Top-91 проектів Fun Theory Award | підсумок


Трошки підсумків. Я вибрав 91 проект із більш ніж 665 поданих на The Fun Theory Award. Тобто я суб’єктивно відфільтрував 86% проектів, котрі дублювалися з незначними модифікаціями, були смішними, неможливими, неактуальним для України тощо. Залишивши рівно 13,7% найціквіших, найкращих, найактуальніших.

Більшість ідей можна віднести до певних категорій, як от:

автобусні зупинки              пішохідні переходи            смітники             утилізація батарейок

мийте руки               вело-тема             людська механічна енергія

Отож, зведений список, найкращі проекти з креативного перетворення міста в ігровий майданчик, зону розваг, де усюди цікаво, весело, комфортно. :

1) Однорукий ігровий автомат з утилізації пляшок. Замість монеток треба сплющувати і закидати бляшані використані баночки від напоїв. А далі смикаємо за ручку однорукого бандита – і якщо перемагаємо – нам падає холодна баночка Коли, Пепсі чи негазованого живчика.

2)  Жувачковий живопис. У жуйко-людних місцях встановлюються недовершені, але всім відомі картини із пропозицією довершувати витвір своєю жуйокю. Таким чином замість того, щоб кидати їх на землю – мешканцям міста пропонують брати участь у стріт-арті.

3) Естафети – біжи в парку. Встановлюєм на певних ділянках старт-фініш світлофори і табло, щофіксують наш час, час наших собак і дітей і на табло порівнюють із різними тваринами. Також на табло демонструються тор-рекорди за останній місяць чи тиждень інших бігунів. На що тільки не підше, щоб мотивувати людей займатися спортом і вести рухливіший спосіб життя!?!

4) Перископ на автобусних зупинках. Очікування громадського транспорту дуже дратує мешканців міст, бо підсилено переживається гаяння і втрата часу. А периском перетворює зупинку на гральний майданчик, зменшуючи нервозність та пожвавлюючи загальну атмосферу.

5) Смітники із блискавкою всередині. Спеціалізовані контейнери для утилізації батарейок. Блискавка спалахує, коли чергова батарейка потрапляє всередину. Це робить процес утилізації цікавішим.

також є ще один варіант утилізатора батарейок. Цього разу смітник на всі заставки вихваляє Вас: ’Ти фантастичний!’, ’Я хочу бути таким як ти!’ і т д.

6) Всюдисущий орган. Як на мене, дещо химерна, збочена і ексцентрична розробка. Труби органу розміщені по великій ділянці парку, замаскувавшись або ні під ліхтарні стовпи.

7) Боулінг паркування. Здебільшого машини паркуються недбало і займають більше місця, ніж потрібно одній машині. З метою оптимізації простору, на кожне паркомісце встановлюється штахетовані кеглі-муляжі. Якщо водію вдається наїхати на всі – він вибиває страйк, про що його повідомляє табло або\і звуковий сигнал.

8) Безкоштовний фітнес центр. Фішка у специфічних тренажерах. Кожен тренажер влаштований таким чином, що працюючи на ньому – ви не тільки качаєте мускули, а ще й видобуваєте енергію.

9) Ні! нудним автобусним зупинкам. Відверто кажучи смішна ідея, але щира. Автор пропонує розміщувати гігантські кросфорди на зупинкових боксах.

10) Податкові пільги і подарунки найкращим велосипедистам. Кожному охочому міська адміністрація видає одометри. Через місяць кількість наїжджених кілометрів обмінюється на податкові знижки або якісь цінні призи. Таким чином можна популяризувати велосипедний рух. А при введенні додаткових податків на авто, збільшенні ціни бензину та введенні плати за в’їзд у центр міста – багато громадян пересядуть на велосипеди.

11) Ігровий майданчик ’Перший мільйон’ – а не автобусна зупинка. Фото коментаря не потребує.

 

12)  Жуйкоскульптури. Дуже необхідні в кафешках, університетських аудиторіях і школах. Варто просто встановити скелети майбутніх скульптур у місцях ’жуйко-полюшин’ 🙂

13) Сміттєопитувальник. Використовується для якогось специфічного типу сміття.

14) ’Повісь свій капелюх’. У людних місцях чуваки розмістили вішалки. На дворі ставало холодніше ічерез деякий час там почали з’являтися теплі речі: рукавиці, шапки, шарфи тощо. Тобто ці вішалки є своєрідними точками збору вживаного одягу для бездомних людей. Міський простір стає людянішим, оскільки через ці вішалки ми бачимо турботу про менш забезпечених мешканців.

15) Веселі прогулянки до школи. Що є найнуднішим? Дорога до школи. Щоб заохотити дітей летіти до школи на крилах, – автор пропонує робити шкільні автобуси у вигляді різних цікавезних конструкцій. Ех, а у нас би хоч автобусами всі важкодоступні школи забезпечили. Не знаю як Ви – але я би вже до такого міста переїхав, якби в мене були діти.

16) Рух-Телевізор. Як заохотити дітей більше рухатися і споживати менше шкідливої їжі. ПІд’єднуємо монітор до датчика руху, який умовно вираховує калорії, що спалюються. Відповідно поки дитина рухається – телевізор працює. Перестає – вимикається.

17) Перевернутий смітник. По-моєму, коментарі зайві.

18) Літаючий велосипед. В рамках культу відновлюваних джерел енергії. Встановлюється в паркових зонах відпочинку. Таке собі виховання еко-смідомості у дітей через ігровий символізм. Коротше дитятко крутить педалі – вітрячки крутяться.

19) ’Вар’ят’’. Багатофункціональна сенсорно-екранна станція на механічній електроенергії.

20) Йога в метро. Правда це тримається виключо на ентузіастах-ведучих.


21)  Ровертобус. Без коментарів. Я би на такому катався. А уявіть з якою охотою б діти їздили на всілякі прогулянки і до школи. Пригадую, як ми до крепатури крутили заржавілі педалі  веломашинок в дитинстві

22) Слайд-перехід. Як стану мером – відразу такий поставлю на Петрівці, як їхати в бік Блокбастеру.

23) Банк собачих какульок. Приносите собачі какульки  і обмінюєте їх на квиток в музей, кіно, абонемент в перукарню, фітнес-центр, тістечко тощо.

24) Пасажирське радіо в громадському транспорті. Думаю поки що ця ідея надто футуристична. Вона вимагає високої дозвільної культури і височезного рівня громадської залученості до побудови спільного комфорту. Вся фішка в облаштованих спинах сидінь. Там буде вхід для навушників та для MP3, а ще лампочка і може монітор. Радіостанціями виступають кожне крісло. Коли до Вас хтось під’єднується у вас загорається лампочка. Таким чином з’являється спільний колективний музичний простір – по моєму дуже класно, особливо в міжміських автобусах, коли їхати треба декілька годин. Виникає ще один спосіб зв’язку і привід для знайомства. ПІдсідаєш до красивої дівчини і кажеш: ’О, я теж божеволію від Чубая’

25) Альтернативні пі-бікання. Стандартний – для екстрених ситуацій та різні рінгтони для комунікації в тромбах, наприклад. Наприклад посеред виснажливого затору вмикається ’Люди люди їх мільярди’ ТНМК, або хлопець підїхав за дівчиною і пібікає ’Красуне, виходь, я вже зачекався.’ і врубається Елвіс ’Тутті фрутті’. А ще на світлофорах можна залицятися, якщо поряд зупинилася краля в своєму Жигулі 🙂

26) Душ із літрометром. На одне прийняття душу Вам відводиться 40 літрів. І під час процесу миття ви можете спостерігати ск ви вже використали і ск ще залишилося.

27) Чат-сідала. Окремо виділені і познечені місця, де незнайомі люди сідають, коли хочуть поговорити з якимись випадковими незнайомцями, яким теж в цей момент бракує спілкування.

28)  Боксуй грушу після туалету, щоб висушити руки. Нєхир електро-сушарку використовувати і забруднювати довкілля.

29) Питні фонтанчики. Здавалось би, така стара ідея. Але в Україні я ніде такого не бачив. Уявіть наскільки це покращує атмосферу міста. Люди із втамованою спрагою значно енергійніші і добріші. Плюс це збільшує туристичну привабливість і зменшує використання пластикових пляшок. І якщо би робити – то я би вже казав додавати ф-цію підзаправки води у пляшки.

30) В 1946 була винайдена Магічна більярдна куля №8.(в народі – вісімка). Її щось запитували, колотили, а там всередині багатогарнник з відповідями на кожній стороні. Таким чином люди отримали інструмент для прийняття важливих рішень. За цим принципом заохочуємо людей мити руки. Помив – отримав відповідь на доленосне запитання 🙂 До речі – ось шикарний фільм ’Шосе 60’ де часто фігурує вісімка.

 

31) Зебра з підсвіткою. Тепер діти переходитимуть тільки на зелене.

32)`Закладаюся ти не зможеш`. У людей дух змагання – є дуже потужним стимулом. Автор пропонує розклеєте різні наліпки і таблички в різних місцях, типу ’Закладаюся, ти завтра не зможеш з машини на цілий день пересісти на велосипед’ і т д. Тут головне розкріпачити фантазію.

33) Круглорічна ялинка з гірляндами на людській енергії. Пояснювати не буду. Все очевидно.

34) Швидке зелене. (Kwik-e-Green). Коли назбирується 6-еро людей, яким потрібно перейти вулицю – автоматично вмикається зелене світло. Воно спрацьовує від сенсорних шести місць для ніг.

35) Публічні боксерські груші. Якщо популярним став атракціон – сила удару, то безкоштовні боксерські груші у місцях скупчення молоді в центрах міст – …..думаю там стоятимуть черги. А якщо ще буде табло, що вимірюватиме силу удару – Боже, як я хочу жити в такому місті! Ех! В Китаї колони в метро обмотали матами – і зробили груші. Ініціатива, до речі, належить компанії Адідас.

36) Макулатурна снігова сфера. Суперський повністю реалістичний проект. Правда це забере трохи хліба в бездомних.

37) Виховані вимикачі. Вони просто солодким еротичним голосом дякують вам за вимикання. Або говорять якісь брудні хтиві приємності 🙂 на ніч

38)  Комунальна музична група. Табло показує в які саме турнікети треба проходити, щоб грала мелодія. Щоб досягти успіху і зіграти мелодію мешканці міста мають стати одною командою. Просто шикарна технологія з покращення комунікаційної атмосфери громадян.

39)  Передвоборча Еко-кампанія. Типу: ’Стану мером, якщо назбираю тонну сміття в місті’, якщо встановлю 100 нових лавочок, 10 питних фонтанчиків. І можна взагалі такий цілий список Миколая. І встановлюєш в парку або центрі гігантський контейнер з цифровим таблом, екраном тощо.(коротше то вже я допридумував ідею. А первісно – це робити мотиваційні написи на пакетиках для утилізації собачого лайна 🙂. так шо звиняйте

40)  Літній кінотеатр на велосипедній енергії. Все дуже просто – влаштовуєте для дівчини побачення, а ваш друг-горопаха 2 год розминає ноги на велосипеді 🙂

 

41) Діджитал графіті. Ідея полягає в тому, щоб розмістити у людних місцях сенсорні екрани, – такі собі графіті-мультимедійні дошки, на яких кожен мешканець зможе  не тільки самовиразитися, а й одразу поділитися своїм малюнком із друзями. Табло звісно ж під’єднані до інтернету. Також на табло час від часу транслюватиметься важлива локальна інформація.

42) Віртуальний парк-енциклопедія лазерних жуків. По парку встановлюються лазерні установки ізпрограмним забезпеченням. Наступає вечір. Стежинами парку починають лазити різні комахи. Коли ви наступаєте на когось – жук роздушується в текстову енциклопедичну статтю з ілюстраціями. Отакими пізнавальними можна зробити вечірні прогулянки.

43) Муздвері у вигляді вертушки. Ці двері є екологічно чистішими, оскільки не використовують електроенергії, на відміну від автоматичних. Більше того, вона надзвичайно чудово захищають від втрати тепла з приміщення через свій дизайн. Тож суть ідеї в живленні музики від фізичних зусиль, які людина докладає, щоб їх прокрутити.

44) Елдершейк або по-нашому – ВІБРОПЕНСІОНЕР. Коли водій бачить, що до салону автобуса заходить существо похилого віку або вагітне – він просто натискає кнопочку – всі стільці вібрують або легенько пощипують током нагадуючи – бабульці треба поступитися місцем. А ще прикольніше – кнопка до кожного крісла. І водій зможе шарабанити током найнеслухняніших пасажирів, надто гучних, п’яних тощо.

45) Валюта ‘Добрі вчинки'(Good deed curency). Автор пропонує надрукувати валюту і поширювати її через НГО, пенсійні фонди, будинки пристаріли, інтернати тощо. Нею будуть розплачуватися за якісь добрі вуличні вчинки. І відповідно за неї можна буде щось придбати в організаціях ініціаторів і партнерів такої ідеї. Наприклад на поцілунки красивих дівчат, які будуть найняті як штатні працівники з поцілунків 🙂 (це вже я дофантазував). Також мені ще здається, що буде дуже складно і затратно поширити цю валюту серед усіх людей, яким найчастіше надають допомогу. тому думаю валютою має стати щось таке, що в кожного вже є, але що не можна підробити. Це якраз і буде найважчим завданням.

46) Мікроби ОН-ЛАЙН. Щоб спонукати людей мити після туалету руки. До кожного умивальника будуть прикріплені мікроскопи, що виводитимуть зображення біля дзеркала мікробів, які в даний момент знаходяться в нас на руках. По-моєму, шикарнюча ідея. Єдине, що трохи дорогувати. Але на цілий туалет думаю буде достатньо одного мікроскопа.

47) Наліпки ‘Мотиваторів символів’ (одяг, прапорці, графіті…) із позитивними суспільно корисними гаслами типу ‘Я дотримуюся ліміту швидкості’, ‘Я не переходжу на червоне світло’…, проте все має бути з гумором, щоб подобатися спільноті. В цьому і є найбільша проблема. Бракує фантазії і авторів-розробників різних кумедних, але корисних мотиваторів.

48)  Сентиментальний холодильник. Продукти будуть оснащуватися маленькими аудіо-пристроями на розтяжках (timer&player – таймером-програвачем). Розтяжка буде механізмом з перетворення фізичної енергії в електричну. Із наближенням до кінця терміну придатності пристрій буде все жалібніше плакати-попереджувати(видавати аудіо-сигнал), щоб власник ‘З’їв чи випив його’. Проект покликаний запобігти марнуванню продуктів. Хоча як на мене, то дешевше буде вмонтовувати в холодильники електромагнітні пристрої зчитування(як на касах супермаркетів) – і тоді холодильник виводитиме вам на зовнішній екран – які саме продукти треба з’їсть найшвидше, поки воне не зіпсовані.

49)  спорт-Ліфт. Оснащений підлогою-монітором, де будуть подаватися сигнали вправ. Це звісно невиправдано дорого, проте як задумка для міст майбутнього – навіть доволі незле. Проте поки що електроніка доволі дорога, щоб натикувати її усюди.

50) Метровуд(Холівуд в Метро). Яскравий приклад як можна вирішувати проблеми через дупу. Автор пропонує випускати здоровенну кіноплівку і пришпилювати її до внутр. тунелів метро. Таким чином під час руху пасажири замість обдертих стін тунелю насолоджуватимуться німим кіно. Проте уявіть наскільки це дорого – випускати таку плівку, або замінювати її на нову – адже один і той фільм дуже швидко набридне. Значно дешевше і практичніше – замінювати усі вікна вагонів – на екрани. тут значно ширші можливості і потенціал відкриваються.

51)  Телевізори на світлофорах, що демонструють короткі ролики.Коротко і ясно.

52) Віртуал-бол. Чувак пропонує в метро встановити, як він це називає – ‘інтерактивні дзеркала’ із нашими тінями-двійниками. І в період між прибуттям поїздів – спалювати калорії граючи у віртуал-бол. Як це технічно реалізувати – так і невідомо.

53) До теми розвитку велосипедної інфраструктури. Стоянки для велосипедів обладнані екранами, яківидають різну цікаву статистику про ваш кілометраж тощо. Якісь новини. А кожен велосипед начиняється електронікою. Зокрема портативним компом, що ловить вай-фай.

54) А це – наїв. Щира простота. Машина – на вітряку. Точніше більшість часу ви їдете на бензині, поки вітряк заряджає елетроакумулятор. А потім можна буде на 10-15 хв перемкнутися з бензину на електрику.

55) Ліфт з подіумом. Уявіть – відкривається ліфт – а там три горді пики:….. По-моєму, класно!

56)  Настільний футбол на сигаретах. Встановлювати у місцях найбільших перекурів.

57) Привхідний килимок пазл. Вирішення проблеми невитирання ніг.

58) Грудні еспандери в автобусах. Недорога і справді ефективна штука. Ідеш собі і розтягуєш м’язи.

59) Смітники-дискутанти. Ну це вже доволі звично: підходити ви до смітника, викидаєте свій непотріб, а він – вам ‘Дякую сер. О, я бачу ви підкачали тріцепси?’. А натомість уявіть, якщо натомість смітники стануть говорити один з одним. Вести справжні людські дискусії: вихвалятися, сваритися, попускати один одного.

60) Цинічна какашко-збиральна машина. Розраховане виключно на молодь. Пристрій для прибирання собачих какульок. Як тільки ви починаєте його застосовувати – на пристрої вмикається гучномовець і починає над Вами стібатися: ‘Подивіться що робить цей гівнюк!!..Та ти ж збираєш лайно…хахаха…І що ж ти зібрався з ним робити збоченцю?!..’

 

61) Cумка-записник-стирачка для магазинних покупок.

62) Бокси для повернення книг. В Могилянці до речі в одній бібліотеці таке вже реалізовано. Але мова йде про те, щоб реалізувати таку практику в усіх міських бібліотеках. І це на крапельку збільшить рівень комфорту. Люди зможуть економити кілька хв часу.

63) Мотокрос в метро. Це дороге задоволення. Але популярністю би користувалося неабиякою. В метро навіть би з’явилися вільні сидячі місця. Коротше в поручнях є датчики, якими можна управляти моциками,машинками тощо.

64) Економте дерева – не користуйтеся паперовими рушничками. Користуйтесь сушаркою рук із вмонтованою гармонікою(губною гармошкою). Повітря гаряченьке руки дує – мелодію транслює. Сорі за блюзнірський тон 🙂

65) Ця ідея для побуту міст майбутнього. Поклакана створювати відчутність присутності цифрових грошей. В залежності від суми на рахунку – карточка товстішає, важчає, навіть може видавати звук калатання багатьох монет. Крута ідея, але поки що дуже дорога для втілення.

66) Галереї відкритого простору. Суть в тому, щоб розміщувати музейні та галерейні мистецькі експонати у бокси, вмонтовані в землю під сколом на найпопулярніших паркових маршрутах міста. З цього часу більше буде не потрібно відвідувати тісні бетонні приміщення. Тепер можна насолоджуватися і роздумувати про мистецтво на свіжому повітрі під спів пташок і подих свіжого повітря. Окрім того, оскльки експонати часто змінюватимуться – люди частіше стануть ходити в парки. Таким чином вбиваються одразу два зайці: зацікавлення мистецтвом і мотивування більше рухатися.

67) Детектро брудних ручок. Ідея автора: дверні ручки при виході з туалету будуть оснащені детекторами непомитості рук. Якщо руки не помиті – то вам на пальці ставитиметься бодіар-штампик – ‘Поганий хлопчик’, ‘Погана дівчинка’. Моя ідея: якщо детектор визначив, що руки брудні – двері автоматично закликнює – і ви не можете вийти з приміщення туалету доки не помиєте руки. По-моєму, працювало б жилізно.

68) Освітлення на механічній енергії розваг. Чим сильніше розтягуєш мотузку вниз – тим довше світить лампочка.

69) Фітнес-будильник. Будильник у вигляді гімнастичного кільця. Щоб зупинити пронизливе пібікання, вам треба його 100 разів на талії покрутити, правда після 15 вмикається уже приємна драйвова музичка. По-моєму, крутий спосіб прокидатися.

70) Гном-сміттяр. Передовсім для смітників на території дитячих таборів, шкіл, садочків тощо. Смітник з дисплеєм, який показує, що відбувається всередині зі сміттям, яке динина щойно викинула. Виявляється, що гном забирає його під землю, зариваючи туди.

 

71) Заплати скільки можеш. Кавові автомати із можливістю купувати каву якомусь менш забезпеченому  подорожньому.

72) Атракціон пожертвувань. Роби пожертвування граючись.

73)  Цинічний ліфт. Оснащений вагами і ростометром. Якщо пасажир, який зайшов хворіє на ожиріння – ліфт одразу починає промовляти: ‘ой, чуваче, ти ще трохи на ліфтах поїздиш і ожирієш наніц! Та тебе жодна дівка не схоче! Ану вилізай, бо я тебе не повезу. Марш на сходи калорії зганяти!’ Важливо записати багато варіантів, щоб кожного дня змінювати. Думаю вистачить декілька сотень.

74) Любовна футболка. Оснащена дірками для живого контакту. Покращує атмосферу міста. Подивіться самі. Тепер можна торкатися до ніжних і пахучих тіл одне одного, своїх знайомих і навіть просто випадкових перехожих.

75) Вдосконалена технологія написання текстів. Кожног разу наші очі мусять без діла повертатися з правого кінця прочитаного рядка на лівий початок наступного. А якщо писати справа на ліва, а наступний рядок справа на ліво. І робити це в шаховому порядку. Хоча якщо піти ще далі, то вже варто писати і слова зліва на право, а то в попередньмоу варіанті ще більше часу витрачається.

76) Сміття у вікно. Дуже важко побороти звичку людей викидати сміття через вікно, коли вони їдуть в автобусах чи особливо поїздах. Але значно легше узаконити цю звичку і підлаштуватися під неї – зробити спеціальні смітники у вигляді вікон.

77) Арм-реслінгова колонка. Все дуже просто – качайтеся, змагайтеся і пийте.

78) Креш-смітярка. Утилізуй скляні пляшки із спортивним задоволенням від деструкції.

79) Пазл-борд у публічних місцях для збору благодійних коштів. Закидаєш монетку – відкриваєш один пазл на картинці.

80) Велосипедна зарядка для мобільного телефона. Не треба винаходити нічого новго – використовуємо все туж стару динамку. Колесе крутиться, динамка треться – пожинаємо електрику для підзарядки мобілки.

(фотки на жаль нема)

81) Педальне морозиво. Автомати типу ‘самообслуговування’ на велоенергії. Закидаєш монетку, вибираєш смак, сідаєш на велотренажерик і крутиш – морозиво готується з твоєї енергії. Це дуже класна ідея, особливо для парків розваг і просто міських парків відпочинку. Такі автомати-зроби собі сам можна поширити і на поп-корн, солодку вату тощо.

82) Будиночки на деревах. Діти страшенно обожнюють мати свою хатку, особливо на деревах. А уявіть собі, якщо міська влада побудує в парку з десяток таких, пов’язаних безпечними канатними перходами, утворивши ціле містечко. Такий об’єкт не тільки зробить казково щасливими дитинства сотень дітей, а й привабить до міста повно туристів, як внутрішніх – з інших міст, так і зовнішніх. Цей парк одразу стане улюбленим місцем відпочинку молодих мам та цілих сімей. До того ж, маленький будинок досить дешевий і не потребує особливих матеріалів та навичок. А результат і ефект буде просто вражаючий.

83) Травадах. Щоб зробити місто більш природнім, зеленим, екологічним, автор пропонує перетворитидахи машин на трав’янисті полянки – буквально кажучи – засіяти їх травичкою і поробити газончики. на перший погляд ідея здається придуркуватою, але якщо подумати – це справді кльово і дуже виносить-мозок-оригінально.

84) Надземний небесний перехід. Цей проект покликаний зробити місто красивішим і природнішим. Для того щоб приховати металевість, бетонність, а заглом почварність надземного мостового переходу автори пропонують задекорувати їх під хмари, або ще якісь цікаві природні речі, які органічно вписуватимусть в навколишню архітектуру.

85) Тракторець на дистанційному керування для прибирання гімна собачого, звичайного. Насправді ідеальне рішення, краще за всілякі там собачо-какашні лотереї і банки, де можна пакети з лайно обміняти на різні цінні подарунки і послуги. Адже люди в основному не прибирають лайно тому, що їм бридко  брати його руками. Тому можна просто оснастити парки кількома такими машинками із вбудованими джіпіесами(щоб не покрали): твій пес наваляв – ти береш пультика і просто граєшся. А діти- так взагалі в захваті будуть. Навіть можна буде легко зібрати загони-дітей ентузіастів, які будуть добровільно займатися дистанційно-тракторцевим прибиранням великих засраних ділянок.

86) Стежинка начинена батутами. Як спонукати людей менше викор. автомобілі, які забруднюють атмосферу,а натомість більше гуляти і ходити пішки. Дуже просто, – каже автор. Треба вмонтовувати в певні ділянки троуарів і доріжок – батут-квадрати. Все детально показано в одно-хвилинному відео. Йдете-йдете, стрибаєте, знов йдетет. Різноманітність як не крути.

87) Кінотеатр для донорів крові. Чому здавання крові має проходити в неприємних білих кабінетах із стільцями з фільмів жахів. А чому б кров не стікала під час того, як ти напів розлігся собі у віп-диванчику-кріслі під час перегляду якогось бойовичка?Класно! Навіть з’явився б новий феномен: Підеш зі мною в П’ятницю в крово-кінотеатр? І йдеш собі з дівчиною в безкоштовне кіно-донор-кров.

88) Публічні боксерські груші, які ще й продукують енергію. Взагалі по-моєму крутяк. Вам рахує кількість бонусів – видає графіки сили ваших ударів, їх кількість, графіки швидкості. А окрім того – кількість Ват, які ви згенерували своїм биттям. Шикарно, бляха! Я би молотив як дурний!

89)  Як пам’ятник, символ і нагадування про засмічення, сміття і взагалі. Встановлювати спресовані сміттєві фігури-скульптури в містах. Зокрема наприклад – гігантський куб. Який смердить, гниє і розкладається. Жартую! Скульптури-фігури мають бути з неорганічного сміття. Чимось схожим був побудований в Іспанії готель зі сміття, який правда дуже мало простояв через міську владу.

90) Збалансовані сходи. На жаль, не знаю наскільки таке можливо технічно, тому продовжу. Отож, автор пропонує сходи-ескалатори в метро без використання електроенергії, чеерз особливу конструкцію. Люди будуть підніматися за рахунок спуску інших людей.

91) Кульчики-пілюлі. Для хронічно хворих людей, який може зловити приступ. Коротше для усіх забудькуватих та тих, кому завжди треба мати запасні таблетки.

______________________

2 thoughts on “Top-91 проектів Fun Theory Award | підсумок”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s