, від діареї, від температури і головного болю. Коротше якщо вам потрібен джгут для складного туристичного походу – щоб врятуватися від артеріальної кровотечі, або непопсові активні ліки від псоріазу, або вугільна смола чи п*явки. Коротше виходить, що всі ті відділення банків і аптек – якими просто насрано на вулицях українських міст – є простими лавками одвічних торгашів, спекулянтів і перекупників, де ви знайдете тільки загальнопоширені, базові речі. Але аж ніяк не повноцінними банками і аптеками.  Сотні банків, які вміють лише видавати кредит, і міняти долар-євро-рубль. Яке вони мають право на існування? Ці муляжі суспільних інститутів, які замість усіх ф-цій організму справляються лише з анальними. А маршрутки, які їздять лише до 22:00. Невже місто після 10-ої вечора має просто вимирати, бо зажертим перевізникам не стає холестерину в міокарді аби після 22-ої пускати маршрутку раз на півгодини, а то й рідше.

Коротше месидж ясний: вшиватися з_в_і_д_си

гастарбайтерство  заробітчанство  відтік мізків  тікай з України  всі розумні виїжджають

5 thoughts on “1-2 аптеки, 2-3 банки | Cука тікай!”

  1. Прикольно, але дам дружню пораду- міняй назву. Кажуть -“Як корабель назвеш, так він і попливе.” Можеш зсвинитись, а вартуєш набагато більшого. Чао.

  2. В жодному разі. Тоді більше не буде сенсу вести цей блог. Мені дуже подобається назва і той процес, який передував її обранню і та місія, яка на неї покладена. Знаєш, кажуть ми живемо у час постмодернізму – тому мені навряд чи грозить щось саме через назву. Окрім того, мені подобається що багато хто оминає мій блог через назву. Судячи за верхівкою(зовнішністю, одягом…) вони часто багато втрачають. Так піднесем ці втрати до непоправних трагедій!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s