Детройт – мертве місто, Мекка для сквотерів | апокаліпс сьогодні


Причини перетворення центру міста в пустку ’Прип’ять-2’:

1. Скасування с-ми громадського транспорту. Метро не було. А ’Трамвайні лінії, які надавали відносно якісний сервіс, плавний хід і т.п.,починають замінювати автобусами “для поліпшення автомобільного руху” приблизно з 1945 року (http://hometown.aol.com/chirailfan/dsrdate.html).Останній трамвай пройшов в 1956 році, після чого місто-мільйонер залишилося фактично з одними автобусами (два тролейбусних маршрути ліквідовані в 1961 і 1962)’

Детройт - город-призрак (25 фото)

Детройт - город-призрак (25 фото)

2. Після цього Майже 100% автомобілізація мешканців – навіть найбіднішим довелося  пересісти на машини. Поряд із 30-поверховим офісним центром треба було будувати 60-поверхову стоянку. Почали зносити будинки і навіть цілі райони для будівництва паркінгів і розширення хайвеїв і розв’зок. Справа дійшла навіть до знесення театрів та ін. будівель культурної інфраструктури.(бібліотеки…)

Відеорепортаж

Детройт - город-призрак (25 фото)

3. Багаті\білі мешканці – майже повністю переселилися в передмістя і кожного дня добиралися в центр на роботу. –> багатогодинні МЕГА-ТРОМБИ на дорогах. Почався відтік населення у більш благополучні міста.

Детройт - город-призрак (25 фото)

3.1 Сегрегація, сутички, бунти.

Детройт - город-призрак (25 фото)

4. Криза гігантів американського автопрому. Детройт з був меккою заводів (Форд, Крайслер, Дженерал Моторс: Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, GM Daewoo, Holden, Hummer, Opel, Pontiac, Saab, Saturn і Vauxhall). ’Бензинова криза 1973 р., енергетична криза 1979 р. та початок імпорту компактних автомобілів з-за кордону вдарили по детройтському автомобілебудуванню.’ Заводи стали закриватися один за одним і переносяться в Азію – до дешевої роб. сили. Ті, що залишалися – скорочувалися, а з\п врізялися до українських.(колись $18\год – тепер $6\год)

Детройт - город-призрак (25 фото)

5. Крім цього нелегальне розповсюдження таких наркотиків, як героїн та кокаїн спричинило виникнення в Детройті молодіжних банд Бутча Джонса (Young Boys Inc.). Вони перебирали до себе владу над рештками мешканців у запущених районах, що призводило до цілковито повного запустіння районів.

________________

Джерела і посилання:

Найбільш шокуючі фото

Детальний аналіз причин і передумов на блозі

Коротка історія міста Детройт

Сайт із фотогалереєю: До і ПІСЛЯ

Карта мертвих(покинутих нас. пунктів росії)

Тому тепер, вважаю за доцільне постановити наступні кроки:

1. Перетворити закинутий центр Детройта на Відкритий(Open Source, $ free)знімальний майданчик іфільмів катастроф, апокаліпсису, постапокаліптики, зомбі та сталкер жанрів.

2. Оголосити окремі квартали піратською СКВОТ-територією, щоб вільні художники та інші творчі і філософські ’безхатьки’ заселяли і оживляли окремі хмарочоси.

3. Започаткувати наймасштабніший у світі Чемпіонат із Сталкерства, Пейнтболу, Страйкболу, Лазертагу, Симуляцій Зомбі-Нашесть, постапокаліптичних Батлів, Урбаністичних гонок на виживання. В перерві між усіма веселощами здавати в оренду квартали військовим для тактичних маневрів та шліфування техніки ведення боїв у містах.

4. Все пустище поділити на квартали – кожному цільове призначення: знімальний майданчик, тренувальна арена, сквот-поселення…..

5. Ввести писане правило – вся обслуговуюча інфраструктура – кафе, магазини….- або за межами пустища або під землею.

Такі кроки перетворили б пустище Детройту в туристичну Мекку зомбі- сталкер- постапокалісис- фанатів з усього світу. Дали б купу робочих місць для місцевих жителів, відновили б привабливість міста…… І найважливіше, для цього всього майже не потрібно значних коштів. Можна спокійно справитися гранотом від якогось фонду або навіть захудалим міськбюджетом самого Детройта.

4 thoughts on “Детройт – мертве місто, Мекка для сквотерів | апокаліпс сьогодні”

  1. Красава, респект, крутой у тебя блог. Даже не блог, это журналистика! Уважуха, давай дружить. ты меня знаешь, я брат-сталкер

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s