Top-rated projects of The Fan Theory Award


1) Однорукий ігровий автомат з утилізації пляшок. Замість монеток треба сплющувати і закидати бляшані використані баночки від напоїв. А далі смикаємо за ручку однорукого бандита – і якщо перемагаємо – нам падає холодна баночка Коли, Пепсі чи негазованого живчика.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2)  Жувачковий живопис. У жуйко-людних місцях встановлюються недовершені, але всім відомі картини із пропозицією довершувати витвір своєю жуйокю. Таким чином замість того, щоб кидати їх на землю – мешканцям міста пропонують брати участь у стріт-арті.

3) Естафети – біжи в парку. Встановлюєм на певних ділянках старт-фініш світлофори і табло, що фіксують наш час, час наших собак і дітей і на табло порівнюють із різними тваринами. Також на табло демонструються тор-рекорди за останній місяць чи тиждень інших бігунів. На що тільки не підше, щоб мотивувати людей займатися спортом і вести рухливіший спосіб життя!?!

 

 

 

 

 

 

4) Перископ на автобусних зупинках. Очікування громадського транспорту дуже дратує мешканців міст, бо підсилено переживається гаяння і втрата часу. А периском перетворює зупинку на гральний майданчик, зменшуючи нервозність та пожвавлюючи загальну атмосферу.

5) Смітники із блискавкою всередині. Спеціалізовані контейнери для утилізації батарейок. Блискавка спалахує, коли чергова батарейка потрапляє всередину. Це робить процес утилізації цікавішим.

 

 

 

 

 

 

 

 

також є ще один варіант утилізатора батарейок. Цього разу смітник на всі заставки вихваляє Вас: ’Ти фантастичний!’, ’Я хочу бути таким як ти!’ і т д.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6) Всюдисущий орган. Як на мене, дещо химерна, збочена і ексцентрична розробка. Труби органу розміщені по великій ділянці парку, замаскувавшись або ні під ліхтарні стовпи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7) Боулінг паркування. Здебільшого машини паркуються недбало і займають більше місця, ніж потрібно одній машині. З метою оптимізації простору, на кожне паркомісце встановлюється штахетовані кеглі-муляжі. Якщо водію вдається наїхати на всі – він вибиває страйк, про що його повідомляє табло або\і звуковий сигнал.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8) Безкоштовний фітнес центр. Фішка у специфічних тренажерах. Кожен тренажер влаштований таким чином, що працюючи на ньому – ви не тільки качаєте мускули, а ще й видобуваєте енергію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9) Ні! нудним автобусним зупинкам. Відверто кажучи смішна ідея, але щира. Автор пропонує розміщувати гігантські кросфорди на зупинкових боксах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10) Податкові пільги і подарунки найкращим велосипедистам. Кожному охочому міська адміністрація видає одометри. Через місяць кількість наїжджених кілометрів обмінюється на податкові знижки або якісь цінні призи. Таким чином можна популяризувати велосипедний рух. А при введенні додаткових податків на авто, збільшенні ціни бензину та введенні плати за в’їзд у центр міста – багато громадян пересядуть на велосипеди.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11) Ігровий майданчик ’Перший мільйон’ – а не автобусна зупинка. Фото коментаря не потребує.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами http://www.thefuntheory.com/entries-toplist  – там ви можете детальніше переглянути слайд-шоу презентації проектів.

_____

Якщо раптом хтось захоче дарувати мені на ДН машину – то я би надав перевагу такому електрокару

 

One thought on “Top-rated projects of The Fan Theory Award”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s