WILD від ‘Pirate’ – український аналог Pringles


 Сьогодні в одному з супермаркетів надибав на таке чудо. Товар виготовлений виключно для покупців мережі АТБ. Проте потім виявилося, що виробник JINJIANG XIEXIANG TRADE CORP. LTD (Китай), а імпортер – Дніпропетровська фірма.

Ціна  – 14 грн.    Вага: 160 г     Сам тубус-упаковка – значно нижчий за прінглсівський. Етикетка наклеєна дещо недбало – можна легко відклеєти. Я так розумію – економія матеріалів. Чіпсини майже в 2 рази товстіші. Товстина – чимось нагадує чіпси з кукурудзяної каші. Але загалом смак нормальний, хоча й у Прінгл дещо смачніший. Десь на суб’єктивний 20%.

7 thoughts on “WILD від ‘Pirate’ – український аналог Pringles”

    1. підрядник тільки, а не підрядчик. а тепер, те що я думаю. це таки китайський виробник, бо він виготовляє по своїй технології, зі своїх матеріалів (упаковка) і зі своїх продуктів (картопля і та вся інша маса “хімічна”). Навіть якби дніпропетровськ розробив свою технологію по виробництву чіпсів і передав би в Китай, це була би сумнівно українська продукція, можливо наполовину, чи спільне виробництво. а так наша фірма швидше за все (99.9%) найшла якусь дешеву фірмочку в Китаї і в неї купляє (імпортує якщо бути більш чесним), а в нас клеїть свою обгортку тільки. Тому українського в тих Вайлд чіпсах лише наклейка, тобто поліграфія українська, тобто маркетинг. А продукт то китайський повністю. Просто ти б не купив ті чіпси так швидко, як би там було все китайською мовою. а Епл ти ж сам розумієш, що він дає чорнову роботу китайцям, а заводи він або сам побудував, або дуже вдосконалив в Китаї. А всі розробки здійснює в США, в Каліфорнії. тому на його всіх упаковках пише дуже розумно: designed in California, made in China. якби наша фірма побудувала там завод зі своїх технологій, турбін, моторів і ще б нашу картоплю використовувала то можна було б назвати українським товаром.

  1. я бачила схожі шоколадні чіпси. такі як чіпси, тільки шоколадні. але ще не пробувала. цікаво, чи вони не від одної компанії.

    1. а де саме? я би купив-спробував. Це типу смажена картопля в шоколаді чи щось повністю солодке?

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s