Новітній інтелект України | фе-репортаж


  Щойно 2 год тому закінчився регіональний відбірковий етап Всеукр. конкурсу ’Новітній Інтелект України.’ Хочу поділитися побаченим. Коли йшов туди – настрій був чудовий, жартувалося, раділося. Просто гарний початок ще одного дня. Коли йшов додому – настрій похмурий, пригнічений, опечалений.

за конкурсом уже слідкую 3 роки поспіль.Минулого року навіть сам брав там участь і виграв 1-ше місце.

11 із 14 робіт учасників – відверті реферати шкільного рівня. Простий конспект Вікіпедії. Без жодного власного аналізу, ідей, чи хоча б думок. От наприклад, якщо робота про детінізацію економіки, то ми відразу чуємо визначення що це таке, з чого воно складається(структура), а далі набір загальної інформації, яку можна видавати на-гора без ЖОДНІСІНЬКОЇ ПІДГОТОВКИ. Слухати виступи – страшенно нудно. Коли стаєш свідком профанації діяльності, та ще й під прапорами ЗАРАДИМАЙБУТНЬОГО, то хочеться просто встати і розстріляти всіх лицемірів із журі, всіх нахабних тупаків і лінивців із учасників і лише після відчути що прийшла весна.

Хочу офіційно і відверто заявити: з усіх 14 найкращих проектів учасників Київської обл. я не почув нічого нового. А ці люди далі будуть перемагати у Всеукр. етапі. І врешті після довгої і виснажливої боротьби отримають свої, кровною тупістю зароблені 3000, 2500 і 2000 грн(1-ше, 2-ге, 3-тє місця).

Ще одна цікава шняга: журі повністю суб’єктивне. А 1-ше місце взяла Аліна Куксенко, яку ще з минулого року протегує Микола Дроботенко. (на фото перший зліва) Вона минулого року теж за його сприяння пройшла у фінал. Але там вже руки виявилися закороткими 🙂

Спонсорує конкурс: Фонд ’Україна 3000’ Катерини Ющенко.

Коротше в мене просто не вистачає огиди, щоб висловити повністю мою думку про конкурс. Тому скажу лиш, що то купка старих грантоїдів із маніями величі, що займаються відвертою профанацією та неймовірно успішним самообманом, спеціалізуючись в основному на шкільних рефератиках та кумівстві.

Окрім цього на сайті конкурсу ми майже нічого не можемо знайти. Публічність – дуже на низькому рівні.В каламутній ж водичці значно легше проїдати гранти, халявити, почісуючи пузики(бороди, лисини) і ловити рибку.

Якщо цікавлять деталі(це стосується усьго що я пишу) то ви можете запитувати їх в коментарях. Обов’язково даватиму відповідь.

Також Ви можете взяти участь в конкурсі наступного року і в принципі цілком можливо що зорі ляжуть і ви виграєте пару тисяч не напрягаючись. Загальний рівень конкурсу дозволяє написати конкурентоспроможний проект наприклад за вечір.

 

9 thoughts on “Новітній інтелект України | фе-репортаж”

 1. еее. ти кажеш шо нічого не почув нового для себе, а як же туристична дестинація???

  приєднуюся до твоїх слів. сам хотів написати щось схоже, але з мого боку було би необ’єктивно в очах інших, адже я учасник. а ти як третя сторона, яка смачно попивала сочок і печиво поїдала дав на-гора чудовий фе-репортаж, ТОБІ ДУЖЕ ВИХОДИТЬ гарно обурюватися і критикувати, і тому треба тебе ганяти по всяких дурних заходах, аби ти писав щирі розгромні відгуки. Я б тебе фінансував, якби був трохи багатшим!

  закинь свій пост на пошту новітнього інтелекту, хай знають, що вони не одні і про них щось кажуть. а я перепощу в себе на вордпресі теж.

  1. а я і відправив – і на пошту фонду 3000 і на пошту інтелекту. Я просто прийшов геть пригнічений додому. Ще раз забазграв руки у суспільному ретроградному лайні. і тому так тоскно.

 2. Дуже цікавий відгук. Шановний пане авторе, а з яких об’єктивних міркувань ви виходили, коли писали про заангажованість журі? Чи не видається Вам, що ви трохи… ну, гм, м’яко кажучи, поширюєте неправдиву інформацію? Ой, неварто, неварто…

 3. Ну Кардіовейве, це блог. А це для адекватних читачів означає, що тут я ділюся зі світом своїми особистими, суб’єктивними поглядами, міркуваннями. А стосовно – об’єктивності. Це – по дитячому. Рекомендую тільки почитати Е.Гуссреля ’Картезіанські роздуми’. Тоді ви побачите, що немає у світі нічого об’єктивного. Бо об’єктивна реальність існує поза межами свідомості та сприйняття. ВІдповідно пізнати її людина не може. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B1'%D1%94%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C
  я є незацікавленою особою, мене просто пригнічує існуючий стан справ загнивючого болота. Тому я викривав і буду викривати. Хочете, можемо провести прес-конференцію з круглим столом, де розглянемо спростування моїх думок. Але не думаю, що ви погодитеся 🙂

 4. Уявіть собі, погоджусь! + до того ж, мені імпонують Ваші думки про суб’єктивність реальності, перегукується з моїм світоглядом. Організовуйте, запрошуйте, з радістю прийду на Вашу прес-конференцію. Це окрім всього, аж кумедно навіть))))

  1. і очі оно – як в Швачки,
   і серце – як в Палія.

 5. Интересное рассуждение, оно меня улыбнуло)) То есть, если я все правильно понимаю, автор сего просто пришел на конкурс с фотокамерой и пакетом попкорна и тупо смотрел на все что проихсодит) Сие возмущало его до глубины души… но… мыши плакали, кололись, но продолжали грызть кактус)) После, пообщавшись в интересными людьми, возможно еще попив кофе на кофе-брейках за их счет, он пришел домой и в своем уютном бложике обахаял все что дорого многим людям. Что ж похвально-похвально… Очевидно именно в этом, а не в подобных конкурсах, настоящее будущее украинской науки)
  И все бы ничего… Но так и хочется задать логичный вопрос – что сделал САМ автор что бы так судить об участниках и победителях? Что то я не вижу информации что он сам написал хоть какую-нибудь работу. Или автор настолько ничтожен, что не смог сваять ничего даже на уровне реферата из Википедии? Может быть его великие мысли были бы по достоинству оценены жюри… но этих мыслей просто нет. В этом, а не в проедании грантов, настоящая проблема украинской науки.
  Автор, я согласен с твоей оценкой украинской науки, но не согласен с подходом страуса. Мой тебе совет, вместо того что бы плеваться на чужое, сделай сначала свое. Если оно будет лучшим – его объективно оценят. Если хочешь чего-то достичь, берись и делай, а не сиди перед компом, посылая лучи ненависти в бложек.

  1. А я і роблю. є свої проекти. А це пост – як Ви могли уже помітити – лише один із сотні. А окрім блогу я ще й займаюся деякими іншими справами.
   А ще я раджу вам просвітитися – ’Сперва добейся’ http://lurkmore.to/%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B0_%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%8F
   Після того, думаю, ви писатимете уже зовсім інші коментарі. І ще – від Вас тхне невіглаством і в іншому ракурсі – могли б пошукати мої проекти перш ніж заявляти, що я нічого ще не зробив. (brutalangels.org, swinomatka.org,). на даний момент займаюся проектом із урбаністики ’Місто – як ігровий майданчик’. Також ще беру участь в конкурсі ’Інтелектуалізація’з своїм проектом. А нещодавно видав книгу ’Звиздоболід’ – перший альманах сучасного футуризму, сюрреалізму і дадаїзму українською.
   swinomatka.wordpress.com/2012/04/07/%d0%bc%d1%96%d0%b9-%d0%ba%d0%bd%d0%b8%d0%b3%d0%be%d0%b1%d1%96%d0%b7%d0%bd%d0%b5%d1%81-%d0%b2%d0%b8%d1%82%d0%be%d0%ba%d0%b8-%d1%8f%d0%ba-%d0%b2%d1%81%d0%b5-%d0%b1%d1%83%d0%bb%d0%be-%d0%bd%d0%b0%d1%81/

   Коротше можете не вибачатися. Але наступного разу не гарячкуйте.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s