Найкращі проекти The Fun Theory Award | остання 9 частина (81-91)


Трошки підсумків. Я вибрав 91 проект із більш ніж 665 поданих на The Fun Theory Award. Тобто я суб’єктивно відфільтрував 86% проектів, котрі дублювалися з незначними модифікаціями, були смішними, неможливими, неактуальним для України тощо. Залишивши рівно 13,7% найціквіших, найкращих, найактуальніших.

Класифікція:

автобусні зупинки              пішохідні переходи                  смітники             утилізація батарейок

мийте руки               вело-тема             людська механічна енергія

Попередні частини тут: 1 частина, 2 частина, 3 частина, 4 частина, 5 частина, 6 частина, 7 частина, 8 частина

81) Педальне морозиво. Автомати типу ‘самообслуговування’ на велоенергії. Закидаєш монетку, вибираєш смак, сідаєш на велотренажерик і крутиш – морозиво готується з твоєї енергії. Це дуже класна ідея, особливо для парків розваг і просто міських парків відпочинку. Такі автомати-зроби собі сам можна поширити і на поп-корн, солодку вату тощо.

82) Будиночки на деревах. Діти страшенно обожнюють мати свою хатку, особливо на деревах. А уявіть собі, якщо міська влада побудує в парку з десяток таких, пов’язаних безпечними канатними перходами, утворивши ціле містечко. Такий об’єкт не тільки зробить казково щасливими дитинства сотень дітей, а й привабить до міста повно туристів, як внутрішніх – з інших міст, так і зовнішніх. Цей парк одразу стане улюбленим місцем відпочинку молодих мам та цілих сімей. До того ж, маленький будинок досить дешевий і не потребує особливих матеріалів та навичок. А результат і ефект буде просто вражаючий.

83) Травадах. Щоб зробити місто більш природнім, зеленим, екологічним, автор пропонує перетворити дахи машин на трав’янисті полянки – буквально кажучи – засіяти їх травичкою і поробити газончики. на перший погляд ідея здається придуркуватою, але якщо подумати – це справді кльово і дуже виносить-мозок-оригінально.

84) Надземний небесний перехід. Цей проект покликаний зробити місто красивішим і природнішим. Для того щоб приховати металевість, бетонність, а заглом почварність надземного мостового переходу автори пропонують задекорувати їх під хмари, або ще якісь цікаві природні речі, які органічно вписуватимусть в навколишню архітектуру.

85) Тракторець на дистанційному керування для прибирання гімна собачого, звичайного. Насправді ідеальне рішення, краще за всілякі там собачо-какашні лотереї і банки, де можна пакети з лайно обміняти на різні цінні подарунки і послуги. Адже люди в основному не прибирають лайно тому, що їм бридко  брати його руками. Тому можна просто оснастити парки кількома такими машинками із вбудованими джіпіесами(щоб не покрали): твій пес наваляв – ти береш пультика і просто граєшся. А діти- так взагалі в захваті будуть. Навіть можна буде легко зібрати загони-дітей ентузіастів, які будуть добровільно займатися дистанційно-тракторцевим прибиранням великих засраних ділянок.

86) Стежинка начинена батутами. Як спонукати людей менше викор. автомобілі, які забруднюють атмосферу,а натомість більше гуляти і ходити пішки. Дуже просто, – каже автор. Треба вмонтовувати в певні ділянки троуарів і доріжок – батут-квадрати. Все детально показано в одно-хвилинному відео. Йдете-йдете, стрибаєте, знов йдетет. Різноманітність як не крути.

87) Кінотеатр для донорів крові. Чому здавання крові має проходити в неприємних білих кабінетах із стільцями з фільмів жахів. А чому б кров не стікала під час того, як ти напів розлігся собі у віп-диванчику-кріслі під час перегляду якогось бойовичка?Класно! Навіть з’явився б новий феномен: Підеш зі мною в П’ятницю в крово-кінотеатр? І йдеш собі з дівчиною в безкоштовне кіно-донор-кров.

88) Публічні боксерські груші, які ще й продукують енергію. Взагалі по-моєму крутяк. Вам рахує кількість бонусів – видає графіки сили ваших ударів, їх кількість, графіки швидкості. А окрім того – кількість Ват, які ви згенерували своїм биттям. Шикарно, бляха! Я би молотив як дурний!

89)  Як пам’ятник, символ і нагадування про засмічення, сміття і взагалі. Встановлювати спресовані сміттєві фігури-скульптури в містах. Зокрема наприклад – гігантський куб. Який смердить, гниє і розкладається. Жартую! Скульптури-фігури мають бути з неорганічного сміття. Чимось схожим був побудований в Іспанії готель зі сміття, який правда дуже мало простояв через міську владу.

90) Збалансовані сходи. На жаль, не знаю наскільки таке можливо технічно, тому продовжу. Отож, автор пропонує сходи-ескалатори в метро без використання електроенергії, чеерз особливу конструкцію. Люди будуть підніматися за рахунок спуску інших людей.

91) Кульчики-пілюлі. Для хронічно хворих людей, який може зловити приступ. Коротше для усіх забудькуватих та тих, кому завжди треба мати запасні таблетки.

______________________

One thought on “Найкращі проекти The Fun Theory Award | остання 9 частина (81-91)”

  1. Машина з травою на даху буде спалювати більше кисню (особливо на трасі). Це збільшення травою навряд чи компенсується, тому така машина – неекологічна.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s