Членам закритого братства присвячується


Якщо ви володієте СОЛО і фанатієте від того, що можете друкувати зі швидкістю більше 400 сим\хв, то цей агрегат саме для вас. найергономічніша, спроектована для найбільшої швидкості. Просто болід для фаст-друкерів.

 Також дуже раджу почитати для початку вікіпедію, про різні типи оптимізованих клавіатур та методи швидкодрукування. Особисто я пройшов СОЛО, правда не до кінця. Теперішня швидкість десь в районі 380 сим\хв. Тому какашки не пораджу. Сліпе друкування (англ)

8 thoughts on “Членам закритого братства присвячується”

 1. о, я пройшла 99 вправ Соло)
  на сотій через літеру Ґ застопорилась (в мене на ноуті в іншому місці ніж в програмі)
  дуже рада, що пройшла

  1. звісно, ніхто з тих хто пройшов – не жаліє. Це дуже крута навичка. І справді- можна ділити людей на тих, хто вміє і тих хто ні. а ти тільки українську розкладку пройшла?

 2. А який сенс розвивати таку швидкість друку? У мене наприклад потік думок, який я набираю потребує меншої швидкості ніж 400 знаків/хв

  1. розвивати навички треба навіть коли не бачиш перспективи їх використання. Після освоєння – всього через декілька кроків відкривається ширший горизонт.
   От, наприклад,якщо ти цікавився усвідомленими сновидіннями – розвиваючи шалену швидкість – ти можеш експериментувати з екзальтованими станами свідомості коли намагаєшся думати швидше аніж ти можеш просто вистрілюючи асоціаціями-мареннями – у Ворд. Багато цікавого може відкритися. Або ж банально можна заробляти гроші оцифровуючи тексти.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s