Інженери конструктори Троєщини | авіа-моделювання


Ото жив я 4 роки в студ-гуртотижку на Троєщині і навіть не підозрював що за бетонними перегородками зовсім по-сусідству на 1 поверсі живе чувачок Вадим, школяр, чиї батьки тримають в гуртожитку їдальну. Точніше про Вадима я знав, але те що він займається авіа-моделюванням – дізнався випадково.

Коротше цифри:

2 роки як займається    сам літачок – від 480 грн                                                                                                         пульт – від 400 грн(для початківців)                              у Вадима за 1000 гр                                     зібрати модель можна за вечір     але щоб розмалювати – тиждень(прінт-студії так працюють)

На Чемпіонатах вже займав 2-ге, 3-тє місця.  Підсадив на це хобі друг. Тепер їх команда складається з 3-ьох чоловік. Вони зробили з цього проект, мають свій сайт на якому продають моделі. Вже є 5 замовлень.

на 1 акумуляторі літає десь 6 хв. Але видовище дуже вражаюче. Піруети всенеможливі. Я тут подумав, що якщо пришпилита на літак камеру – можна чудові зйомки панорам міста робити.

далі ще фотки:

 

2 thoughts on “Інженери конструктори Троєщини | авіа-моделювання”

  1. Юрій Роговий є дизайнером цих моделей та в нього є багато почесних званнь Майстер спорту, многокр. призер Кубків і Чемпіонатів України, бронз. призер етапу Кубка Світу (Cup of RC-CLUB, Москва), неодноразовий призер і володар «Кубка Майстрів 2009»
    І найкращий авіамодельний пілот в Україні.

    1. а як він почав займатися? хто його підсадив на цю справу?

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s