частина 3. Найкращі проекти з Конкурсу Теорії розваг | урбан


Це не мене не схоже, оскільки я дуже мінливий. Але хто ж не змінюється? Пропоную до Вашої уваги продовження цикулу ’Найкращі проекти з Конкурсу Теорії розваг’. Ось тут можете ознайомитися із __першою   і  ___другою частинами. Нагадаю, що вся сіль в тому, щоб надати рутинній еко-дружній поведінці якогось веселого, розважального, ігрового елементу. Так люди з більшою охотою будуть турбуватися про довкілля, якщо це буде весело і цікаво.

21)  Ровертобус. Без коментарів. Я би на такому катався. А уявіть з якою охотою б діти їздили на всілякі прогулянки і до школи. Пригадую, як ми до крепатури крутили заржавілі педалі  веломашинок в дитинстві

22) Слайд-перехід. Як стану мером – відразу такий поставлю на Петрівці, як їхати в бік Блокбастеру.

23) Банк собачих какульок. Приносите собачі какульки  і обмінюєте їх на квиток в музей, кіно, абонемент в перукарню, фітнес-центр, тістечко тощо.

24) Пасажирське радіо в громадському транспорті. Думаю поки що ця ідея надто футуристична. Вона вимагає високої дозвільної культури і височезного рівня громадської залученості до побудови спільного комфорту. Вся фішка в облаштованих спинах сидінь. Там буде вхід для навушників та для MP3, а ще лампочка і може монітор. Радіостанціями виступають кожне крісло. Коли до Вас хтось під’єднується у вас загорається лампочка. Таким чином з’являється спільний колективний музичний простір – по моєму дуже класно, особливо в міжміських автобусах, коли їхати треба декілька годин. Виникає ще один спосіб зв’язку і привід для знайомства. ПІдсідаєш до красивої дівчини і кажеш: ’О, я теж божеволію від Чубая’

25) Альтернативні пі-бікання. Стандартний – для екстрених ситуацій та різні рінгтони для комунікації в тромбах, наприклад. Наприклад посеред виснажливого затору вмикається ’Люди люди їх мільярди’ ТНМК, або хлопець підїхав за дівчиною і пібікає ’Красуне, виходь, я вже зачекався.’ і врубається Елвіс ’Тутті фрутті’. А ще на світлофорах можна залицятися, якщо поряд зупинилася краля в своєму Жигулі 🙂

26) Душ із літрометром. На одне прийняття душу Вам відводиться 40 літрів. І під час процесу миття ви можете спостерігати ск ви вже використали і ск ще залишилося.

27) Чат-сідала. Окремо виділені і познечені місця, де незнайомі люди сідають, коли хочуть поговорити з якимись випадковими незнайомцями, яким теж в цей момент бракує спілкування.

28)  Боксуй грушу після туалету, щоб висушити руки. Нєхир електро-сушарку використовувати і забруднювати довкілля.

29) Питні фонтанчики. Здавалось би, така стара ідея. Але в Україні я ніде такого не бачив. Уявіть наскільки це покращує атмосферу міста. Люди із втамованою спрагою значно енергійніші і добріші. Плюс це збільшує туристичну привабливість і зменшує використання пластикових пляшок. І якщо би робити – то я би вже казав додавати ф-цію підзаправки води у пляшки.

30) В 1946 була винайдена Магічна більярдна куля №8.(в народі – вісімка). Її щось запитували, колотили, а там всередині багатогарнник з відповідями на кожній стороні. Таким чином люди отримали інструмент для прийняття важливих рішень. За цим принципом заохочуємо людей мити руки. Помив – отримав відповідь на доленосне запитання 🙂 До речі – ось шикарний фільм ’Шосе 60’ де часто фігурує вісімка.

Сподіваюся котрісь ідеї припали Вам до смаку настільки, що навіть захочеться втілити. В принципі для цього не потрібно багато грошей. Наступна порція ідей – вже незабаром.

__________________

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s