Не я перший скажу, що одна деталь може розказати цілу історію, глибоко показати стан справ, загальну атмосферу та  настрої. Ось вам деталь. В Україні немає жодного магазину, який би продавав гак-кішу(на фото). А навіть в Росії є. І не тому, що це дупер-ніндзя-спецназ спорядження. Просто тому що немає попиту. Нікому не потрібно, оскільки занадто нешаблонно і надто сміливо.

Також страшенною рідкістю є юзання вертолітної(мотузяної) драбинки, якою найзручніше витягувати друзів до гуртожитку, оскільки все настільки совкове, що у житло, яке ви орендуєте вам вказують КОЛИ І ЯК ПРИХОДИТИ та ще й наказують КОГО ПРИВОДИТИ. А далі все вивершується апофеозом маразму: НЕ МОЖНА ЗАЛИШАТИ ГОСТЕЙ НА НІЧ.

З ким, як не бидлом так поводитимуться? Та лише  худобині не дозволяють нікого приводити до хліву, і впускають-випускають у конкретно визначений час. Невже нікого це не ображає? Є взагалі в когось із моїх читачів людська гідність?

Мабуть Ви просто її не проблематизуєте. Нема часу. Розумію…пари, поїсти, поспати.  В день як то кажуть лише 24 години.

P/S: пробачте за сентименти, наболіло..знаєте

One thought on “”

  1. Тішить єдине: такі рудименти сприймаються іноземцями як екзотика. Для одного мого знайомого з Німеччини вилізти на балкон 2 поверху гуртожитку виявилося ледь не найекстримальнішою пригодою в його житті =)

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s