Двох мажорів, які зґвалтували дівчину і спробували заживо спалити, відпустили під підписку про невиїзд.


мажори що згвалтували і спалили дівчину в миколаєві ’Троє відморозків заманили в квартиру 18-річну дівчину, по-черзі згвалтували її, а потім, щоб приховати сліди злочину, придушили і спробували її спалити живцем на покинутій будові. У важкому стані дівчина 10 березня була доставлена в лікарню.
Перше, що шокувало всіх без винятку людей, які стежать за цією трагедією, стала звістка про те, що з трьох затриманих двоє відпущені НА СВОБОДУ! Відразу поповзли чутки про те, що’

(ЧИТАТИ ДАЛІ)

Зважаючи на нездатність держави виконувати свої функції, а правохоронних органів – покарати винних, вважаю справедливим здійснення самосуду над:

1) Присяжнюк Максим Володимирович – 12.05.1988 – прописаний за адресою смт. Єланець, вул. 50 років жовтня № 50 ..
2) Краснощок Євген Олександрович – 25.02.1989 року – прописаний за адресою м. Миколаїв, вул. Артема, 1, кв. 411.
3) Погосян Артем Віталійович – 11.04.1990 – прописаний за адресою м.Миколаїв, вулиця Акіма, 150, кв.7.
До речі, не так давно я вже публікував статтю про ніжинських робінгудів, які самотужки вибивали зізнання із наркодиллерів і за кілька місяців викрили усю районну мережу наркотрафіку. Чаша терпіння біомаси продовжує наповнюватися.
Ось коментарі з ютубу:

Мужики из Николаева или соседних городов, будьте людьми, накажите подонков как они того заслуживают. Такие мрази не достойны жить вообще. Если им сейчас все не отрезать они же таких же детей потом ублюдочных наделают, спасите от них человечество. medvedkofly

в очередной раз признаю, много разговоров слишком. в любой другой “цивилизованной” стране давно бы собрались селом/городом и убили включая тех кто на защиту встанет. и армян и не армян. с ними дальше жить иначе, учтите. бедная девочка..goddevilslayer

__________________

Як стало відомо за останніми даними,  завдяки зусиллям громадськості, через масове оприлюднення і поширення інформації про це звірство в справу втрутився Янукович і доручив Генпроку  Пшонці повноцінне і неупереджене розслідування.

One thought on “Двох мажорів, які зґвалтували дівчину і спробували заживо спалити, відпустили під підписку про невиїзд.”

  1. Этих ничтожеств и будущих петухов,а они ими станут! Нужно просто кастрировать.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s