гуртожиток VS багатоповерхівка| список витівок за 3.5 роки студентсва


  Це мала бути величезна грунтовна стаття, про те, що гуртожиток є ядром студентського ’Я’. Але я вирішив не розтікатися, а пограти в Прокляті Скарби(Cursed Treasure), а тому звиняйте розтікатимуся наступного разу.  Між іншим, дуже класна гра(для фанатів ігор типу TOWER DEFENCE)

Коротше українські гуртожитки дуже схожі на звичайні багатоповерхівки для дорослих. А українські студенти – значно далі від Всеглобального Студентського Ідеалу, аніж європейські чи американські.

Побувавши у кількох сотнях кімнат:

2-ох гуртожитківНаУКМА

14 грутожитків КПІ

4 гуртожитків НАУ

3 спроби потрапити в гуртжитки Драгоманова

Зробив висновок, що ситуація здебільшого всюди однакова за відхиленням окремих деталей. Всього цього, що нижче – ДУЖЕ МАЛО. Всі як мокриці сидять по своїх кімнатах і(а далі 3 варіанти):

1) втикають    2) ботанять    3) бавляться ігри    4) сидять в неті  5) готують їсти  6) в туалеті  7) в душі

Ці діяльності займають десь 90% часу у 95% студентів. (дані можуть коливатися, бо взяті на око).

З цього випливає, що гуртожиток, який би мав бути ісчадієм бУрделю*, самогонним апаратом тисячів процесів, думок, дій……..є в Україні більше схожий на звичайні багатоповерхівки, хоча і дуже від них відрізняється, але не настільки наскільки мав би і хотілося б.

Купа випадкових знайомств, дурнуватих проектів, спонтанних вчинків, скажених витівок, сотні  різноманітних спроб-помилок-невдач-ржач, досвітанкових гулянок і задушевних посиденьок. Все це мало б формувати СТУДЕНТСЬКУ ідентичність.

реготливий, легковажний, кмітливий, зухвалий, недосвідчений, максималістський, наївний, мало-що-закомплексований, грайливий, відкритий до нового, допитливий, ризикований

Комунальний простір, що належить усім, але тимчасово. Висока концентрація людей ніхто з яких не досягнув 24 років.

коротше все не те….я гадав….а то лише вода….згори вниз….все мине колись….і це також сподіваюся

А ще з цим феноменом мінімалізованої СНДжиттєдіальності якось взаєпов’заний феномен на-думку-не-спадайлівства-залишати коментарі під будь яким контентом(рецензії і відгуки на статті, фільми, ……) Рано чи пізно я докопаюся ХТО за цим стоїть

   Епілог.                Все написане нижче є художньою вигадкою і монтажем. Будь які збіги – випадковістю.

Звісно що і я не без скалки в оці. Теж на тлі загального нічогоневідбування, ЖСР, втику і тд видніються тільки поодинокі спалахи зодчества, так би мовити соцієтальні прояви студентського буття. Отож я вирішив скласти список усього, що я начудив і в чому був замішаний за 3.5 роки свого студентського життя:

1. Поливаний понеділок в гуртожитку(з тазіками, ведрами, баклажками по коридорах, кімнатах….)

2. Місиво із хлопців в трусах в снігу(t -20)

3. Похорони піаніно

4. Масажний салон вишуканого відпочинку (за 15 грн ми ходили масажувати дівчат: один масажував, інший читав вірші-прозу…, горіли свічки, ароматичні палички…). Бізнес так і не став надто прибутковий 😦

5. Столярний Сервіс (будь який дрібний ремонт меблів, або монтажні роботи тумб, карнизів, замків, шпалер…..)

6. Сервіс доставки їжі(вафлі Гофре……). Єдиним клієнтом, так і не обслуженим залишився мій друг.

7. Мистецький Центр ’ХАЛТУРА’ (обшивка пінопластом, шпалери, вшив штори, дістав стільці і пуфики, замалював вікна балончиком – то вивіска, тумбочки, привезли безкоштовний диванчик, а потім сховали, щоб його не заригали вдруге). (Детальніше історія створення мц ХАЛТУРА  і  фідбек відкриття)

8. Назбирав по 2 поверхах гуртожитку благодійних 600 грн

9. Двічі запроваджував буккросинг(назбирав по кімнатах десь 1000 книг, половину віддали у сусідню Гімназію Троєщина, але там буккросингу не получилося. Директор нагримав, і ми клаповухі зелепуги здали всі книжки в бібліотеку)

10. Ковзанка на даху 9 поверхової гуртяги

11. Гуртосервіс із заміни джеків(конекторів до інтернет кабелів)

12. Кілька побачень на даху(фільми, танці, зіркоспоглядання, ацеваснестосується, виїдон)

13. Квест для дівчини(вона направду рилась у смітникахнавколо гуртожитку, унітазних бачках та чинила ще повно всіляких неподобств  так що в разі чого ви вже знаєте до кого звертатися 🙂

14. тусив на даху 25-поверхівки

15. лазив типу-ромео без стордопомоги через балкон 2 поверху додому |  до дівчини

16. орг. нуль-резонансну виставку сюрреалістичних картин по різних стінах коридорів гуртожитку

17. Витягував несвоїх і своїх корешів простирадлами-і-не-тільки

18. Видав з другом книгу (антологія сучукр сюрреалізму, футуризму і дадаїзму ЗВИЗДОБОЛІД) Куски книжки можна почитати тут

19. Вилазка сталкером в Прип’ять. Спроба зробити з того бізнес. (розклеювання своїх рекламок в метро……)

20. Два флеш-моби ’Викрадення студента в Пашкова’ і ’Пригнічувачі співають Пінк Флойда’

21. Зробив гуртожитську e-mail розсилку

22. Навчився ходити на руках і так і не навчився місячної ходи

23. Купив курсову

24. завів блог і підсадив ще 3 друзів

25. рубався в козачки по мережі

26. Став каучсерфером(приймав у гуртожитку цікавих людей з Польщі, США, Німеччини, Франції) намагався влаштовуавти з ними посиденьки і туси

27. Кинув універ.

Добре, бо то вже пізно. Буду лягати спати. Потім якось в стані афекту напишу другу частину списку, там ще буде з десяток засекречених з певних міркувань пунктів

____________________

* – розвага,  коли на ріці в селі кільканауціть хлопців махаютьці на тракторній камері в намаганні імітувати гірський слалом на байдарці

гуртожиток наукма на троєщині троєщина гуртяга могилянський гуртожиток гуртожиток києво-могилянки

9 thoughts on “гуртожиток VS багатоповерхівка| список витівок за 3.5 роки студентсва”

  1. Якщо вже Ви дочитали до кінця, то залиште коментар. Не вбивайте мою віру в людей.

  2. Міш, то ніц не файно. Ти б бачив який застій тепер в гуртожитку. З кожним поколінням всі настільки атомізуються через інтернет, що особи які проживають найближче якраз і стають найдальшими. Хотілось би хоча б зачепити і почати дискурс. А він вже напевно грамулічку змінить декотрихось із його учасників, чи то навіть випадкових слухачів.

  3. В гуртожитку все ок. Принаймні ми не сумуємо і оточуючим не даємо. А те що частина людей є і буде інертними – ну так вже вийшло.

  4. Бодя, якшо людина сама не схоче, ти на неї не вплинеш. А якшо хоч вплинути реально, то методи мають бути настільки витончені, щоб людина сама подумала, що це її ідея. А взагалі-то я вже давно думаю, що десь 80% людей – настільки примітивні і приземлені, що далі нікуди. І, здається, з цим нічого не поробиш. Нормальні повинні жити так, як проголосує більшість.

  5. а знаєш що можна зробити, розклеїти пусті А-4 на поверхах на стінах з проханням щось туди вписати, або якісь ідеї чи пропозиції. Може люди розсилку не читають, але через папір і ручку поділяться чимось. хоча би помилки повиправляють – це мабуть єдина невмируща соц активність могилянців.

    1. прикольна ідея. давай таке нині зробим.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s