Міжнародна будівельна виставка | шкіц-репортаж


Був сьогодні на міжнародній виставці будівельного інструменту і електрообладнання InterBudExpo.

Приміщення КИЇВексполаза( 30 000 кв.м). У швидкому режимі обійшов за 100 хв. Найбільше запам’яталися оголені бодіартовані, в самих лише стрінгах дівчата(3 штуки), котрі щось рекламували. Вже забув що саме.

Виставка доволі непогана, особливо гарні павільйони в секторі ’Сад-Город-Фасад’, а також розкішні дизайнерські санвузли із ваннами від 30 000 тис. грн. Із недоліків: у виставці взяли участь тільки десь за моїми підрахунками від 5 до 10% виробників будматеріалів. Та й більша половина компаній дуже скупо облаштувала свої ятки, а деякі взагалі – самою лише поліграфією про свої послуги. Також хочу сказати, що якщо ви не маєте наміру найближчим часом щось майструвати чи будувати – то виставка не викличе у вас особливого захвату. Якщо ж навпаки – маєте шанс придбати зі знижками з рук самих виробників. Асортимент багатьох товарів значно ширший аніж в Епіцентрі.

P.S.  Виніс один висновок. Якщо хочете зустріти величезну кількість краисивих, комунікабельних дівчат.  Вам однозначно на будівельну чи ще якусь виставки. Їх там бідбирають як горішки. Рекрутингові агенства тут працюють дуже справно. Так що гайда за еталонними довгоногими нареченими в експоцентри.

Image

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s