Найцікавіші проекти Fun Theory Awards | частина 6


Продовжую викладати найцікавіші проекти подані на конкурс Fun Theory Awards. Якщо коротко – змагаються за найкреативніше облаштування комфортного, екологічного міського простору, спонукаючи до хорошої поведінки введенням в об’єкти ігрових елементів та перетворенням рутити на забави і розваги.

частина 1,   частина 2,    частина 3,   частина 4,    частина 5

51)  Телевізори на світлофорах, що демонструють короткі ролики.Коротко і ясно.

52) Віртуал-бол. Чувак пропонує в метро встановити, як він це називає – ‘інтерактивні дзеркала’ із нашими тінями-двійниками. І в період між прибуттям поїздів – спалювати калорії граючи у віртуал-бол. Як це технічно реалізувати – так і невідомо.

53) До теми розвитку велосипедної інфраструктури. Стоянки для велосипедів обладнані екранами, які видають різну цікаву статистику про ваш кілометраж тощо. Якісь новини. А кожен велосипед начиняється електронікою. Зокрема портативним компом, що ловить вай-фай.

54) А це – наїв. Щира простота. Машина – на вітряку. Точніше більшість часу ви їдете на бензині, поки вітряк заряджає елетроакумулятор. А потім можна буде на 10-15 хв перемкнутися з бензину на електрику.

55) Ліфт з подіумом. Уявіть – відкривається ліфт – а там три горді пики:….. По-моєму, класно!

56)  Настільний футбол на сигаретах. Встановлювати у місцях найбільших перекурів.

57) Привхідний килимок пазл. Вирішення проблеми невитирання ніг.

58) Грудні еспандери в автобусах. Недорога і справді ефективна штука. Ідеш собі і розтягуєш м’язи.

59) Смітники-дискутанти. Ну це вже доволі звично: підходити ви до смітника, викидаєте свій непотріб, а він – вам ‘Дякую сер. О, я бачу ви підкачали тріцепси?’. А натомість уявіть, якщо натомість смітники стануть говорити один з одним. Вести справжні людські дискусії: вихвалятися, сваритися, попускати один одного.

60) Цинічна какашко-збиральна машина. Розраховане виключно на молодь. Пристрій для прибирання собачих какульок. Як тільки ви починаєте його застосовувати – на пристрої вмикається гучномовець і починає над Вами стібатися: ‘Подивіться що робить цей гівнюк!!..Та ти ж збираєш лайно…хахаха…І що ж ти зібрався з ним робити збоченцю?!..’

______________

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s