TOP-4 Tower Defence ігор | екскурс на 60 хв


    Ото була в мене криза мотивації і підсів я на браузерні ігри, бо стоїть в мене лінукс, а ексу більше нема, щоб качати з класною графікою і великі. Та й браузерні дуже швидко вантажаться і скачувати їх не треба, ні встановлювати. Отож перепробував я десь   трошки більше ніж 30 різних ігор, спираючись на рекомендації, рейтинги, TOP

А тепер вирішив поділитися досвідом, раптом комусь стане цікаво, або зекономить час. Бо на укрвордпресі я таких тем ще не бачив.

1. Plants Vs Zobies  гра стала культовою буквально за півроку. Шикарна графіка (напів 3D) , де картопля зі злості плаче, горох стріляє-плюється горошинами у танц-групу Зомбі-Майкла Джексона, а також зомбі дельфінячий наїзник і т д. Персонажі розроблені просто ідеально. Нема чого додати. Озвучка дуже надихаюча і тривожна. Є куди розігнати мізки для розробки стратегії через величезну кількість юнітів і веж. Велика кількість ворогів, кожен із своєю специфікою. БУДЬМО УВАЖНІ! Попри все гра дуже затягує і на неї можна підсісти на год так 40-70.

2. Kingdom Rush. Дуже пафосна озвучка персонажів. Менша кількість юнітів, веж і ворогів, проте значно більше кількість апгрейдів як веж так і самого персонажа-гравця(тобто Вас). Завдяки цьому альтернативних успішних варіантів побудови стратегії навіть більше. Щоб пройти на високій складності і швидкості треба неймовірно багато думати. Проте за якихось 6-8 год можна повністю вичерпати гру аж до нецікавості. Бо. Мала кількість рівнів.

3. Cursed Treasure

3 види веж, менше юнітів. Порівняно слабша графіка. Проте захоплююча і стратегічна.

4. Blons TD 4

  Гігантська кількість апгрейдів, багато юнітів. Купа рівнів. (за ніч 81 пройшов поки не програв). Величезна кількість варіантів стратегії. Є можливість розвивати економіку через бананові ферми 🙂 Єдини мінус – що вороги – це повітряні кульки різної міцності. Якось зовсім не антропоморфно, а тому менше запалює. Ну хоч вбийте якось не відчувається ворожості до неживих кульок.

Між першою 4-віркою і рештою ігор лежить велика прірва якості. Тому є тільки TOP-4. А також я подам ще декілька назв ігор, які впринципі варті уваги, багатьом вони навіть дуже подобаються.

GEMCRAFT                                                             MUSHROOM FARM REVOLUTION

Не обов’язково бути ігроманом чи фанатом стилю, щоб на 60 хв зануритися у tower defence. Проте це як мінімум розширить ваш світогляд і кількість понять, що ними оперує Ваш мозок.

2 thoughts on “TOP-4 Tower Defence ігор | екскурс на 60 хв”

  1. ти мабуть єдиний український блогер хто про таке пише! це круто і унікально! розпиши ще можливо якісь ігри.

    покритикуй до речі лінукс. коли ти його був поставив, то дуже хвалив і табличку порівняльну наводив. а тепер вже пройшло пів року чи більше і ти можеш описати всі недоліки і поради дати певні.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s